Ама какъв студ е навън както е казала Янчик ще ни опадат ушите
Виждам нещо киселото мляко сте коментирали само да кажа че с Василена нямах възможност да и давам дори и да го пробва защото имаше алергия към белтука на кравето мляко
, но с Михаела нямаше проблем и съм и давала по малко като дохранване след кърмата.За лазене и прохождане и двете проходиха много рано ама наистина много рано
Василена на 7-8м се изправяше в лвеглото без проблем а на 10-11 вече ходеше , Михаела горе долу същото положение . Да ви кажа от опит колкото по късно толкова по добре за майката Другото ДА свалихме гипса но
сега идва същинския проблем , трябва поне месец да я пазим като рохко яйце тъй-като е опасно да не се чупи ръчичката пак. Е с тея две хали как ще стане това Незнам.И двете сега са и у нас щот са болни , Василена тази вечер милата не е спала от кашлица .
Направо ми се беше свило сърцето да не земе пак да получи някой пристъп
Взела съм си от аптеката едни хапчета ЗЕРО-стрес за малко успокоение на нервите ,но май нещо не ми действат изобщо
Кажете некви по силни
Искам да ги гледам как правят бели и да съм спокойна(много искам нали)Лек , топъл и спокоен ден от мен
Но исках да кажа че от цигарите - нищо
Няма да се отървете така лесно от мене 
Ето на който му се гледа:
Та няма как да се включа ,че много сте изписали,бре
Всичко ми е на каша в главата
Освежена...а идеята за колажа е супер!
Аз не намерих публикуван имейл на Нинори...Ама ще ходя да огледам пак...