Тупка ЮЛСКО сърчице на момиченце или момче

  • 25 625
  • 746
# 90
Добро утро.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АДИ!Много усмивки и през юли едно хубаво и здраво бебе.
Лек ден на всички и да си почивате, че навън е много студено.
Виж целия пост
# 91
Добро утро и от мен!  Hug Първо ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АДИ! newsm59 Бъди здрава и щастлива!
Ние тази сутрин се опитахме да доизядем прекрасните кифлички, но пак не успяхме. Много са вкусни, но явно печивата все още ми предизвикват киселини  newsm78 Та останалите ще ги яде сам мъжа ми, за което му завиждам благородно.
Вчера започнах деня с упражнения по йога. Пуснах си Моцарт и си направих упражненията. После като му ударих една здрава домакинска работа и то стана вечер  1dishes  food002 newsm55 Голям студ е тука да ви кажа. Не може да качим температурата в хола повече от 14 градуса, а парното работи нон стоп + маслен радиатор  ooooh!
За запека препоръчвам да пиете много течности. Аз започвам деня с една чаша чай с мед (хем полезно, хем добре за стомаха). Моят стомах мнго се раздвижва от плодовете и особено от портокал и ли зелена ябълка. Крушата само ми издува стомаха  Thinking Друго много хубаво нещо, а и полезно е мюсли с мляко. Това е особено полезно. А да - купила съм си и сушени сини сливи и си гризкам по някоя от време навреме - хем полезно, хем приятно  newsm08 Преди малко се насладих на един сочен нар - страшна сладост, леко накиселяваш и мноооого сочен   Stuck Out Tongue Winking Eye По-късно мисля да си направя "супа" от зелева чорба  hahaha прави се от зелева чорба, нарязан за ситно праз лук и опечена сушена люта чушка. Обичам пикантните неща  Crazy
Виж целия пост
# 92
Добро утро!!!

Благодаря на всички за ЧЕСТИТОТО!!!Да ви се връщат всички пожелания Heart Eyes

Хайде,почерпете се за наше здраве с торта без Е-та(всичко е домашно,без шоколадовата глазура Peace)



За лекасрства пишете-и мен започна лекичко да ме боцка матката отдолу,което значи,че май магнезия пак ми е малко,но ще видя сега в Понеделник всички изследвания и ще звъня на хомеопата,че да не трябва и желязо да снабдявам newsm78

За запека-и аз бях с такъв проблем.Обаче с 3л вода на ден и се оправих.

За бебето-аз като легна по гръб и си личи една бубунка там където е бебето.Някой беше снимал подобно случка.Много е готино Laughing
Виж целия пост
# 93
  Честит рожден ден ,мила Ади!!!Бъди много щастлива майка!   bouquet  bouquet  bouquet

  Тортата е разкошна!Нали знаеш в коя друга тема можеш да я постнеш. Wink Hug
Виж целия пост
# 94
Оххх,Селма,аз там гледам не влизам много,много,че пуста лакомия Crazy
Иначе не съм поствала нищо там до сега newsm78
Виж целия пост
# 95
***Ади***,

честит рожден ден!


с най-добри пожелания,
Виж целия пост
# 96
Оххх,Селма,аз там гледам не влизам много,много,че пуста лакомия Crazy
Иначе не съм поствала нищо там до сега newsm78
  А ти не влизай!Само поствай! Wink Hug
  Иначе,да.....Темата си е опасна. Mr. Green  yes
Виж целия пост
# 97
След малко ще вляза със затворени очи,поствам и се махам Laughing
Виж целия пост
# 98
След малко ще вляза със затворени очи,поствам и се махам Laughing
    hahaha Само така!  Laughing
Виж целия пост
# 99
Честит рожден ден, Ади. Желая ти най-вече здраве, много късмет, най-прекрасната среща с бебо юли месец и разбира се, любов   bouquet

Аз днес имам един куп задачки, но ще надничам от време на време тук  Hug

За запек помага също топло прясно мляко  Peace
Виж целия пост
# 100
Честит Рожден Ден,АДИ!!! bdbaloniДа си много усмихната,щастлива,много здраве за теб и семейството,а през юли красиво и здраво бебче!Тортата ти изглежда невероятно и със сигурност има и такъв вкус.... smile3501
 Лек и спокоен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 101
 nbirthday ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АДИ!
Ето ме и мен тук много хубава тема поздравления Simple Smile
май ще сме с по вечко момченца
ние ще разберем на 1 февруари тогава сме на 4Д да се уверим че всичко е наред с бебето
Аз лекарства не пия все още, малко ме наболява стомаха и кръста но предполагам че е от многото работа но все още не ми тежи Simple Smile
ще видим по нататък как ще е
Да питам нещо имате ли газове при мен от 2-3 дена е ужасно  Confusedтакова нещо не съм и помисляла майка ми каза че е нормално незнам има ли други като мен и как се опражя това?
Виж целия пост
# 102
Здравейте и от мен!
Честит рожден ден Ади,желая ти много здраве на теб и на цялототи семейство smile3510
Аз за пола на бебо все си мисля че ще е момче,ама ще видим-към края на февруари съм на ФМ а през дръгото време ако се види на 3D-то ще се похваля.Само по синички неща се заглеждам или по такива дето няма розово,ама ще видим.
Виж целия пост
# 103
ехеее как да го намаля това чудо?
Виж целия пост
# 104
Здравейте и от мен wavey!
Първо:Честит рожден ден, Ади  party023, да си жива и здрава и много щастлива и най-вече безгрижна!
Свекърва ми и тя има рожден ден днес.
Второ:страхотна тема, Пума!Харесва ми това със многото сини щръкнали Mr. Green, може би защото и аз искам такъв, ама сестра ми ми направи теста със сол и излезе момиче, ама ще я видим тази работа-принц ли ще е или принцеса!
Трето:изгледах филмчето, и си поплаках мъничко Embarassed от вълнения!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия