АКНЕ И РОАКУТАН

  • 166 343
  • 760
# 600
Синът ми нали съм споменавала, не отиде на лекар преди свършване или след свършване на хапчетата и сега е с гадни белези, но тези дни ходих до хомеопат - ще споделя в бъдеще впечатления. 

Белезите са неизбежни, за съжаление... Всичко е до кожа - при някои хора се получават, при други не. И аз имам 3-4 вдлъбнатинки, които на определена светлина изглеждат много големи и дълбоки, но не съм ходила на пилинг, не си струва за толкова малко "поражения"... По принцип съм чела, че след лечението остават много белези, защото и акнето, което се появява е много сериозно, като цяло няма човек, останал без белези. На мен дерматоложката ми каза (още преди да започна лечението), че след като приключа, ще направим един пилинг... Така и не съм си правила, просто направих всичко възможно да ми останат колкото се може по-малко белези...
Виж целия пост
# 601
Тея дни пих 2-3 бири KAMENITZA , нищо ми няма .На 21 този месец навърших 7ми месец на 20мг съм до 8мия месец , после 3 месеца на 10 мг.  Simple Smile
Виж целия пост
# 602
Има ли някой ,който в момента е на роакутан ? В летния сезон.
Виж целия пост
# 603
да за6то пита6???
Виж целия пост
# 604
Имате ли като моят проблем - много зачервено лице ,почти лилаво и то само когато съм на слънце , когато съм си в нас е леко червено (слагам 50+ фактор) , обилно потене само по лицето , и усещане за парене по лицето (топли вълни)
Виж целия пост
# 605
на мен постояно ми е лилаво но само кудето са ми кистите за6тото има гнои вутре за това.не ми оари когато слагам слунце за6титен!и понякога амо имам вулни
Виж целия пост
# 606
Здравейте, вече съм в 5ти месец и половина , по бузите не ми излизат пъпки , но около брадичката и над горните устни не спират и не спират , дали ще спрат да излизат , или има някаква друга причина. Просто там винаги имам пъпки и всеки ден нови дребни гнойни пъпки Sad
Виж целия пост
# 607

crosser ти не 4ете6 ли какво пи6ат хората?колко пъти нашисаха 4е при всеки е разли4но и 4е към 5-6 месец спират да излизат.Стига си се притеснявал толкова 6те минат даи си малко кураж.Ти няма6 ли лекар  към когото да се обърне6?Е ти ако си в моито положение не те знам какво 6те прави6.и аз сам на 5 месец не с гноини пъпки ами с кисти по цялата ми буза!!!и плус това се справям савсем сами4ка за6тото лекаря ми е в БГ и се виждам с него 1 път на 3 месеца!!!6те мине не се притесняваи
Виж целия пост
# 608
здравейте,
аз не съм имала толкова сериозен проблем като повечето от вас, предполагам, затова и мога да препоръчам крем за след лечението - регенериращ крем с охлюв.
засега го намирам на най-ниска цена от Гутто - http://kremove.com/krem-ekstrakt-ohluvi-protiv-bruchki-regenerativen
Разпространява се и по аптеките.
Другият вариант е една бг фирма, но й забравих името, но там е около 50 лв.
Успех от мен, не съм пробвала по-драстични методи  Hug
Виж целия пост
# 609
То ако ставаше с кремчета...
Виж целия пост
# 610
Хора имам едно вупрос4е.в4е сам на 5 месец а при мн положението ми е 4е ми излизат само кистите не гноини пъпки.и в4ера с задълбу4их в огледалото и видях 4е имам доста 4ерни то4ки и малко вутре6ни с тях какво би трябвало да с слу4и за6тото те си седят а ве4е 5 месц трябва6е или да избият или да изсахнат?някои ако с е борил с 4ерни то4ки или с малки вутре6ни пъп4ици ако може да сподели Simple Smile)))
Виж целия пост
# 611
Аз ходих на дераматолог, но ми каза, че мога да започна някакво лечение чак есента. Не желае силни лекарства, не съм за тях. За сега каза серията на Юсерин, маски с хума и компреси с лайка.  Иначе есента щяла да ми изпише нещо от рода на тетрациклините, сигурно Доксициклин. Но за него все лоши неща съм чувала, а и съм пила при настинка. Не знам.... Оф, имам точно 3 пъпки в момента, преброих ги Simple Smile Ама все си има по някоя да ме мъчи, никога не е без хич. Пък и тия черни точки. Тегло Simple Smile
Виж целия пост
# 612
Хора имам едно вупрос4е.в4е сам на 5 месец а при мн положението ми е 4е ми излизат само кистите не гноини пъпки.и в4ера с задълбу4их в огледалото и видях 4е имам доста 4ерни то4ки и малко вутре6ни с тях какво би трябвало да с слу4и за6тото те си седят а ве4е 5 месц трябва6е или да избият или да изсахнат?някои ако с е борил с 4ерни то4ки или с малки вутре6ни пъп4ици ако може да сподели )))
Виж целия пост
# 613
siseto0o2 кистите трябва да спаднат вече им е време .
Аз започвам 6ти месец и съм същият от както почнах лечението , а акнето ми е гнойни пъпки и черни точки.
Няма такава упоритост , по бузите не ми излизат по принцип много ,но там спряха , а около устните под тях над тях е ужас не спират 6 месеца вече. Бях на 40 мг сега съм от 15 дни на 60мг дано се повлияе , защото не знам .... Познавам толкова хора с по-тежко акне и за 5 месеца са като нови ...

Аз също забелязах , че са ми излезнали черни точки и не знам какво ще им се случва :Х
Явно ще си остана на по-високи дози за 6-7 месеца...
Виж целия пост
# 614
Здравейте, да ви кажа при мен как стоят нещата. Започвам 6ти месец. Първите 4 месеца бях на 40мг , 5ти месец на 60мг и сега почвам 6ти месец пак на 60мг до края на месец юли. после 1 или 2 месеца на 30мг. При мен нещата са зле. Излизат си ми пъпки около областа под носа и около устните и не спират. Дори леко ми е мазна кожата. Това ми беше последната надежда , но уви. Да не кажете , че се иска време , защото доста време мина и съм си същият от 1вият ден както го почнах. Мисля да направя 2ри курс ако след края на този няма никакъв ефект. Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия