АКНЕ И РОАКУТАН

  • 166 340
  • 760
# 315
хора хелп моля помогнете ми никъде немога да намеря роакутана ,ако на някой му е останало след края на лечението си или знае от къде мога да купя нека сподели  Cry Cry Cry smile3547 smile3547
Живея в София и продавам 2 кутии Accuran 20 mg  по 30 хапчета не отваряни и също така по една по  10 mg,защото вече нямам нужда от него.Той е същият като Роакутан,същите съставки,ефект,но просто  е с друго име в Гърция.Продавам  всяка 20  мг. по 60 лв.,а другият 10 мг за 30,защото вече съм употребил 1 блистер и 2 хапчета от втория.Цената е двойно по-евтина. Ако има желаещи телефонът ми е 0884482311  
Виж целия пост
# 316
действието на крем ретин А, който е със същата активна съставка, същото ли е като при роакутана? а страничните ефекти?
има ли някой наясно?
Виж целия пост
# 317
Въпрос:
Снощи пих половин чаша бира + 2-3 цигари карелиа 100 , пречат ли тея глезотийки на действието на роакутана?
Спирай веднага алкохола,защото може толкова лесно да ти прецака черния дроб,дори без да разбереш ! В никакъв случай не трябва да се пие алкохол,докато си на това лечение!! Страничните ефекти ще са двойно по-лоши !! Не те ли е предупредил дерматолога за алкохола ?  


От тогава не съм пил,спокойно четох подробно листовката! Обаче за цигарите как стои въпроса ?

Ден 9 //

Странични ефекти:
-яко напукани устни
-лющене на кожата
-кръв в носа

Състояние/промяна/ на пъпките:
-Промяната не е някфа фрапираща,само забелязвам,че избледняват леко и така!Чудя се каква ли ще е гледката след 1 месец! Simple Smile
Виж целия пост
# 318
Въпрос:
Снощи пих половин чаша бира + 2-3 цигари карелиа 100 , пречат ли тея глезотийки на действието на роакутана?
Спирай веднага алкохола,защото може толкова лесно да ти прецака черния дроб,дори без да разбереш ! В никакъв случай не трябва да се пие алкохол,докато си на това лечение!! Страничните ефекти ще са двойно по-лоши !! Не те ли е предупредил дерматолога за алкохола ?  


От тогава не съм пил,спокойно четох подробно листовката! Обаче за цигарите как стои въпроса ?

Ден 9 //

Странични ефекти:
-яко напукани устни
-лющене на кожата
-кръв в носа

Състояние на пъпките:
-Виждам добра промяна! Simple Smile

хммм..... по принцип никотина действа само на белия дроб  май  newsm78, но някога когато ходех по козметици една възрастна и бих казала доста разбираща такава(въпреки че не ми излекува пъпките Laughing хахах) ми беше казала че щом имаш пъпки забравяш веднъж завинаги за цигарите защото били влияели лошо на нещо си там -не си спомням ве4е какво  #Crazy
та е по - добре ако можеш да ги поограничиш а с времето и да спреш все пак поне едно 4-6 месеца може би да ти се наложи да приемаш roaccutan-a Sunglasses
Виж целия пост
# 319
Въпрос:
Снощи пих половин чаша бира + 2-3 цигари карелиа 100 , пречат ли тея глезотийки на действието на роакутана?
Спирай веднага алкохола,защото може толкова лесно да ти прецака черния дроб,дори без да разбереш ! В никакъв случай не трябва да се пие алкохол,докато си на това лечение!! Страничните ефекти ще са двойно по-лоши !! Не те ли е предупредил дерматолога за алкохола ?  


От тогава не съм пил,спокойно четох подробно листовката! Обаче за цигарите как стои въпроса ?

Ден 9 //

Странични ефекти:
-яко напукани устни
-лющене на кожата
-кръв в носа

Състояние на пъпките:
-Виждам добра промяна! Simple Smile

хммм..... по принцип никотина действа само на белия дроб  май  newsm78, но някога когато ходех по козметици една възрастна и бих казала доста разбираща такава(въпреки че не ми излекува пъпките Laughing хахах) ми беше казала че щом имаш пъпки забравяш веднъж завинаги за цигарите защото били влияели лошо на нещо си там -не си спомням ве4е какво  #Crazy
та е по - добре ако можеш да ги поограничиш а с времето и да спреш все пак поне едно 4-6 месеца може би да ти се наложи да приемаш roaccutan-a Sunglasses
И аз съм на мнение да ги ограничиш през тези месеци за да ускориш процеса.След 1 месец като не ти се пукат устните вече и лицето ти е като на бебешко дупе,можеш спокойно да си пиеш и пушиш Simple Smile
Виж целия пост
# 320
То все пак и да помислите и за това -  Цигари на месец 70 лв - ето пари на Роакутан  Joy
Виж целия пост
# 321
Моята "лечителка" e работила 20 години с продукта и ми каза,че ще е най-добре да го пия 1 година за да не се налага да правя 2ри курс.Относно цигарите 3-4 цигари на ден проблем ли са ?  Laughing
Виж целия пост
# 322
Здравейте,при мен положението е следното. Не съм целия в пъпки имам по няколко на брадата,бузите (средно големи) ,но каквото и да използвам,ефекта е за няколко седмици после пак същата ситуация. Лекарят ми каза ,че за толко пъпки не иска да ми изписва роакутан , предложи ми крем Третиноин . Някой ползвал ли го е  ? И той ли е като другите кремове да действа само докато се ползва ?
Виж целия пост
# 323
През 2009 "Рош"  изтеглят от пазара в САЩ този антибиотик, след като съдът разпорежда да заплатят щети на пациенти в размер на 33 милиона долара заради увреждания на черния дроб и червата. Лекарството е изтеглено от пазара и в доста европейски страни. Без коментар!
Виж целия пост
# 324
^ Да,така е при всеки различно действа това лекарство! Както при това момче - http://www.youtube.com/watch?v=rhM0N7C_XUY

Моята дерматоложка е работила дълго време с продукта (от порядъка на 20 години) и с почти всички пациент и поддържа връзка..и при тях е нямало такива усложнения.Ако имаше щеше да ме уведоми.Пак казвам зависи от човека!  Wink
Виж целия пост
# 325

През 2009 "Рош"  изтеглят от пазара в САЩ този антибиотик, след като съдът разпорежда да заплатят щети на пациенти в размер на 33 милиона долара заради увреждания на черния дроб и червата. Лекарството е изтеглено от пазара и в доста европейски страни. Без коментар!
да вярно че риск има - и то голям , но пък нали точно заради това се правят изследвания
няма да забравя как около година преди да започна да пия лекарството -четох мнения гледах клипове  и си казах еми няма да го направя -по-добре пъпчасала, но здрава
и ей ме днес 7 месеца ве4е пия роакутан Peace
всеки решава сам за себе си дали ще рискува да започне такова ле4ение  Peace

Здравейте,при мен положението е следното. Не съм целия в пъпки имам по няколко на брадата,бузите (средно големи) ,но каквото и да използвам,ефекта е за няколко седмици после пак същата ситуация. Лекарят ми каза ,че за толко пъпки не иска да ми изписва роакутан , предложи ми крем Третиноин . Някой ползвал ли го е  ? И той ли е като другите кремове да действа само докато се ползва ?
за крема само съм 4увала 4е има ефект Thinking но не съм го ползвала знам 4е има съставката която я има в роакутана ... след като ти е предложено - ако искаш опитай
Виж целия пост
# 326
Здравейте, днес ми изписаха Роакутан, но първо трябва да направя някои изследвания преди да го започна. Интересува ме, тези които го пият/ или са го пили какви странични действия имахте ?
Виж целия пост
# 327
Ами пия лекарството от Пет., 21 Окт. 2011 ...
Страничните ефекти са:

-Доста напукани устни
-Лющене на кожата
-Отначало имах малко кръв в носа

@sladoranaglezana - как си с пъпките след 7 месеца,постигна ли ефекта "Бебешко дупе" т.е. изчисти ли се след толкова време?  Simple Smile
Виж целия пост
# 328
А някакви по страшни неща ? Каквито са описани в листовката ?
Виж целия пост
# 329
Няма такива работи.Пий си го спокойно! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия