Шоколадов сладкиш с майонеза

  • 278 810
  • 1 547
# 825
Лабрекс, а може ли точните пропорции на кремчето!? Praynig

maia4444, pina го е постнала, да не го слагам пак, че го има на няколко места вече в темата. Всичките продукти се слагат в купата на миксера, без никаква предварителна обработка и се бие до получаване на гладък крем. В началото е малко твърд и грапав, след това си става гладко кремче.

Сега видях, че Iliana__ го е написала!  bouquet
Виж целия пост
# 826
Лабрекс, а може ли точните пропорции на кремчето!? Praynig

maia4444, pina го е постнала, да не го слагам пак, че го има на няколко места вече в темата. Всичките продукти се слагат в купата на миксера, без никаква предварителна обработка и се бие до получаване на гладък крем. В началото е малко твърд и грапав, след това си става гладко кремче.

Благодаря за пореден път! Hug
Хммммммм, ама това си е същото кремче за което питах и преди!
Разкош!!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 827
И аз направих сладкиша. Към глазурата добавих орехи. Много е лесен и стана чудесен, а аз не съм от най-оправните в кухнята  Mr. Green! Мъжът ми го определи като шоколадовия Романс  Heart Eyes. Много благодаря на Сладка Хапка    bouquet!

ПП: Сладка Хапке, освен кулинарно издание, да знаеш, че си и доста популярен резултат от гугъл!
Не си бях копирала рецептата и отворих гугъл, за да я потърся. Като почнах да пиша сладкиш с майонеза, добрия гугъл предложи "сладкиш с майонеза на сладка хапка"  Hug
Виж целия пост
# 828
Хахаха, Вени***, развесели ме!
Пробвала съм с истинското си име и с прякора си - със sladka hapka излизат повече неща наистина  Mr. Green Май трябва да наблегна на виртуалния си имидж  Laughing

Лабрекс, отново страхотен резултат!
Виж целия пост
# 829
Лабрекс, дай едно парче от тази манджа с грозде!  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 830
Май трябва да наблегна на виртуалния си имидж  Laughing
А пък аз на твой гръб си повиших готварския имидж  bowuu! Носих от сладкиша да почерпя сестра ми и веднага получих първата заявка. Ще правим питка на нейното бебенце и сладкиша влезе в менюто  Heart Eyes.
Докато племенницата ми стане на годинка, имам време да отработя и варианта на Лабрекс  Laughing  Hug!

Ето и снимка:
Виж целия пост
# 831
Момичета,вече почнах да бъркам нещата,оказа се че нямам заквасена сметана,става ли според вас с кисело мляко най голям процент гъстота newsm78
Виж целия пост
# 832
Момичета,вече почнах да бъркам нещата,оказа се че нямам заквасена сметана,става ли според вас с кисело мляко най голям процент гъстота newsm78

И аз се чудя, освен да опиташ, дано не е кисело на вкус млякото. Мисля, че трябва да се получи, ако е гъсто, нали горе-долу си представяш гъстотата на сметаната.
Виж целия пост
# 833
Ами ще ползвам на баба 4,5% ,дано стане...благодаря ти Labrex  Hug
Виж целия пост
# 834
Labrex ,прибягах до магазина....купих заквасена сметана-400гр ,това за една доза ли беше пропорцията или две?Извинявай ,че пак питам.... Embarassed
Виж целия пост
# 835
Labrex ,прибягах до магазина....купих заквасена сметана-400гр ,това за една доза ли беше пропорцията или две?Извинявай ,че пак питам.... Embarassed

За една доза.
Виж целия пост
# 836
Олееее момичета помагайте ,къде сбърках с крема.... newsm78
Сложих:1крема сирене,1крем Оле,400гр заквасена сметана,1ч.ч.пудра захар....и стана адски гъсто  newsm78.Вашите не ми изглеждат толкова гъсти или греша....?Като обърна лъжицата не пада... newsm78.Къде съм сбъркала и давайте идеи с какво да го направя малко по течно...благодаря ви Hug
Виж целия пост
# 837
Олееее момичета помагайте ,къде сбърках с крема.... newsm78
...и стана адски гъсто  newsm78.

merydit, споко, в началото е много гъст и на буци, разбий го още, докато стане съвсем гладко кремче. Рядък няма да стане, виж, че си стои на слой и държи, освен това имам чувството, че и в тортата като постои, леко се отпуска, т.е. не е твърд в никакъв случай, защото като се реже тортата/сладкиша и той се размазва. Ама и аз едни обяснения ти тръшнах, но не се стряскай, наред си е всичко. Peace

Виж целия пост
# 838
Ох много ти благодаря още веднъж Labrex  Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 839
Ох много ти благодаря още веднъж Labrex  Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51

Бий, бий (кремчето Grinning), като стане сладкиша, ще ми благодариш! Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия