Естествено уголемяване на бюста- да опитаме?

  • 276 527
  • 799
# 495
Прекрасна темичка и веднага се записвам.Изчетох целият форум и скоро ще пробвам комбинацията от билки.И аз като повечето тук имам малък бюст,или по-точно никакъв.След раждането на синът ми преди 7 години бюстът ми буквално изчезна.Бях готова да сложа силикон,но нямах финансова възможност и се примирих за момент...След известно време депресията отново ме завладя и реших да потърся други варианти.Така попаднах на един сайт,предлагащ капсули и кремове за естествено уголемяване на бюста.Миналият месец поръчах капсулите.Пият се по определена програма и не са скъпи.В началото започнах да усещам гъделичкане.По-късно включих крем на Дева за бюст,който съдържа главната съставка на капсулите и започнах с масажи.Когато приключих първият курс с капсулите,гърдите станаха болезнени и набъбнаха.Сега мога да се похваля с 1см. уголемяване.Днес ми предстои да започна вторият курс с капсулите и тайничко се надявам да продължат положителните резултати. Praynig

сподели какви са тези капсули,по каква програма се пият,колко струват? Hug
Виж целия пост
# 496
Капсулите се казват ''Perfect Bust'',100% натурални.В една опаковка има 60 капсули,необходими за един курс и струват 34лв.С доставката излизат 41.33лв.Започват се с първият цикъл и се пият 15 дена по 2 капсули сутрин и 2 вечер.След това се почива 15 дена.Това е сайта,много подробно е описано всичко-http://www.onius.net/index.php
Мисля да си закупя и крема,но за сега нямам толкова финанси,за това реших да пробвам с крема на Дева.Ползвам го от две седмици.Масажите ги правя както е описано в сайта.Мисля,че и от него има ефект. Simple Smile
Виж целия пост
# 497
Привет дами  Grinning Някой да е ползват това  http://www.bustplus-bg.info/bust-plus-dejstvie.php
и ако да какви са му впечатленията.
Виж целия пост
# 498
Здравейте момичета капсулите за които се говори в двата последни поста са доста популярни на българския пазар ,но за жалост много малко момичета които са ги пробвали пишат в нашия форум. Иначе може би ще имат ефект предвит състава им ,но за сега аз лично не съм пробвала нито един от тези продукти.Ох така ми се иска с нещо да започна,но ще трябва да почакам още малко в времето тази криза доста ни притисна та в момента каквото и да започна ще си е направо глезотия.....успех момичета ще ви следя с интерес
Виж целия пост
# 499
Здр, и аз много искам да си поръчам някои от тези капсули....моля ако някои ги е ползвал да пише дали найстина има някакъв резултат, а не само реклама на дадения продукт......, че много съм се отчаяла......от кърменето гърдите ми напълно ама напълно изчезнаха......Sad(((
Виж целия пост
# 500
Здр, и аз много искам да си поръчам някои от тези капсули....моля ако някои ги е ползвал да пише дали найстина има някакъв резултат, а не само реклама на дадения продукт......, че много съм се отчаяла......от кърменето гърдите ми напълно ама напълно изчезнаха......Sad(((
искам само да уточня че в бг реклама на тези капсули няма-имам предвид фенугрика сау палмето и другите.
за бюст плюс съм чувала,но никъде не съм виждала тяхна реклама.
а за това дали има резултат зависи много от постояннството.ето,аз не съм и не мога да кажа на 100% че действат.
искам да припомня отново,че каквито и капсули да изберете да пиете,те трябва да се приемат поне 5-6месеца за да се види правилния и точния резултат.
незнам кога ще мога пак да пускам нещо от книгата Sad иска ми се ,но все не ми остава време-дете,задължения,близки.
лек и успешен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 501
Здравейте и от мен момичета Simple Smile и аз съм със същия проблем ужасно малки гърди и се чудя какво да пробвам вече, да ви кажа вярвам, че ако има постоянство ще се получат нещата, сега си поръчах въпросните капки на био козметика Христина и ще започвам и с масажите, ще пиша за ефект  Hug
Успех за сега:)
Виж целия пост
# 502
искам да ви попитам момичета аз сега навършвам 15 години и аз съм с малки гърди и искам да направя нещо по въпроса изчетох форума и искам да попитам дали този продукт става защото го взех а май не е същия http://stokovaborsa.com/product_details.php?id_product=1076795&a … %C8%CA%C0,%20X100  Weary
Виж целия пост
# 503
искам да ви попитам момичета аз сега навършвам 15 години и аз съм с малки гърди и искам да направя нещо по въпроса изчетох форума и искам да попитам дали този продукт става защото го взех а май не е същия http://stokovaborsa.com/product_details.php?id_product=1076795&a … %C8%CA%C0,%20X100  Weary
ами продукта е добър,но видях възрастта ти.не мисля че толкова рано трябва да започваш с такива хапчета.ти имаш още много време да се развиеш затова моя съвет е изобщо на такава възраст да не пиеш никакви такива хормонални хапчета или капсули.изчакай поне до 20 даже и повече. Hug
Виж целия пост
# 504
иначе аз утре ще си поръчам концентрата от христина и като дойде го почвам Laughing
Виж целия пост
# 505
ами честно казано срам ме е пред другите съученички просто ...имам комплекси незнам просто искам с нещо да спомогна на организма ми поне с малко ....вярно е че не трябва малка съм майка ми също не е много съгласна с тези неща но попринцип съм срамежлив а вече и от това да отида на море побански ,майка ми цитирам"бих се гордяла с такива стегнати гърди като твоите" но аз искам да има нещо не само да са стегнати  Sad Hug
Виж целия пост
# 506
иначе аз утре ще си поръчам концентрата от христина и като дойде го почвам Laughing
     А кой е продукта на Христина.......нещо изпуснах.... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 507
иначе аз утре ще си поръчам концентрата от христина и като дойде го почвам Laughing
     А кой е продукта на Христина.......нещо изпуснах.... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
ами едно момиче в по-предните страници беше писала за него.провери назад малко. Grinning
Виж целия пост
# 508
ами честно казано срам ме е пред другите съученички просто ...имам комплекси незнам просто искам с нещо да спомогна на организма ми поне с малко ....вярно е че не трябва малка съм майка ми също не е много съгласна с тези неща но попринцип съм срамежлив а вече и от това да отида на море побански ,майка ми цитирам"бих се гордяла с такива стегнати гърди като твоите" но аз искам да има нещо не само да са стегнати  Sad Hug
много добре те разбирам какво имаш предвид,казах го заради възрастта ти.доказано е,че целия организъм на човек се развива напълно до 25-годишна възраст,затова ти предложих да изчакаш,защото имаш още много време пред себе си.
и все пак,ако си решила че ще пиеш нещо,те съветвам да си правиш чая\има го назад в страниците\,поне той не е капсула и би трябвало да е по-безобиден за теб.


хубав и успешен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 509
ами честно казано видях за копър и други неща но не съм сигурна кое точно а и незнам как да го приготвя или поне да кажа на майками тя може да ми го прави (извинявам се че не съм разбрала но просто толкова много неща прочетох видях ии вече незнам кое точно да направя  Embarassed Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия