АКНЕ И РОАКУТАН

  • 166 317
  • 760
# 285
Здравейте,някой купувал ли е роакутана от Италия ? Интересуваме горе долу колко струва там.Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 286
Извинете ме за дубъл поста.
Попаднах на един сайт http://vtoromnenie.com където могат да ми го изпратят Роакутана от германия 100 таблетки от 20мг за 65 евро(130лева) ,но говорим за 100 таблетки.Струва ми се евтино.
Вие какво мислите по въпроса?
Виж целия пост
# 287
ами определено  newsm10
на мен 30 таблетки Х20 ми излизат около 80 лв
Виж целия пост
# 288
Сега ми казаха ,че тези хапчета не са на фирма Рош а на Хексал,но нямало никаква разлика.Някой взимал ли е на тази фирма ?
Виж целия пост
# 289
Сестра ми ме информира, че в Австрия струвало 37,90 евро, но й казали, че е спрян от производство вече.

Със същата активна съставка Isotretinoin и по-малко странични действия се ползвало лекарството Acnenormin.
Някой да има опит с него?
Виж целия пост
# 290
Само за там ли е спряно от производство или ? То ако тръгнат да го спират от производство ,хората с тежко акне какво ще правят....
Аз си намерих лекарството от един форум 100капс от 20мг за 130 лева
Виж целия пост
# 291
Здравейте,
Пих Роакутан 1 година по 4мг .. Искам да кажа на всички, които се страхуват да го почнат, не се притеснявайте !! Това ще е едно от най-хубавите неща, които могат да ви се случат. Единственото нещо, като страничен ефект са: напуканите устни (не е толкова лошо) и малко сухота в очите. Просто не се замисляйте, ами вървете и си ги купете !
Виж целия пост
# 292
В горното си мнение съм допуснал грешка. Милиграмите са 40. а не 4 Simple Smile
Виж целия пост
# 293
В горното си мнение съм допуснал грешка. Милиграмите са 40. а не 4 Simple Smile

а колко време мина откакто си го пил и дали се е запазил ефекта
Виж целия пост
# 294
Здравейте,може ли да ме посъветвате какъв крем да взема за синът ми ,който е на 11г. но започнаха да му излизат пъпки по челото ooooh! Предполагам пубертетски вече  newsm78 Взехме тестерче на Avene гел за измиване на лицето и едно кремче за проблемна кожа при юноши,мажем около седмица,но освен щипане ефект за сега няма.Предполагам ,че кремът не е подходящ..Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 295
mama nely, тук обсъждаме лекарството, но бих ти препоръчала да отидеш в Токуда имат детска дерматология, там да ти дадат съвет съвет какво да правиш с детето, работят с направление също. Ако все пак не можеш консултирай се с лекар.
Виж целия пост
# 296
mama nely, тук обсъждаме лекарството, но бих ти препоръчала да отидеш в Токуда имат детска дерматология, там да ти дадат съвет съвет какво да правиш с детето, работят с направление също. Ако все пак не можеш консултирай се с лекар.

  bouquet
Виж целия пост
# 297
Привет. Изчетох сериозна част от коментарите и реших след като съм минал през всички видове лечение на акне да се заема с Роакутан. Консултирах се с лекар, направих си изследвания - всичко топ. Оказва се обаче,че в България въобще не може да се намери - питах в 5 от най-големите аптеки в София и няма, а и няма да има в близкото бъдеще. Разбирам, че спасението е в чужбина (и не само за лекарството) но съм крайно неориентиран от къде, кога, колко и.т.н Има ли човек с когото мога да се свържа, или сайт от където да го поръчам или нещо от сорта ? Благодаря.
Виж целия пост
# 298
Аз като го поръчвах, ми го предоставяха от аптеки близо до гръцката граница, които работят с гръцки доставчици, но сега как са нещата - не зная.
Виж целия пост
# 299
Привет. Изчетох сериозна част от коментарите и реших след като съм минал през всички видове лечение на акне да се заема с Роакутан. Консултирах се с лекар, направих си изследвания - всичко топ. Оказва се обаче,че в България въобще не може да се намери - питах в 5 от най-големите аптеки в София и няма, а и няма да има в близкото бъдеще. Разбирам, че спасението е в чужбина (и не само за лекарството) но съм крайно неориентиран от къде, кога, колко и.т.н Има ли човек с когото мога да се свържа, или сайт от където да го поръчам или нещо от сорта ? Благодаря.

такааа аз направих следното нещо в саита на Рош има тел за контакт обади се и хората там са мн отзивчиви -най-вероятно ще ти помогнат защото и аз хабер си нямам как и по кого да поръчам извън милата ни родина  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия