Естествено уголемяване на бюста- да опитаме?

  • 276 544
  • 799
# 285
аз още навлизам в тази среда която между другото не е само за физически проблеми.започвам да се научавам да бъда по-положително настроена,това ми помага и да не избухвам когато нещо ме дразни.донякъде успявам но с времето ще се науча.
иначе за инфо,дайте ми малко време да систематизирам нещата защкото те са много.а и разводняваме темата май въпреки че пак има някаква връзка с уголемяването. newsm78
Виж целия пост
# 286
да може да се каже че навлизаме в друга тема но пък е интересно.А другите момичета нищо не са споделяли в последно време .Самата авторка на темата много одавна ни изостави и ми се струва че сме все по-малко,но нищо който желае може да се клячва нали така , пък щеше да е хубаво да обменяме повече информация
Виж целия пост
# 287
здравейте и от мен, момичета! И аз продължавам с приемането на добавките и даже вече преминах и през месечен цикъл. Картината е отчайваща - все едно нищо не съм пила, целия ефект изчезна. А преди цикъла си мислих, че чудото се случи. Въпреки всичс опродължавам с фенугрик и сау палмето, див ямс - вече втори опаковки пия.
Соледа съгласна съм за силата на позитивното мислене и много чета в тази посока и аз. Наистина всички автори убеждават, че  с визуализация можеш да постигнеш абсолютно всичко както в личен, така и във физически план. Но тогава ще кажете каква е ролята на добавки, фитнес и т.н. , ако ще можем да въздействаме само с мисълта. Според мен всичко трябва да работи едновременно наистина, затова и все още продължавам да пия билките. До голяма степен ние хората сме доста непостоянни в действията си, бързо губим доверие и не намираме смисъл, защото наистина всичко се постига много бавно - иска се много целенасочено мислене, постоянно и силно мисловно въздействие, това, което намираме за трудно. Затова и процъфтява пластичната хирургия. 90 на 100 от жените са пробвали какво ли не за уголемяване на бюста и като виждат, че ефекта е бавен или никакъв, се решават на импланти за съжаление.
Но ние да дерзаем, момичета - надявам се да успеем  Wink
Малко останахме, но да се подкрепяме.   bouquet
Виж целия пост
# 288
здравейте и от мен, момичета! И аз продължавам с приемането на добавките и даже вече преминах и през месечен цикъл. Картината е отчайваща - все едно нищо не съм пила, целия ефект изчезна. А преди цикъла си мислих, че чудото се случи. Въпреки всичс опродължавам с фенугрик и сау палмето, див ямс - вече втори опаковки пия.
Соледа съгласна съм за силата на позитивното мислене и много чета в тази посока и аз. Наистина всички автори убеждават, че  с визуализация можеш да постигнеш абсолютно всичко както в личен, така и във физически план. Но тогава ще кажете каква е ролята на добавки, фитнес и т.н. , ако ще можем да въздействаме само с мисълта. Според мен всичко трябва да работи едновременно наистина, затова и все още продължавам да пия билките. До голяма степен ние хората сме доста непостоянни в действията си, бързо губим доверие и не намираме смисъл, защото наистина всичко се постига много бавно - иска се много целенасочено мислене, постоянно и силно мисловно въздействие, това, което намираме за трудно. Затова и процъфтява пластичната хирургия. 90 на 100 от жените са пробвали какво ли не за уголемяване на бюста и като виждат, че ефекта е бавен или никакъв, се решават на импланти за съжаление.
Но ние да дерзаем, момичета - надявам се да успеем  Wink
Малко останахме, но да се подкрепяме.   bouquet
напълно подкрепям думите ти!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
точно така трябва да се мисли за да се успее.аз не смятам в никакъв случай да се отказвам.започнала съм и дори и бавно ще стигна до края.
и смятам че така трябва да мислим всички,за да успеем.
и,да, повечето се отказват защото резултата е бавен!
Виж целия пост
# 289
ако правилно съм разбрала за да постигнеш дадено нещо не е достатъчно само желание ,а да насочиш и мисълта си в тази посока?тоест да утвърдиш дадена мисъл и да си я повтаряш и така да промениш и да насочиш съзнанието си ,за да може да започне да работи за теб,но без да се настройваш че то непремено ще се случи това което желаеш така ли е?
Виж целия пост
# 290
zdraveite i az pij dobavkite po4ti ot edin mesec dneska si vzeh i fenell za sega njm produljavam da gi pij jvno zavisi ot orgeen leka bolka no shta rezultat osvanizma na 4ovek
Виж целия пост
# 291
момичета някоя от вас посещавала ли е следня сайт www.idealbust.com там са разработили някаква програма от серия упражнения който увеличават бюста до няколко размера но разбира се трябва да си платиш за да видиш тези упрагнения мисля че беше 5лв. есемеса дали найстена ще имат ефект тези упражнения незнам все още не съм ги видяла
Виж целия пост
# 292
саита за който говоря е www.idealbust.net преди малко съм се объркала извенете ме



Виж целия пост
# 293
саита за който говоря е www.idealbust.net преди малко съм се объркала извенете ме




айде да жго пробваме де!аз прочетох коментарите и гледам доста доволни има.а и 5лв какво са???то идеята е да видим упражненията и да ги запомним нали така?и после......сме ние!всичко ще зависи само от нас!!!
Виж целия пост
# 294
соледат какво разбра питам те защото в момента нямам телефон за да пратя есемес
Виж целия пост
# 295
аз още не съм пуснала смс-а.мисля да го направя след 1-2часа че сега имам малко работа из къщата и постоянно щъкам.но веднага щом разбера ще споделя.
тъй като ви споменах за някои техники за утвърждаване и положително мислене,незнайно защо смятам че сега ми се отдава такава възможност от която да се възползвам.
а и като се замисля упражненията май са по-сигурни!
Виж целия пост
# 296
ще чакам с нетърпение да споделиш всичко което разбереш много ме е яд че в момента си загубих телефона защото съм склона да пробвам с упражнения.Преди години се занимавах със спорт и имах чудесна физическа форма и макар и малки гърди аз се харесвах ,после след раждането на детето нещата станаха трагични качих доста килограми които ми се отразиха зле на кожата в областа на корема и бедрата се получи разтягане тоаест стрий .Килограмите се възстановиха ,но фигурата ми доста се промени като най засегнати ми останаха областа около бедрата, корема и най вече бюста които незнайно защо се стопи,та сега трябва особено да внимавам с килограмите защото съм склона да качвам , но неравномерно. За това си мисля че с подходящите упражнения е възможно да има ефект,но разбира се трябва някой да ти изготви подходящата програма,а аз нямам такава възможност да отида при специалист
Виж целия пост
# 297
ще чакам с нетърпение да споделиш всичко което разбереш много ме е яд че в момента си загубих телефона защото съм склона да пробвам с упражнения.Преди години се занимавах със спорт и имах чудесна физическа форма и макар и малки гърди аз се харесвах ,после след раждането на детето нещата станаха трагични качих доста килограми които ми се отразиха зле на кожата в областа на корема и бедрата се получи разтягане тоаест стрий .Килограмите се възстановиха ,но фигурата ми доста се промени като най засегнати ми останаха областа около бедрата, корема и най вече бюста които незнайно защо се стопи,та сега трябва особено да внимавам с килограмите защото съм склона да качвам , но неравномерно. За това си мисля че с подходящите упражнения е възможно да има ефект,но разбира се трябва някой да ти изготви подходящата програма,а аз нямам такава възможност да отида при специалист
аз също нямам възможност за специалист,а пък аз съм обратното-имам неистова нужда кача някой и друг кг.но всичко едно по едно!
дано упражненията помогнат!
Виж целия пост
# 298
zdraveite i az imam nujda da ponapalnej malko na vas dobavkite vuobshte pomognaha li vi imali pone minimalen rezultat i ot kolko vreme gi piete
Виж целия пост
# 299
момичета сега пак се рових в английските сайтове относно техните програми за естествено увеличение на гърдите и всичко се преповтаря с това което знаем вече билките , които се пият са фенугрек, сау палмето, див мексикански картоф, фенел ,но трябва да се пия в комбинация ,за да има резултат ,но ми направи впечатление че има жени ,които са пили само pueraria mirifica и също са останали доволни.Трябва да се пият всичките добавки най малко три месеца ,а за да се изпълни цялата програма с траен резултат да се продължи до шест месеца.всичко дотук е добре ,но идва финансовата страна на нещата като си направим една проста аритметика  всичките добавки ни излизат около 60лв. ,който стигат за около 20-25дни,а за 90 дни.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия