Естествено уголемяване на бюста- да опитаме?

  • 276 516
  • 799
# 270
о дано само да издържа финансово и наче ще ги пия по дълго време,но каква е ролята на чая щом ефект има само ако приемаш добавките то аз чесно много се обърках какво точно трябва да се взема
едно от момичетата е написало книга по този въпрос.идеята е че чая също помага но по-бавно тъй като само 20%от съставките остават в организма.с добавките % са 50.ти избираш кое ще пиеш а може и двете-едното не вреди на другото.
Виж целия пост
# 271
Ооо момичета, пак ме налегна отчаяние.  Sad Няколко дни преди цикъл съм и като, че ли и това, което си мислих, че съм постигналан се стопи. Вече изпих по една опаковка фенугрик и сау палмето. Купих си нови плюс див ямс, не спирам с масажите сутрин и вечер. След колко време усетихте промяната вие и има ли разлика преди и след цикъл. А както дороти казва хич не излиза евтино
Виж целия пост
# 272
момичета сериозно започвам да си мисля че яко се заблуждавам, че има някаква промяна.ето за какво говоря та значи пия аз добавките има някакво напрежение в гърдите идват дните от месечния цикъл и нищо нито гъеличкане нито напрежение всичко си е постарумо,но иначе продължавам всекидневните процедури все пак е първия месец от голямата промяна само дето все още неличи по нищо. Ох незнам какво да си мисля вече ,а мисълта ми все за тия гърди ми се върти лягам ставам аз все затова си мисля.май ще трябва повече търпение затова кураж мили дами пък времето ще покаже
Виж целия пост
# 273
соледат ти пила капсулите на дара нямаше ли ефект от тях .Тези капсули се ползват с завидна слава по другите форуми
Виж целия пост
# 274
милички аз когато започнах добавките още на 1 седмица се видя резултата от 2см.след това до края на месеца имаше пак полза но около половин см не повече.от 2седмици не пия никакви добавки защото в момента не мога да си ги купя но пък използвам серума на евелин и само с него се мажа сутрин и вечер.не мога да кажа че съм загубила резултата си-пак си го имам.даже например снощи гърдите толкова много ме боляха че чак не можех да повьярвам.незнам дали се дължи на възрастта ми или това че например съм родила преди 2г или просто самият ми организъм приема много бързо и добре промените.незнам.но не мога да се оплача-засега всичко е ок като се има предвид че нищо не пия.......не мога да очаквам чудеса!
Виж целия пост
# 275
соледат ти пила капсулите на дара нямаше ли ефект от тях .Тези капсули се ползват с завидна слава по другите форуми
пила съм ги но при мен ефект имаше само първия месец.след това просто си давах парите според мен.а и сега като погледнах състава на дара хапчетата установих че там също има някои от билките но в много малки дози+други билки!
Виж целия пост
# 276
момичета сериозно започвам да си мисля че яко се заблуждавам, че има някаква промяна.ето за какво говоря та значи пия аз добавките има някакво напрежение в гърдите идват дните от месечния цикъл и нищо нито гъеличкане нито напрежение всичко си е постарумо,но иначе продължавам всекидневните процедури все пак е първия месец от голямата промяна само дето все още неличи по нищо. Ох незнам какво да си мисля вече ,а мисълта ми все за тия гърди ми се върти лягам ставам аз все затова си мисля.май ще трябва повече търпение затова кураж мили дами пък времето ще покаже
ами и аз това чувствам дороти - уж трябва да има резултат и в един момент кате че ли всичко по старому. Дано причината да е в това, че не сме ги пили достатъчно. Иначе знаеш ли колко съм стриктна и аз като тебе все това мисля.
Дано упоритостта ни се възнагради.  Money че и не излиза много евтино като си помислиш. В чуждите форуми има ли информация за резултата след приемането на добавките и спирането им.
Стискам палци и успех на всички най-сърдечно   bouquet
Виж целия пост
# 277
както и при нас така и в чуждия форум има и бързи и бавни резултати.
имаше жени които за 1 месец имаха 1 размер разлика +.докато други само няколко см или просто гъделичкането и болките.всичко е до организъм.имаше и такива които нищо не са усетили \болки,гъдел или нещо подобно\.всичко е индивидуално.
а след спирането на добавките\аз мисля че бях писала вече за това тук\гърдите най-много да спаднат с 2-3см.като не трябва да забравяме че добавките ги пиете докато постигнете ефекта който търсите или сте близо до него.утре ще се поровя във форума и ще пусна една таблица на едно момиче което в началото много бързо е имало резултати\първия и втория месец\,след това гръдната обиколка спада с 2см\3месец\,в следващите 2 връща 2-та см-а+още няколоко до още 1 размер.а когато ги е спряла добавките е загубила 1см и половина но другото е останало.
това поне съм го прочела и съм видяла снимки-смятам че резултата се запазва.
Виж целия пост
# 278
както и при нас така и в чуждия форум има и бързи и бавни резултати.
имаше жени които за 1 месец имаха 1 размер разлика +.докато други само няколко см или просто гъделичкането и болките.всичко е до организъм.имаше и такива които нищо не са усетили \болки,гъдел или нещо подобно\.всичко е индивидуално.
а след спирането на добавките\аз мисля че бях писала вече за това тук\гърдите най-много да спаднат с 2-3см.като не трябва да забравяме че добавките ги пиете докато постигнете ефекта който търсите или сте близо до него.утре ще се поровя във форума и ще пусна една таблица на едно момиче което в началото много бързо е имало резултати\първия и втория месец\,след това гръдната обиколка спада с 2см\3месец\,в следващите 2 връща 2-та см-а+още няколоко до още 1 размер.а когато ги е спряла добавките е загубила 1см и половина но другото е останало.
това поне съм го прочела и съм видяла снимки-смятам че резултата се запазва.

Соледа много ти благодаря за информацията и куража. Ще очаквам с нетърпение нова информация и споделеното мнение и на други съмишленички. Като съм започнала смятам да продължа, но от време на време ме напада отчаяние. Ще ви информирам за резултата и аз. Успех и до скоро на всички!
Виж целия пост
# 279
нормално е да изпадаме в отчаяние.дори и аз си го мисля понякога.но точно тук идва тайната която много от жените в американския форум прилагат-позитивното мислене.не трябва да сте скептично настроени а положително или поне да нямате очаквания.
затова и бях споменала за рейки.това е вид самолечение на душевност и тяло по много лесен начин и всеки може да го прави.лошото е че разбрах че в българия трябва да се минат нивата\1,2 и 3\ но струват пари.докато в испания в момента са безплатни за българските емигранти.ето ви и статия  по въпроса:
http://www.vitaminasport.bg/news/sabitiya/reyki-v-ispano-balgars … tar-v-madrid.htmlftp://
Виж целия пост
# 280
момичета как сте? при мен си е все постарому все още съм без резултат. нямам напрежение или гъделичкане в гърдите ,но иначе продълйавам да пия сау памето и витекс ,а фенугрека изобщо не успях да го намеря но смятам да си го поръчам.ще ги изпия докрай пък после ако няма никакъв ефект яе спра да си давам парите.вие как сте ?
Виж целия пост
# 281
ами аз от доста време не пия добавките но въпреки всичко гърдите не спират да ме болят.мажа се само с евелин-серума за бюст.като повече действие мисля че има но още е малко.
иначе смятам или отново да започна добавките или да ида на процедурите в студио париж.още не съм го измислила.
иначе ще ви спомена за едно друго мое влечение,което според мен има горе-долу пряка връзка с уголемяването.в момента навлизам  в самолечението така да се каже с рейки сейким или метода силва.идеята на цялото нещо е че колкото повече си мечтаеш за нещо и си го представяш рано или късно ще стане.може би звучи налудничаво Embarassed #Crazy но съм склонна да го опитам.
Виж целия пост
# 282
чувала съм че подсъзнанието има голяма сила върху развитието на човешкото тяло и дух така че на пълно е възможно, най-малкото да намери човек вътршен мир със самия себе си. не ми е ясно точно как се провежда това самолечение ,опитах се да намеря повече информация за рейки но горе долу на всякъде е много общо без подробна информация ,но идеята си заслужава внимание така че който може не внесе повече яснота . БЛАГОДАРЯ ти соледат че не спираш да си в темата.
Виж целия пост
# 283
за рейки аз също много търсих даже си купих и книга по темата.но.........за да притежаваш рейки трябва поне да минеш рейки първо ниво-т.е.рейки майстор да ти отвори каналите вътре в теб за да имаш рейки.иначе сама няка как да се научиш.
но от рейки попаднах и на много други техники,кои с медитация,кои без.според мен не е излишно да се опита.мога да приложа моя скромен опит от 2 медитации,като на втората бях запланувала да визуализирам точно този проблем с уголемяването.успях за малко,но най-инетересното което ми се случи е че по време на медитацията малкия пръст на ръката ми сочеше огледалото след като визуализирах това което искам да стане.и незнам как даа го приема.според мен е някакъв знак да се вгледам вътре в себе си,може би,защото може и да има нещо което да ми пречи,а пък може да си интерпретира по много други начини.
иначе не казвам че от прилагане на 1техника и то 1 път веднага ще ми порастнат.това е процес който продължава във времето и с постоянноство може и да се постигне нещо.тъй като прочетох много неща и почти съм сигурна че може да се получи.въпроса е да си представяш този проблем все едно не е проблем и винаги да мислиш положително.
П.П.-не успях да намеря таблицата която бях обещала преди дни,но ще продължа да я търсй и щом я намеря ще я копирам.
в момента пия бирена мая за напълняване уж и се мажа със серума на евелин-най-учудващото е че гърдите продължават да ме болят и има малка разлика,но вече не мога да кажа на какво се дължи.само да уточня че преди никога не са ме болели така,даже и преди цикъл.а сега е постоянно.
Виж целия пост
# 284
всичко това което споделяш е много интересно ,но ако внесеш малко инфо склона съм да опитам и аз тъкмо ще се заредя положително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия