Supernatural - Sexy! Scary! Over? - 3

  • 27 018
  • 757
# 420
 Ще има шест сезон - Supernatural Sixth Season Confirmed!

Мириел, направо отивай в екипа на Крипки  Laughing Hug

Виж целия пост
# 421
Ооо, ще стигне - по един конник във всяка серия. После убиват по един конник във всяка серия. После една серия Сам се опъва на Луцифер, в друга серия Дийн се опъва на Михаил. После Кастиел нещо завърта с ангелите. Двете армии се сбиват, серия тип "Живите мъртви", "Паднали ангели". Накрая Дийн с някаква мацка се препича на слънце, Сам с някаква мацка и той отива да учи в колеж и става адвокат. Край

 Joy  newsm20

Злата с метлата   bouquet... Ами да ни е честита новината Grinning Дано моят песимизъм по отношение на сезон 6 да не се оправдае Crazy

Всъщност хрумна ми нещо, споменато също и в статията на Злата Simple Smile Ако сезон 5 не завърши с победа на Доброто, а с победа на Лукчо и сезон 6 да е целият в оправяне на нормалния баланс, тогава би било много интересно..поне за мен Grinning

Виж целия пост
# 422
Ще има шест сезон - Supernatural Sixth Season Confirmed!
Мириел, направо отивай в екипа на Крипки  Laughing Hug

Печена съм нали, аз такива истории навързвам, че не е истина
Виж целия пост
# 423
Да не развалям радостта от новината, обаче това не е официален източник и официално нищо не е потвърдено. Така че, дръжте пръстите върху тапите на шампанското Laughing Изи, може да поотпусне палче от нейното шампанско като нежелател на шести сезон Laughing
Виж целия пост
# 424
Да не развалям радостта от новината, обаче това не е официален източник и официално нищо не е потвърдено.
Вярно, не е официално, но като гледам на къде отиват нещата, след седмица сигурно, ще го обявят и официално  Praynig

Още малко клюкини. Ето тоз господин ще го играе Глад -  James Otis
Виж целия пост
# 425
Фейче, любима, ние спортни гащета никога не сме обличали, но аз те следя зорко, да знаеш, защото още не съм забравила онова "мррррррррр". Twisted Evil Joy Joy Joy

Стичче, аморе, онова беше лицемерно мрррр, за да не обидя Злата, иначе аз като видя Джесън стискам очи и извъртам глава настрани Laughing


Злата, мерси за линковете и снимките, статията не я бях чела и ми беше много интересно  bouquet
А тоя петък 13-ти, божкеее ooooh! Но си признавам, че ако го пуснат по кината, се въоръжавам с нерви, взимам очилата и отивам да гледам 3Д/2Д/колкотоД ми дадат Джаред Heart Eyes
Виж целия пост
# 426
иначе аз като видя Джесън стискам очи и извъртам глава настрани Laughing

 rotfImbo rotfImao rotfImbo 

Да, бе, ама само на яве, на сън - друга песен пееш  hahaha
Виж целия пост
# 427
Да, бе, ама само на яве, на сън - друга песен пееш  hahaha
Фейче, май Злата пак те изклюкари, както за мрррр-то. Имаш ли да кажеш нещо в твоя защита? Crossing Arms

Злата днес е звезден репортер, голямо благодаря на теб и Фейчето за клюкинките.  bouquet
Аз още не смея да се израдвам за 6-ти сезон преди да го потвърдят официално. А за Петък 13 II - нямам думи, ама за триизмерен Джаред ще се жертвам, ще трябва и първата част да изгледам. ooooh!
Виж целия пост
# 428
Фейче, май Злата пак те изклюкари, както за мрррр-то. Имаш ли да кажеш нещо в твоя защита? Crossing Arms

Признавам, че сънувах Дийн веднъж, но в моя защита мога да кажа, че беше кошмар  Naughty

Освен това нашето момче съм го сънувала два пъти Flutter - веднъж като Сам и веднъж като Джаред Flutter

П.п. Злата е ужасна клюкарка, ще си стискам аз ръката за Дженсън и Ванкувър през крив макарон Crossing Arms
Виж целия пост
# 429
Признавам, че сънувах Дийн веднъж, но в моя защита мога да кажа, че беше кошмар  Naughty
Е, щом е било кошмар, значи сигурно ти е налетял, нали? И ти к'во? Оп, задръж, обърках етажа? Joy

Освен това нашето момче съм го сънувала два пъти Flutter - веднъж като Сам и веднъж като Джаред Flutter
А аз нито веднъж  до сега, поне не си спомням. Sad
Виж целия пост
# 430
П.п. Злата е ужасна клюкарка

Предупредих ви, че днес съм на клюкарска вълна, освен това ако не напортиш някой приятел, къде му е кефа  Twisted Evil Освен това Фейчето е добра душа, сега ще метна няколко прелъстителни снимки на Джаред и пак ще стискаме ръцете   friendship
Виж целия пост
# 431
Е, щом е било кошмар, значи сигурно ти е налетял, нали? И ти к'во? Оп, задръж, обърках етажа? Joy

Какъв ти етаж, нямаше къде да избягам, бях притисната. Снимахме филм, къде да се скрия, налагаше се да се целуваме, по сценарий, не че аз исках, ужас, ужас.  Cry Но аз като истински професионалист си изпълних задълженията си и след това се постара да забравя срамния момент. Но ей го, Злата непрекъснато ми го припомня Crossing Arms

А аз нито веднъж  до сега, поне не си спомням. Sad

Защото е бил зает да идва в моите сънища, не е знаел, че има втора градинарка Laughing Скоро ще те посети, не губи кураж Laughing Hug

Освен това Фейчето е добра душа, сега ще метна няколко прелъстителни снимки на Джаред и пак ще стискаме ръцете   friendship

Не ги виждам снимките нещо Crossing Arms
Виж целия пост
# 432
Ох, момичета, ще ме скъсате от смях просто! Grinning Grinning На работа съм, а тук се вихрят какви ли не забавности! Simple Smile От сега предвкусвам удоволствието от четенето като се прибера.
Ще ми се и на мен да бях "сънувала такъв сценарий с Дийн" като на Фейчето. В моя сън не стигнахме до целуването. Simple Smile Simple Smile (Заради гадния будилник!)
Виж целия пост
# 433
Мастърче, гледай какво интервю намерих с бившата годеница на Джаред. Има интересни неща за нашето момче, да го прочетеш.  Wink
Виж целия пост
# 434
Мастърче, гледай какво интервю намерих с бившата годеница на Джаред. Има интересни неща за нашето момче, да го прочетеш.  Wink
Мерси, Фейче!  bouquet
Това, което не знаех е, че е толкова добър шахматист Джаред. Аз, например, съм пълна трагедия, знам само как се местят фигурите. А за това, че е интелигентен изобщо не се учудвам. Това което много ми харесва в него е, че му личи как изпитва истинско вълнение, радост и чак удивление от факта, че толкова много хора го обичат.

Освен това Фейчето е добра душа, сега ще метна няколко прелъстителни снимки на Джаред и пак ще стискаме ръцете   friendship
Не ги виждам снимките нещо Crossing Arms
А, няма ли начин и аз да намажа от прелъстителните снимки на Джаред покрай Фейчето?  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия