Суперхраните на Аквасорс - 3!

  • 156 910
  • 755
Старата тема е над 50 страници, и е заключена, затова си позволявам да пусна нова.
Приятен ден на всички  bouquet
Линк към старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371971.0
Виж целия пост
# 1
Аз благодаря на тези, които ми отговориха в старата тема.
mamaden докато е време сложи линк към старата тема.
Виж целия пост
# 2
Doret, мисля че схемата, която спазваш в момента си е добре!
Виж целия пост
# 3
Супер вече сме на чисто,нека преосмислим как сме се държали във стараат тема и които смята ,че е сбъркал нещо нека се поправи.Нека в тази тема да не се раждат  спорове и се изслушваме търпеливо без да се критикуваме. baby_neutral
Виж целия пост
# 4
Doret, мисля че схемата, която спазваш в момента си е добре!
А, май ме обърка с другата мама, аз по схема не давам, само имах няколко други питанки. ooooh!
Виж целия пост
# 5
Doret, мисля че схемата, която спазваш в момента си е добре!
А, май ме обърка с другата мама, аз по схема не давам, само имах няколко други питанки. ooooh!

 ooooh! Обърках думите на mamaden с твоите  Blush

Ето тези : "Doret , след като сте започнали да ги пиете по препоръка на педиатър, може би е редно да попиташ него дали да продължите с К3 или да вземете друг продукт. Моето мнение е че зимата е добре да се дават на децата хр.добавки, точно по причината която си изтъкнала - контакта с болни деца.
Аз на моето дете, което е доста по малко, давам К3 по 1-2, Афа - 2, когато е болен сменям АФА-та с ЗЕ, и увеличавам Коластрата до 7-8 на ден. Но когато е здрав, не си позволявам да му давам ЗЕ, много го превъзбужда, и понеже е мъничък още не знае как да изразходва излишната енергия."

 Та...нейната схема (на mamaden ) е добра ! Затова ако искаш допълни с АФА или ЗЕ !
   П.П.  ooooh! Тези намаления в Ларедут ми ... !
Виж целия пост
# 6
Благодаря Голямо дете.
А може ли да ми покажете в сайт какво е това АФА и как изглежда, как да я търся. За другите се ориентирам, но за това не мога.
Виж целия пост
# 7
... какво е това АФА и как изглежда...
цък
Виж целия пост
# 8
Ето и още:

http://healthzone.mymall.bg
Виж целия пост
# 9
Благодаря и на двете, сега имам домашно да седна и да прочета поне няколко теми.  : Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 10
Ха, Doret, къде те засичам  Heart Eyes

Ще разгледам предните теми, както и сайта, но да си питам първо по мързеливата...

Купих си Colactive3. Не ми понася.
Не ми се влиза в подробности за моя организъм, само да кажа, че имам 101 алергии към храни
и тази английска храна, пълна с антибиотици и консерванти ме довърши.

Бихте ли ми препоръчали някой друг продукт, с повече съставки от треви,
а не животински продукти? Има ли изобщо такъв..
Виж целия пост
# 11
Има Афа и Зелена енергия,малко по-нагоре има линк за Афа
Виж целия пост
# 12
Благодаря.
Ще пробвам първо зелена енергия.
Виж целия пост
# 13
Благодаря.
Ще пробвам първо зелена енергия.
[/quo пробвай - мисля,че няма да съжаляваш.Имай в предвид само,че зелената енергия не е за хиперактивни деца понеже ги прави още по-активни,но дори и при това положение ако се дава в подходящо време може да няма праоблем например сутрин преди или след закуска.Ако е много активно дете може и започнеш с АФА.Направи както сметнеш за добре,но никак не е зле според мен да пробваш първо със Зелена енергия .
Виж целия пост
# 14
Ох, какво ти дете. За мен е това.
Не мога да ям почти нищо-менюто ми е ограничено до плодове, зеленчуци и ядки.
Щом тази зелена енергия повишава тонуса и дава енергия, точно това е за мен.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия