Магребска усмивка с пикантен кус-кус, в приятна градинка, направена с вкус !

  • 41 538
  • 726
# 195
Далка, тук всички сме с теб и ти пращаме много положителни емоции, но това не може по никакъв начин да промени нещата... и аз като Фаима се чудя как бих реагирала в подобна ситуация... но и аз не знам. Мисля, че тук просто не може така някой да се запише към твоята застраховка освен ако не ти е съпруг/а... При вас не е ли така също? Ох...

Линче, аз се чудех къде се загуби... Ти нали беше почнала нова работа? Как е върви ли? А за хабибито Делта е права...сега е така, но ще му мине. А може би сега сестра му като се разведе и техните ще си променят мнението и ще те приемат. Знам ли  Thinking Може пък да е за добро.  Hug

сеика, на мен ми харесват Елиас и Сами... Simple Smile

Делта, Дядо, Амал, Марси, Белбей, Фаима....на всички вас много  Hug и сега се сещам, че Никито я няма нещо.. Ники, къде си?


Виж целия пост
# 196
МИНА  Hug тук съм мила чета, ама отпуската свърши и се връщам скапана и нещо нямам тонус!!! Честито за изпита - оценката няма значение, важното е че си го взела. А пък сладкиша изглежда супер и сигурно е такъв на вкус.
ДАЛКА направо се чудя на Другаря ти и на девер ти - нали арабите държат да се грижат те за съпругите си и да ги издържат  Rolling Eyes
ЛИНА съчувствам ти, че си толкова натоварена с новата работа. Както казват по ТР сериали ти си знаеш - какво да правиш де. Дано се оправи бързо сестрата на хабибито и това да промени отношението на роднините му към теб.
ФАЙМА опасна София - да ти е жива и здрава. Много се смях като четох. Joy Joy Joy А за модата - две думи няма можеш да им  скриеш шапката на всички с твоите модели.
МАРСИ много хубава твойта щерка.
ДЕДКО браво - поставил си ги на място. Знам много семейства, които са разделени заради намесата на роднини. АКо всички мъже постъпваха като теб и бяха мъже на място нямаше да е така   bouquet
ДЕЛТА  АМАЛ БЕЛБЕЙ  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
СЕЙКА а името Мохамед - вярно често срещано е, но пък и аз съм пристрастна за него  Peace
Виж целия пост
# 197
А да ви почерпя с кекс с тиква. За пръв път го правя и то направо в машината за хляб.

Виж целия пост
# 198
ДЕДЕ-
точно за това си пич Душе,че си бил зад Зайчето . Че си се борил за семейството и не си дал някой да брои твоите си парички и да им е сайбия. А със това като каза, за твоето зайче, че било много сладко като бременна ми напомни за моя БаткУ. Той пък ми казваше, че много съм хубава като бременна и все така да си стоя #Crazy :35 да бе ще стоя все бременна Joy Шегувам се де. Верно, че бях много убавичка тогава. Ама бЕЕЕЕЕх, миналУУУУ. То у главата добре, ама иначИ кЪт съща платноходка бях ДедеЙЙЙЙЙ Joy
ДЕДЕ- ти пак магии си правил. Много красив изглежда кекса а и казваш, че е много вкусен. Ей, за тВа не си купих от тая машинка, точно за туй rotfImao кЪт мра за тестянУУУУ
НИКИ- Hug
Незнаех, че си отпускарче.
ФАЙМИЧ Hug
А ти така колоритно си описала Софито, че буквално си я представях какви ги върши Joy
Виж целия пост
# 199
...
ДЕДЕ- ти пак магии си правил. Много красив изглежда кекса а и казваш, че е много вкусен. Ей, за тВа не си купих от тая машинка, точно за туй rotfImao кЪт мра за тестянУУУУ

Ми тая огромна тиква трябваше да се оползотвори по някакъв начин.
Виж целия пост
# 200
за имената  да си кажа-ясин, сами, раян, илиес, софиен, тахар,скандер, амин!
дедо, кексът ти е  като кораба на ной, първа асоциация, не се сърди!  bowuu  chef  bouquet
Виж целия пост
# 201
Ей, ядосах се Далка на тая ваша рода! Хич не обичам използвачите! Ама що не се потрудят малко ами все търсят лесното.  #Cussing outНе знам, какво да те посъветвам, че ти си знаеш най-добре само мога да ти съчувствам и да се моля всичко да е наред! Hug Praynig
Марси и тоя вашия голям тарикат! Как пък не се съобразяват, че тези хора си имат семейство, деца и по този начин ги ощетяват. Егати спокойствието! Аз и стотинка не мога да взема дори назаем. Дано не ми се налага никога! Praynig Като студентка как съм яла седмици наред маргарин и хляб от гордост. Още ми държи влага и не искам да видя маргарин и на картинка.  SickАбе момичета нали знаете приказката за баницата! Много е вярна, така че умната с тези безкрайни помощи, когато самия ти си затруднен!
Дедко, браво! Много мъжка постъпка! А пък за тая вкусотия ще чакам рецептата!

Имам и един въпрос относно здравното осигуряване. Ако някой е наясно ще се радвам да ми помогне. Търсих в здравния, но нищо не намерих. Имам приятелка, която работи в чужбина от две години и дължи осигуровки за това време. Аз мога ли да ги внеса от нейно име или се внасят лично от лицето?

Seika, мои любими са Раян, Сами, Илияс. Тези се сещам.
Виж целия пост
# 202
АмалHug тук съм , чета ви , но нещо не ми се пишеше тези дни.....малките още не са оздравяли напълно , много лош вирус  ooooh! Йоана преди няколко дни си " изгуби" гласа  Crazy днес вече е по- добре де , Слава Богу. Писна ми от вируси, от болести..... Tired а и тази зима и този студ ми омръзнаха ..... Tired искам да е лято, да е топличко....искам слънце...

дядо Хаджия- много апетитно изглежда кекса с тиква   chef

Поздрави на всички   bouquet и бъдете здрави !  Hug  Heart Eyes
Виж целия пост
# 203
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ФАЙМА!!! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ ЩАСТИЕ И МНОГО ЛЮБОВ ОТ ЛЮБИМИТЕ ХОРА. СБЪДВАНЕ НА ВСИЧКИТЕ ТИ МЕЧТИ!!!   bouquet  bouquet  bouquet
ТОВА Е ЗА ТЕБ
Виж целия пост
# 204
Фаима, подарък ето тези обувчици - да си ги носиш из Кайро.



И за да не се затрудняваш да стигнеш докъдето трябва да ги покажещ ето и тези.


 Joy Joy

Близначкова, ние също бяхме болни. Tired Отвратително направо. И за чакам с нетърпение слънчицето.  Hug Подивяват ли в къщи малчовците? Ние снощи имахме гости - един палестинец с жена му румънка и двете им деца - супер свестни хора, изкарахме много весело.   bouquet

Никито, защо не си в настроение? Не е типично за теб.  newsm78

Лина, не е хубаво това, което се е случило с рводата на хабибито, но нали казват, че Господ наказва там, където най-боли. Дано сега си променят отношението.   bouquet

Рали, не знам точно положението как стои, но най-добре дасе обадишна телефоните на НАП и да попиташ за такъв казус.   bouquet Знам само, че с тия здравни прецакаха сума ти народ. Според мен поне да бяха оставили хората в заварено положение, представи си, че някой си е плащал 2 години и сега пак трябва да се бръкне в джоба.  newsm78 А има хора, които наистина нямат. Май ще си мрем по улиците и никой няма да му пука.  Outta Joint

Дала, патова ситуация направо. Ако беше девера бедничък няма начин да откажеш, но при положение, че има пари какъв му е проблема? Crossing Arms А мишока добре се е уредил.  Joy

Брей, кеск с тиква, пък и в машина за хляб.  #Crazy Доста хлябове ще трябва да съсипя, за да сткигна до такъв етап.  Joy

Айде, слънчев ден, макар че е не е ясно откъде слънце.  Wink

 
Виж целия пост
# 205
Честит Рожден Ден Файма! От сърце ти пожелавам много здраве,щастие и любов!


Виж целия пост
# 206
Мила Файма, Честит Рожден Ден и от мен!

Желая ти много щастливи моменти и много сбъднати мечти! Остани такава, каквато си! Simple Smile

Виж целия пост
# 207
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ФАЙМИИИИИЧ!!!
Hug
Гледам, че ти се подаряват обувки, явно това са ти любимите аксесоари та взех и аз ти избрах еднички smile3503
Виж целия пост
# 208
ФАЙМА ЧЕСТИТ РОЖДЕ ДЕН !

Бих искал ако можех да ти подаря една усмивка и поводи само за добри  и щастливи спомени.
Виж целия пост
# 209

4естит рожден ден, файма! много семейно щастие!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия