Естествено уголемяване на бюста- да опитаме?

  • 276 538
  • 799
# 405
здравейте момичета, видях Ви темата и реших да потърся въпросната книга. Намерих я, но не съм я превеждала, нито пък чела, но със сигурност зная, че е цялата. Така че ето линк, за да можете да имате пълна иформация относно книгата и стъпките.

http://www.flat2fab.com/PDF-Download/Flat2Fab.pdf
 
Дано да Ви свърши работа! Успех, момичета;-)  Heart Eyes
благодаря ти мила!  bouquetа аз тъкмо мислех да си направя коледен подарък като си я взема!
Виж целия пост
# 406
Страхотно е ,че вече имаме книгата,но ако може някой да преведе поважното за тези които незнаят добре английски(такива като мен ,на които ще им трябва поне година докато разберат какво пише авторката)Много ви моля помагайте аз все още не съм се отказала от тази идея,спрях защото ми се стори че нещо изпусках в самата програма и не ми се получаваше.Дано сега получим повече яснота и по пълна представа какво точно трябва да правим,че и ние да имаме желания ефект като американките,които са се възползвали от програмата.Но ми се ще ако започна отново този път да си набавя всичко и тогава да пробвам,защото миналото лято пих едната добавка докато набавя другата то тая вече съм я изпила и така и не успях да ги пия като по дадената схема.ЗАтова моля ви момичета каже всичко което е необходимо да се стартира тази програма и ако не е много нахално колко ще ни струва това на месец,защото периода май на програмата си е доста незнам за това питам тези които вече са чели книгата .Благодаря ви предварително и ще ви следя редовно.
Виж целия пост
# 407
аз се заемам да преведа книгата\само за време не мога да гарантирам колко време ще отнеме,но горе-долу около 2 седмици\.започвам от четвъртък.така че скоро ще дам новини.иначе аз в момента си правя само масаж и пак има минимален ефект.и аз ту спирам,ту започвам,но се надявам че като преведа книгата нещата ще се избистрят и ще видим как е редно!
Виж целия пост
# 408

Много благодаря син диамант знам ,че ще трябва време затова ще се въоръжа с търпение и ще Praynig
Виж целия пост
# 409
 Praynigи аз така.но скоро ще знаеч реда по който трябва да стават нещата!
Виж целия пост
# 410
Е значи сме отново заедно в борбата за осъществяването на мечтата.Дано тази година имаме повече успех и нека се подкрепяме като споделяме почесто
Виж целия пост
# 411
Е значи сме отново заедно в борбата за осъществяването на мечтата.Дано тази година имаме повече успех и нека се подкрепяме като споделяме почесто
с удоволствие.дано тази година наистина постигнем напредък в борбата към заветната цел!!!
Виж целия пост
# 412

Сигурно съм малко нетърпелива,но много ми се искаше вече да науча подробностите около книгата,програмата ...Ще чакам!Всеки ден проверявам темата така че ви очаквам с нетърпение baby_neutral
Виж целия пост
# 413
До сега само следях темата с голям интерес тъй като и аз съм заинтересована, но сега вече реших да се включа тъй като си намерих и аз един билков концентрат за уголемяване на бюст.Българско производство е на една козметична българска марка за биокозметика.От доста време ползвам козметиката им защото наистина не съдържа химикали и е много добра и чак сега разбирам че имат и такъв концентрат.Все още не съм започнала да пия защото сама реших че по време на цикъла не е много уместно, но нямам търпение да започна и непременно ще се похваля.Проверих съдържанието за всеки случай и съм много доволна от това което прочетох(съдържа само женски билки) , а пък и е на нищожна цена!!!
Виж целия пост
# 414
До сега само следях темата с голям интерес тъй като и аз съм заинтересована, но сега вече реших да се включа тъй като си намерих и аз един билков концентрат за уголемяване на бюст.Българско производство е на една козметична българска марка за биокозметика.От доста време ползвам козметиката им защото наистина не съдържа химикали и е много добра и чак сега разбирам че имат и такъв концентрат.Все още не съм започнала да пия защото сама реших че по време на цикъла не е много уместно, но нямам търпение да започна и непременно ще се похваля.Проверих съдържанието за всеки случай и съм много доволна от това което прочетох(съдържа само женски билки) , а пък и е на нищожна цена!!!
а би ли споделила какъв е тоя концентрат?какви са билките и в колко процента?а също каква е цената и къде да го намерим?ако се сметне за реклама прати данни на ЛС!  bouquet
аз  вървя с  превода на книгата но още съм в началото където не са дадени техниките а те въвежда в структурата на гърдите и хормоните!
Виж целия пост
# 415
Здравейте отново, понеже имам повече време да влизам във форума докато съм на работа  Blush и не съм взела опаковката със себе си ( скоро ще свърши цикъла ми и ще започна да го пия най-после) за сега мога само да кажа - пие се на гладно около 30 мин. преди хранене 3 пъти дневно. Опитах го на вкус не е страшно, дори е приятно. Цената му е 10лв за 100мл. Не ми пречи да опомена и фирмата производител, но се опасявам да не бъде счетено от администратор за неуместно. Обещавам ако имам време като се прибера ще препиша съставките от опаковката.
Виж целия пост
# 416
здравейте момичета.преведох първата глава от книгата.в нея става въпрос за това как авторката е стигнала до системата която предлага,т.е. живота и накратко.ако ви се струва интересно да я напиша.сега се заемам с втората глава!
Виж целия пост
# 417
А аз ще напиша съставките на билковия екстракт , за който говорех ако се интересувате. Състав:клинавиче,копър,бял оман,жълт смил,черница и лен, поставени в етанол. Пие се по 20-25 капки разтворени в малко вода 3 пъти дневно 30мин. преди хранене. Това е.
Виж целия пост
# 418
добре дошла tea78 при нас,радвам се че има нови ентусиасти.Благодаря за това че споделяш с нас,но ако може дай ни повече инфо за този продукт.Това което си подала е много оскъдно моля те разкажи ни повече за него.Син диамант благодаря че не преставаш да се трудиш в тази насока,превода отнема доста време,но пък  съм убедена че ще си струва. Огромно Благодаря на всички момичета които  следят от близо темата . Heart EyesСИН ДИАМАНТ сподели само най необходимо сигурно цялата книга е интересна ,но ти не можеш всичко да напишеш
Виж целия пост
# 419
ами аз започнах да превеждам цялата книга и първата глава е напълно завършена в превод.нямам нищо против да публикувам тук цялата стига да искате затова ви казах за какво се говори в тази глава.сега ще я напиша и ще я пусна пък вие решете.всмисъл тя  е нещо като встъпление към самата система по-нататък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия