ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YİĞİT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 54

  • 30 499
  • 737
# 270
Сега си тегля 1ви еп. на "Езел". После ако изтегля само субтитрите дали ще стане работата?
Разбира се!  Hug Hug Hug
  Hug  Hug  Hug  Hug 
  В "Апартаментът" нашето момче пак отритнато  Sad Ма какво не му харесвате беее ooooh! ?Сигурно като се появи роля на отхвърлен мъж и първо на него звънят.
Виж целия пост
# 271
 Hug
първия вариант харесвах,но и втория не е лош Hug
сега изтеглих втората серия от тука
ако има нещо казвайте да помагам,че сега съм почивчица малко и после имам работа Hug
Виж целия пост
# 272
сори,ако са пускани
http://img687.imageshack.us/img687/4273/woezj5ag.png
http://img687.imageshack.us/img687/7177/gh3d3enl.png
и без това нямам работа,пък казахте каквото имам да пускам Hug Hug
Виж целия пост
# 273
http://docs.google.com/present/view?id=ddp8bh8q_28gd9whkf5

завършен втори вариант до 5-то резюме

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

почвам трети
Виж целия пост
# 274
Здравейте  bouquet  bouquet  bouquet
Лакунче  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Тук кипи творчески процес от всякъде,затова се заемам с 6 епизод Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses

Виж целия пост
# 275
трети

http://docs.google.com/present/view?id=ddp8bh8q_33fcgvg3d5
Виж целия пост
# 276
само при мен ли някои думи липсват нпаример "Но щом се приближава, пръстенът се изплъзва от ръката му и пада пред .." , а на долу не мога да дам.. като цъкна се появява другата страница ooooh!
 Hug Hug



Виж целия пост
# 277
Лакунче, напълних ти пощенската кутия с резюмета. Ето последното

Езел, Епизод 11
   Дженгиз решава да даде контрол над казиното на Али, да го направи съдружник. Но на Али постоянно му се привижда Омер, който пита защо го е убил, дори си представя, че си е признал пред него за всичко. Струва му се също, че Дженгис и Езел искат да го предадат. Това влиза в плана на Езел, който съзнателно обработва Дженгиз в тази посока. Тефо го мотае, че Езел и Дженгиз са намислили да го отстранят. Затова Али побеснява и стреля в казиното. Дженгиз е изненадан, хвърля ключовете и го моли да напусне. Впоследствие Али разбира,че няма да му навредят.
   Езел моли Бахар да се лекува заради него. Тя е изненадана, че той знае за болестта й. А Езел й казва, че уважава решението й, въпреки че това не е в нейна полза и че така ще нарани своите близки.
   Джан дава на дядо си касетата със записа на убийството в казиното. С това в ръцете си, той започва да шантажира Дженгиз.
   Бахар признава на Езел чувствата си и му казва, че ако той успее да я обикне, то дано бъде така силно, както го обича тя.
   Дженгиз отива при Али и му казва, че имат проблеми и трябва да ги решат. Али се кани да убие бащата на Ейшан, но онзи му показва касетата, която е запечанала как двамата с Дженгиз убиват охранителя на казиното...
Виж целия пост
# 278
Емили, за съжаление не мога да ползвам твоите текстове за резюметата, защото това са предимно отделни сцени, без да е указано кое в кой епизод е. Като не съм гледала филма, по никакъв начин не мога да съобразя коя част към кой епизод е.

Изпратих всичко, с което разполагаме. Няма повече. Май...
Виж целия пост
# 279
Езел, Епизод 8

Дженгиз е отчаян. Застава на покрива на една сграда и се обажда на Езел, че има нужда от него. Езел отива и следва диалог:
Езел: Искаш да слезеш долу ли?
Джегиз: А-а-а, не искам. Защо да искам?! Ама трябва да сляза. Там долу има един умрял, хванал ме е за косата и не ме пуска. Трябва да сляза долу да му разтворя ръката.
   Езел му дава кураж, ще слиза с него...
   През това време се обажда Мерт, братът на Омер. Той е ставал журналист, ще публикува първата си статия. Решил е да разбере подробности за обира на казиното и участието на брат си в него. Пита Дженгиз, но провокира неговата ярост. Идва и Али. Мерт научава, че детето на убития охранител живее е в дом за изоставени деца. Али кара Тефик, шпионинът на Езел, да намери досиета на децата. Тефик обаче скрива досието на търсеното дете – Ерен. Решават да отидат  и да го разпитат. Отиват с Али. Кошмарите на Али се връщат. Езел нарежда на охраната си да ги проследи. Али предупреждава Мерт да не задълбава в тази история. Посяга към пистолета си. Кямил е зад тях. Междувременно Бахар си събира багажа и Али я закарва в изоставена къща. Момичето спира да пие лекарствата си.
   Али се съмнява в Езел. Мисли да му навреди. Тефик се обажда на дядото Рамиз. През това време Дженгиз води Езел „Пред портата на щастието“. Али му звъни. Отиват там. Езел си спомня как през 1997 година са били в същия клуб и са избягали, защото не са имали пари да си платят сметката. Дженгиз е пиян. Закача се с момичетата. Идва охраната и казва на Езел да излезе. През това време изкарват Дженгиз навън да го бият. Един от бандата вади нож на Дженгиз. Езел го спасява. Пристига Али и боят е готов. Цялата тази сцена се оказва постановка на дядото.
   След инцидента Дженгиз кара Али и Езел да се сприятелят. Прегръщат се и Езел му казва някакъв израз, с който навремето Омер го е наричал.
Виж целия пост
# 280
Съзнавам, че тези резюмета са частични, много неща са пропуснати, а други са неразбираеми, тъй като липсват части. Но... това е.
Ако искате, като гледаме филма, да понапишем нови резюмета... Но не знам дали си струва, след като тогава вече ще имаме всичко субтитрирано.
 Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 281
само при мен ли някои думи липсват нпаример "Но щом се приближава, пръстенът се изплъзва от ръката му и пада пред .." , а на долу не мога да дам.. като цъкна се появява другата страница ooooh!
 Hug Hug

И при мен е така
newsm43 newsm43 newsm43
Виж целия пост
# 282
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

при мен излиза както трябва нали за вториш вариант става въпрос Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 283
сега погледнах втори..при мен пак е така,сякаш има надолу още текст,но не мога да го видя..също на някои места буквите са много малки и почти не се четат Hug
Виж целия пост
# 284
сега погледнах втори..при мен пак е така,сякаш има надолу още текст

Виждат се само горната част на буквите на последния слайд
newsm43 newsm43 newsm43 newsm43
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия