Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-34)

  • 30 794
  • 706
# 105
 Алегория,добре завърнала се! HugТемичката за Мездра се оказа  пускана много пъти ,но не й е провървяло!Не става без ентусиасти,а тука сме колкото искаш Joy

Сис Hug
Виж целия пост
# 106
чакам снимки хайде къде сте Hug
Виж целия пост
# 107
благодаря на всички за топлото посрещане   bouquet незнам из враца как е ама тука е такъв студддд cold
все си викам че трябва да се разхождаме да го калявам....ама как като на мен не ми се излиза  Joy

а темичката за мездра....явно няма да я бъде въпреки че има тоооолкова майки на глава население тук колкото не съм виждала другаде

а интернета не само от доставчика ами правят профилактики постоянно и забива гадно
Виж целия пост
# 108

аз не съм от Враца, живея в Мездра

Alegoria,мила моя,аз съм от Сандански и пиша в тази тема Mr. Green,а ти ,че си на една крачка от Враца се притесняваш... Тук са се събрали все отбор сладурани,така че давай смело-пиши!
Добре си дошла! Hug Hug Hug
Аз съм от Враца, но съм само на 2500км. от там Confused Та все тая, кой от къде е, важното е да се чувства добре в темичката! Hug

Ние с мъжо се наслаждаваме на тишината вкъщи с чашка винце. Wink

Лорич, благодаря ти! Наистина имам прекрасно семейство/колкото и нескромно да звучи, но мисля сте разбрали, че не съм от скромните Wink/, само и аз да взема да позаслабна, че загрозявам картинката. Mr. Green
Виж целия пост
# 109
Като проходи Мелита ,ще видиш за какво става дума.Аз имам чувството ,че се разболявам от стрес-понякога едва ги удържам.Все някой е одран,посинен...а как ме изморяват вечните им спорве,викове...още малко и на ясла,че да си потърся здравето.Писна ми да го гоня това мъничкото,а то е на фаза "не икам"(не искам) и ме побърква ooooh!

Е, добре, успокои ме, няма що  #Crazy Аз сега съм пред полудяване, та какво остава, ако е по-зле положението  Whistling

А, за Балкана-няма да е лошо, като ни поохлаби времето, да спретнем нещо, пък който дойде-дойде  Peace
Виж целия пост
# 110
И аз за Балкана съм за ,но ако може с мъжете Peace
Виж целия пост
# 111
alegoria Къде се изгуби ти?Аз те търсех,търсех из Мездренската тема,но нямаше никакви включвания от теб.Радвам се че се включваш тук.Може да си останеш във Врачанската тема.Тук има доста по голяма активност Simple Smile Ние със ivamilovska  от Мездренската теме се виждахме веднъж два пъти. Както и да е включвай се тук.Ако искаш дай инфо и снимка на ninori  да те добавим в списъка.
Виж целия пост
# 112
ок ще дам разбира се! а като се виждате свиркайте и на мен че иначе говоря само на бебешки вече  #Cussing out
Виж целия пост
# 113
алегория получих писмо но без снимка  newsm78
Виж целия пост
# 114
ха а на мен ми излиза изпратено със снимка? ще ти пусна друга  Peace
Виж целия пост
# 115
Мамита, имам нужда от помощ  Praynig Кажете ми къде във Враца има магазин в който предлагат всичко за кръщене ??? Предстои ни такова на 28 март, но като чета из нета колко неща трябват и като се сетя, че сме във Враза все пак и ми става лошо, а нямам време за ходене по софия Cry
Благодаря много, всички идеи са добре дошли Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 116
Привет и от мен   bouquet
малко със закъснение ама week-end ите са пренатоварени и немога да се докопам до компютъра.
 Честито на Арвен и бебко водолей  добре дошъл   bouquet
Бързо възстановяване на мама и бебко да е послушен и да си хапва добре.
Рони, я  дай жокер ти с какво переш бебешките дрешки по френско? Щот ние нямаме нищо специално бебешко  newsm78 пък съм се замислила като се приберем след два месеца какво да ползвам.
Памперси аз ползвам Молфикс  Naughty, Янче и аз съм на същото мнение- добра цена +обро качество.
Съни, остави детето само ще си пролази когато му дойде времето Stop.
 От вчера вече моят мил немирник си прави тегели в хола сам.Чк даже  си е сигурен че може да ходи и е безстрашен  Simple Smile, ама взехме мярка на единя диван  Sad.
Юнак без рана не може  Laughing.
Весе, за целулита трябва да си упорита, да ексфолираш добре засегнатите участъци( така подобряваш кръвообращението) и след това добре да втриваш специалните мазила за целулит които имат стягащ ефект.
alegoria  добре дошла то и аз съм от временно пребиваващите във Враца  Joy, скоро ще ми свърши разрешителното!
Виж целия пост
# 117
съни а какво точно ти трябва за кръщене не се сещам за нещо специално което да го няма по магазините за църква /пита вино мед хавлиена кърпа /за друго облича се в  новички дрехи някой в беличко предпочитат и така питай по конкретно  newsm78 ще помагаме
Виж целия пост
# 118
Лориииииич, невероятни снимки. Пренесох се в друго време на друго място, прекрасно. Благодаря ти, че ме зареди с толкова положителни емоции. Hug

Belbey, пера с прах "Коте" както му казва Ема. Wink
http://www.lechat.fr/produits.html
Има за бебета, има сенситив за възрастни, има...много неща има. Има и на хапчета и на торбички и течен и на прах. Crazy Много, много съм доволна. Има много приятна бебешка миризма. Като цена при нас, шише за 25 пранета е 6.50Е. Peace

Нас пера с Диксан, Даш и Ариел. Peace Диксана много ми харесва миризмата му, Даш ми е изключително приятен как изпира и мириса му, Ариела го слагам на последно място от изброените по-горе. Котката за възрасти не съм използвала още, защото имам около 10=тина литра прах и докато не го изпера няма да купувам, че Калин ще ме изхвърли от нас. Аз съм манияк на тема пране и прахове. Обичам хубавите перилни препарати. И постоянно купувам, особено като ходим на Андора.


Щях да забравя да се похваля. 5 дни на системата, която пусках по-напред вече съм -3кг. Peace Изключително доволна съ, та летоска като се видим може и да приличам на човек. Joy
Виж целия пост
# 119
Рони, пусни пак линка, моля ти. И малко изпитано инфо /разбирай от изминалите 5 дни/ как ти понася. На мен проблема ми е шоколада, просто не знам как да се огранича, защото съм си зависима.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия