Тупка ЮЛСКО сърчице на момиченце или момче

  • 25 625
  • 746
# 570
Друго си е топло хлебче с масло и саламче. Blush



На едно мнение сме newsm10
Лястовичке-добра идея ми даде за закуска.
hahaha Пък килата ще ги мислим като се наядем !  Wink
Аз пък следобед спя по два часа и нощем будувам до 2-3. ooooh!

Виж целия пост
# 571
Лястовица , всъщност чистите овесени ядки са доста вкусни, ако ги приготвиш с нещо любимо(бананче,сушени плодове,кис. или пр. мляко и малко мед). За корн флекса съм напълно съгласна, че няма нищо полезно в него, на етикета има ужасни неща на съдържание.

Journey , този метод с часовника някъде съм го чела. След време като тръгнем на градина с каката ще го пробвам, че и тя сутрин е ужасно бавна.

Аз днес да споделя какво направих.  Embarassed Обадих се на свеки, че ще й закарам малката, та да ида да направя ревизията на единия магазин. Тръгваме ние, жената слиза да ни чака на входа, а аз патката си карам ли карам, стигам до магазина ни, започвам да търся място да паркирам и.... се сещам, че детето е все още с мен и съм забравила да мина през свеки да я оставя и жената все така си ни чака на студа.  smile3538
Та се връщах да я оставя. Blush
А наскоро подобен сценарий. Дъщеря ми беше при свеки, аз тръгвам от магазина и звъня, че ще мина да си взема детето, да слизат на улицата. Слизат те, ама аз познайте.... Карам си към нас като пич и пред входа се сещам, че детето не съм си взела.  Crazy
А кажете сега, това бременен мозък ли е, що ли? Срам, срам. А не съм такъв човек. Чак толкова разсеяна не съм. Но напоследък правя доста грешки, явно нещо бременността ми действа на разсъдъка.  #Silly Направо не знам мъжът ми с какъв акъл ми оставя ревизиите.  Laughing

Лека ви нощ. Не ми се възмущавайте много.
Виж целия пост
# 572
Wonderland, аз работих в продължение на 2 години, в които 90 % от времето ядях храна, която си приготвях сама вкъщи. Не ми е било по-лесно, от колкото да си купя баница от местната баничарница, но аз прецених че здравето ми е по-важно за мен. Тъй като баницата за съжаление на мен не ми доставяше всичко необходимо. Също така, нямах определена обедна почивка, случвало се е да си занеса, това което съм си донесла за обяд обратно вкъщи, само защото цял ден съм била по работни задачи, но въпреки това, тези дни бяха много малко и винаги се стараех да намирам време. Не казвам че е лесно, но не е невъзможно  Peace А ако твоят режим на хранене е достатъчно здравословен, разбира се няма нужда да го сменяш  Peace Съветите бяха към Лястовичето, тъй като тя сподели за нейния проблем и помоли за съвет  Peace
Весе, триците са - haferkleie
Journey, много добра идея, аз обикновено действам по същия начин с деца. Игра да става  Crazy
Clairette, дай малко хемоглобин на заем, че аз последния път тотално го заковах в дъното  Mr. Green
Момичета, пазете гърбините, че скоро хич няма да ни е лесно, ето тук има няколко упражнения за предпазване от болки в кръста ХОП
Виж целия пост
# 573
Клер, не знам колко ми е хемоглобина, освен че е в норма. Може да ми е казала колко е някъде измежду новината, че нямам спин и че имам имунитет към варицела  Laughing, но не съм обърнала внимание. Гащите ще ги гледаме на 19.02.

грух-грух, набелязала съм си ей това мъниче, ама добре че ме подсети, че не се сещам къде съм му забутала схемата Thinking. Сега довършвам един пейзаж, а за ъгълчетата и аз имам едно ъгълче от старата карта на HAED - да видим дали докато се пенсионирам ще я завърша  Crazy.

Вярно много нулеви тука  Wink, а аз мислех, че е рядка кръвна група.
Виж целия пост
# 574
Добро утро момичета  Hug
Ех че е хубаво да си почивкаааа ... голям кеф кафенце, закуска и интернет  Peace и никакво бързане  Mr. Green
Много популярна се оказа тази 0 + група - и аз се присъединявам.
Относно храната и аз понеже съм в офиса и се опитвам да си приготвям всеки ден нещо различно за там като Siuu.
Преди работа хапвам сандвич със сирене и мляко с нес кафе.
Към 10 ч задължително още един сандвич, защото не издържам до 12 ч  Blush
В 12 винаги готвено (супичка, спагети, ориз.... абе домашни неща) гледам да си сложа и малко салатка (за сезона зелева).
Следобяд един кроасан и вечерям към 19 ч. някаква манджичка - зависи какво сме сготвили. Гледам след 19 ч да не ям че ми става тежко.
Иначе много обичам да хрупам сурови моркови - мога да изям по 3-4 на ден  Joy
Събота неделя задължително домашна баница, мекици или пържени филии с много кисело мляко   chef

Приятно мързелуване от мен  bouquet
Виж целия пост
# 575
Здравейте, момичета!

Аз пък знаех, че съм 0+, а се оказах 0-. Бях толкова убедена, че ги накарах пак да ми пускат изследвания Wink А после имаше тръшкане заради отрицателния резус фактор, ама се оказа, че не толкова страшно  Laughing

Сега проблема е друг - не мога да спя като хората нощем - боли ме кръста, боли ме корема, болят ме гърдите... не мога да си намеря място Confused Напълнила съм леглото със възглавници, които прехвърлям по цяла нощ и не мога да се оправя Rolling Eyes

Как се справяте с това?

Хубав уикенд!
Виж целия пост
# 576
Добро утро дами!
Аз тази сутрин все едно съм на работа. Като се събудих в 6:30 и повече не можах да мигна. И в 7 вече бях гладна като вълк  Embarassed
Изпратих мъжо на работа и сега тъпея.
Относно кръвната група, нашите винаги са ме убеждавали, че съм 0+, но представете си оказа се че съм А-. Нищо общо. Даже и буквата не е оцелена  Grinning
Тук едно слънчице се показва иззад облаците. Може пък да се постопли.
Желая ви хубава събота!
Виж целия пост
# 577
Лесно е да се каже кое е здравословно да се яде и кое не. На практика обаче, ако работиш през по-голямата част от деня, нито имаш време да се замисляш какво да ядеш, нито имаш голям избор. Преди бременността изобщо не закусвах - едно кафе сутрин и после обяд към 2-3 часа (когато се прибера).
  Знаеш ли,всъщност ,според мен, си правила много добре,като не си закусвала.Сутрин работата на организъма е да се изчисти и да изхвърли ненужните вещества,а обилната закуска само му пречи.
   Сега вместо сандвичи и банички можеш да си взимаш някакви плодове:ябълки или банани,например.Просто си ги приготвяй от предния ден.Така хем ще си хапнала,хем не попречила на естествения ритъм на организъма. Simple Smile
Виж целия пост
# 578
  МОмичета,с какво си мажете коремчетата?

  Аз си търсих Мустела,с която се мазах миналата бременност,но не я намерих.Също така не намерих и олио на Чико.
  Засега си взех мляко на Матерна и олио на Бюбхен,дето ухае невероятно хубаво!Обаче не знам доколко са ефикасни..... newsm78
  А вие?
Виж целия пост
# 579
  Знаеш ли,всъщност ,според мен, си правила много добре,като не си закусвала.Сутрин работата на организъма е да се изчисти и да изхвърли ненужните вещества,а обилната закуска само му пречи.
   Сега вместо сандвичи и банички можеш да си взимаш някакви плодове:ябълки или банани,например.Просто си ги приготвяй от предния ден.Така хем ще си хапнала,хем не попречила на естествения ритъм на организъма. Simple Smile

Благодаря за съвета, Селма  Hug. Струва ми се, че идеята ти е много добра - колкото повече плодове, толкова по-добре.

А относно мазането, аз съм си взела бебешко мляко на Нивеа и някакъв крем, който още не съм използвала, затова не мога да споделя впечатления - Pregnacare.
Виж целия пост
# 580
Аз за мазане съм си взела "Mamma Dona" на Chico против стрии, още нямам нови мисля.

Вчера док ми каза да си взема витаминеното сиропче на Chico и да пия от него, понеже по оплаквания на други майки, които ходели при нея - от тези витамини се пълнеело най-малко, а другите били ужас.  Shocked

За кръвната група, аз си пуснах сама изследването преди 2 седмици и се оказа, че съм А(-).. лелеее, какъв шок беше. Веднага пратих и мъжа ми, слава богу той се оказа 0(-) и вече съм спокойна.

Селма олиото на Чико го има в Пикадили тук в Бургас, предполагам, че го има и в Пикадили - София  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 581
и аз съм 0+
не мога да кажа че не спя нощем ,ставам по 2 пъти до тоалетна и след това пак си заспивам.даже и следобед понякога дремвам ама рядко.
със ставането сутрин мога да кажа че нямам голям зор, с обличането също .понякога по-бързо понякога по-бавно ама нали е сънено детето и ние все се подканяме хайде по-бързо ще закъснееш.преди 3 месеца баща му беше за 1 месец в Гърция и тогава трябваше да го будя и да тръгвам на работа .Сам трябваше да се облича, да  закусва и да тръгва на училище без някой до го подканя.И трябва да ви кажа че беше като пушка,звънвах му по телефона кога да тръгва и той обикновенно беше тръгнал от притеснение да не закъснее за училище .Значи може когато иска,когато съм си в къщи се поотпуска .
момичета напоследък все имам чувство ,че ми тече тече нещо отдолу понякака по-2-3 пъти на ден си сменям бикините .Знам че би трябвало да имаме по-увеличена секреция като сме бременни ама нещо се шашкам.
Да си кажа честно откакто бях в болницата и чух че на една жена в 4 месец и били изтекли помалко водите без да разбере и се наложило  да прекратят бременноста ,защото бебето спряло да се развива от тогава започнах да си вкарвам филми в главата
Виж целия пост
# 582
Явно юлските мами сме от една кръвна група хахаха, хайде и аз да се присъединя с 0+  Hug
Виж целия пост
# 583
Явно юлските мами сме от една кръвна група хахаха, хайде и аз да се присъединя с 0+  Hug
  Аз не съм.  smile3534
Виж целия пост
# 584
Добро утро   bouquet

Абе като гледам за храната,която сте писали си давам сметка,защо не съм качила килограми  Laughing
вашите блюда са доста по-пищни от мойте  Laughing
Аз нямам желнаие за толкова храна,ям предимно плодове и зеленчуци,а преди не бях така,пред да забременея бях доста по-пощелива и всички вредни храни ми бяха любими,а сега ги мразя  Thinking

Сутрин закусвам само едно следните неща:Банани(2-3),мляко с корнфлейкс,мляко с какако(2-3 чаши или в случаите ,в които има кекс,баничка,кифли или сандвич ям тях с боза применро,защото обичам много боза  Laughing

Обяд:Почти винаги го пропускам,защото не ми се яде нищо,ако случайно ми се яде,то обяда е моркови с майонеза,които хрупам постоянно или някаква бърза салата  newsm78 Понякога,ако ме напъне глад изяждам ,ако е останало нещо от вечерта сготвено,макар че у нас никога не оставяме ядене за следващия ден  Joy Може и пак някакъв тостер да си спретна,но в редки случаи  Simple Smile

Вечеря:Тук вече си хапвам задължително,просто защото мъжът ми яде веднъж дневно,само вечер като се прибере и съм свикнала да правя трапезата и да вечеряме в комбина  Laughing За ввечеря си хапвам повечеко,винагиима сготвена манджа,една или две салати,разни допълнителни неща...Абе всеки път различно,обичам да готвя и да правя вечерната трапеза  Hug

Както и може вечер като легна пред телевизора да изям една купа с плодове,често си правя следната салата:1 манго,2 банана,2 киви,1 ябълка,1 портокал и 2 резъна лимон ги заливам с предварително разбъркан шоколад течен с мляко,така си обърквам това и хапвам докато гледаме филм  Laughing

Това ми е менюто  Peace

Иначе тази сутрин се мерих на кантара,вече съм +2  smile3502

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия