Естествено уголемяване на бюста- да опитаме?

  • 276 524
  • 799
# 510
ами чая е много лесен-само те моля да поровиш назад в страниците че не си спомням всичките имена Embarassed
иначе всичките билки може да си купиш от билкова аптека-аз така бях направила в началото и всичко ми излезе около 7-8лв.
успех Hug  bouquet
Виж целия пост
# 511
благодаря дано подейства... омръзнаха ми сутиените с подплънки..   Sad .... този сайт е много полезен  bowuu Hug  bouquet
Виж целия пост
# 512
 комбинация от fenugreek+кимион+анасон+копър+сладник се прави чай 2 пъти това е комбинацията от предните страници някъде между 8-9стр.,но ако включиш упражнения и масаж може да има по-вече ефект .Когато бях на твоите години и аз си мислих,че има време още да се развивам,но при мен не се развиха гърдите ми повече останаха си малки и стегнати но не в това беше бедата,а когато родих...те просто се стопиха,а само дупето и краката ми пораснаха
Виж целия пост
# 513
Момичета,завърших вторият курс с капсулите ''Perfect Bust''.Имам уголемяване на гръдната обиколка с 2см. Simple Smile Сега вече започнаха да заприличват на гърди.С това темпо скоро може и да си запълня сутиена.Много съм щастлива и доволна.Очаквам и се надявам да имам пак уголемяване,както се случи след спирането на капсулите първият път.Имам и болки,което е добър знак,че ще пораснат още малко. Grinning
Виж целия пост
# 514
Момичета,завърших вторият курс с капсулите ''Perfect Bust''.Имам уголемяване на гръдната обиколка с 2см. Simple Smile Сега вече започнаха да заприличват на гърди.С това темпо скоро може и да си запълня сутиена.Много съм щастлива и доволна.Очаквам и се надявам да имам пак уголемяване,както се случи след спирането на капсулите първият път.Имам и болки,което е добър знак,че ще пораснат още малко. Grinning
супер.страшно много се радвам,продължавай все така.скоро и аз ще ги започна!
Виж целия пост
# 515
супер.страшно много се радвам,продължавай все така.скоро и аз ще ги започна!
[/quote]


Успех,стискам палци и при теб да има положителни резултати Hug
Виж целия пост
# 516
дано Praynig
мисля до края на този месец да си ги взема и да ги започна.иначе в момента се мажа с крема на дева\отскоро\,така че незнам дали действа добре и си правя масаж.надявам се като добавя и хапчетата в програмата нещата да станат много по-добри Grinning
Виж целия пост
# 517
Ехоо,здравейте! Май отдавна не съм писала. Тъкмо гледам кога ми е публикацията. Минал е един месец, в който всеки ден се мажа с крема за бюст на билка и пия зелен чай. И истината е, че има ефект. Не голям,но има! А и не изисква много усилия. Мажите ги правя сутрин и вечер, но е силно казано масаж, по скоро интензивно мазане за около 1-2 минути. А тези хапчета Perfect Bust много ме заинтригуваха, мисля и аз да си ги поръчам Simple Smile
Виж целия пост
# 518
Ехоо,здравейте! Май отдавна не съм писала. Тъкмо гледам кога ми е публикацията. Минал е един месец, в който всеки ден се мажа с крема за бюст на билка и пия зелен чай. И истината е, че има ефект. Не голям,но има! А и не изисква много усилия. Мажите ги правя сутрин и вечер, но е силно казано масаж, по скоро интензивно мазане за около 1-2 минути. А тези хапчета Perfect Bust много ме заинтригуваха, мисля и аз да си ги поръчам Simple Smile
а какъв е ефекта който виждаш от зеления чай и мазането с билка?всмисъл,може ли да се говори в сантиметри? Praynig
аз от 5дни си правя масаж с крема на дева,определено са по плътни на допир и по стегнати.аз масаж определено правя,защото от него идва поне 50% от резултата.за хапчетата и аз съм заинтригувана и скоро ще си взема.
пожелавам на всички ви успех! Hug
Виж целия пост
# 519
Здравейте!

Поръчала съм си билките Saw Palmetto и Fenugreek. Купих си вече Vitex (той също спомага за увеличаване на бюста).
Тъй като приемам противозачатъчни таблетки (напр. Линдинет), дали са съвместими с тези билки?

Поздрави!
 Simple Smile
Виж целия пост
# 520
аз пия сао палмето и фенугрийк от около 3 дни-4 и усещам болка в гърдите като пред цикъл дали е нормално или ако нещо не е както трябва ми кажете за да ги спра ...  Sad
Виж целия пост
# 521
аз пия сао палмето и фенугрийк от около 3 дни-4 и усещам болка в гърдите като пред цикъл дали е нормално или ако нещо не е както трябва ми кажете за да ги спра ...  Sad

Дишай спокойно,щом имаш болки значи действат билките. Simple Smile
Виж целия пост
# 522
аз пия сао палмето и фенугрийк от около 3 дни-4 и усещам болка в гърдите като пред цикъл дали е нормално или ако нещо не е както трябва ми кажете за да ги спра ...  Sad
Peace
продължавай в този дух.щом има болка,значи действат Crazy
Виж целия пост
# 523
Моля, кажете - купих сао палмето- sao palmeto - но пише че е благоприятно полиява функциите на простатната жлеза????? Това ли трябваше?
Виж целия пост
# 524
saw palmetto - уф, видях че така се пише??? - друго ли е? - 9,55  - 100 таблети?


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия