Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви видове слингове има и какви са техните предимства?
Какви са преживяванията на майките с използването на слингове?
Какви са препоръките за пътуване по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви видове слингове има и какви са техните предимства?
Слинговете са носилки за бебета, които предлагат комфорт и близост между майката и детето. В тази тема се обсъждат слингове с халки и видеоклипове, показващи различни начини за връзване на платното. Предимствата включват свобода на движение за родителя, уют и удобство за бебето, както и подпомагане на близката връзка между тях.
-
Какви са преживяванията на майките с използването на слингове?
-
Какви са препоръките за пътуване по време на бременност?
Пътуването с кола и самолет по време на бременност изисква внимание и предварителна консултация с лекар. Някои майки споделят притеснения относно пътуване, особено при неблагоприятни метеорологични условия. Препоръчително е да се консултират с медицински специалисти за съвети и насоки въз основа на индивидуалните си нужди и обстоятелства. Повечето експерти препоръчват пътуване със самолет през втория триместър, тъй като това е най-безопасното време за майката и бебето. Важно е да изберете място до пътеката за удобни чести ставания и избягване на радиация от прозорци. Винаги се консултирайте с лекар преди пътуване.
-
Какви са препоръките за закупуване на количка за близнаци?
-
Какви са преживяванията на майките при пътуване по време на бременност?
,поне моя опит е такъв,мамите които чакат второ-я споделете как беше при вас?
а и още нещо. тези които си мислят, че ще станат като кофи след нормално раждане, да спрат. не е вярно. даже е по-приятно след като всичко зарастне


...сигурно повече няма да пия.
При мен нямаше поражения и всичко си беше все едно не съм родила. Дай боже и сега да е така.
Това за колата ми се стори дори абсурдно, защото знам, че газираното и специално колата предизвикват киселини, ама...Може и аз да не съм разбрала в какъв контекст се споменава колата. Така или иначе още там отказахкатегорично - не обичам кола
Кафе не пия, защото ми вдига много рязко кръчното и ми става лошо, а и не ми харесва вкуса след кафето
. Тук хората са лишени от всякакво суеверие.
и десерт -плодове,плодово мляко,следобед - или някоя филия пак или нещо сладко,вечеря - месо с картофи,спагети,или други и естествено сладолед,което е голям грях,но....
