Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-34)

  • 30 794
  • 706
# 630
Честит празник мамита !!! Бъдете живи и здрави и по-малко да ви ядосват мъжете Simple Smile newsm51
Виж целия пост
# 631
Виж целия пост
# 632
Честит празник, момичета! Весело изкарване и много любов!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 633
честит празник милички да сте живи и здрави много любов и щастлив семеен живот!
Виж целия пост
# 634
Бъди красива като пролетта!
Бъди нежна като вечерта!
Бъди горда от това,
че носиш името ЖЕНА!

Честит празник мили момичета
Виж целия пост
# 635
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:o2hxy0ad1UpAdM:http://yoocard … edia/8/8mart2.jpg
Виж целия пост
# 636
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ,скъпи дами,бъдете усмихнати,щастливи и обичани от всички  bouquet
Виж целия пост
# 637
Бъдете много обичани и глезени от любимите хора!
Виж целия пост
# 638
Честит празник мили мами
Пожелавам ви да сте много щастливи, усмихнати и обичани от своите любими същества   bouquet
[

Алегория изобщо не съм видяла че си писала за срещата вчера. ooooh! Но то и без това нямаше да мог ада дойда. Ние правихме две погачи- събота и неделя тъ йкато няма как да съберем всички хора. Изкарахме си много добре
Весело изкарване на всички  Hug
Виж целия пост
# 639
Честит Празник на всички мами   bouquet

veni_sasi ГЛедам снимката на децата ти е от кафето на Томов сервиз.Да не живеете някъде там?
Виж целия пост
# 640
Честит празник момичета!!! Много усмихнати моменти, много любов и уважение от всички  Hug

Виж целия пост
# 641
buba_85 Ами да живея от другата страна на кафети в трите напречни блока,аз съм средния.А 2006 година работех при Томови Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 642
Значи станахме доста в кварталите Медковец и Младост,а не можем да се съберем да се видим  Joy
Виж целия пост
# 643
buba_85 Живот и здраве да се роди тази малка госпожица тук до 10-на дни на пролет с количките и ще се видим Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 644
Ще се радвам Simple Smile Аз някога по центъра ходех,но ДИмана беше малка,сега си имаме режим на спане и на центъра рядко ходя,а и честно казано ме мързи вече да ходя до там на разходка.Вече ще сме предимно квартални птички,Медковец и Младост ще са ни район за разходки и игри.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия