Тупка ЮЛСКО сърчице на момиченце или момче

  • 25 625
  • 746
# 420
bobi40, радвам се ,че всичко до тук е добре и вярвам,че и резултатите ще са супер.   bouquet
Виж целия пост
# 421
Как ще се обидя, аз съм майтапчия човек! Не се притеснявай Wink

ама ако не се бях сетила да питам? Кой знае как щях да си я бодна където не трябва! Тя оназ овца е за бой - аз да не би всяка седмица амнио да правя, че да знам. Ще я нафукам някой път, ама нейсе.

Виж целия пост
# 422
bobi40 , браво че всичко е минало леко. И излседванията ще са наред - ще видиш  Hug
Искам и аз да се похваля - такъв огромен бюст съм направила, че му се радвам всяка вечер  Crazy Обаче понякога, като изляза навън и ми стане изведнъж студено и зърната ми изведнъж се свиват и болят сякаш някой ги е защипал с много стегната щипка и ги върти  #Crazy Направо е голяма тръпка. И през нощта като ставам до тоалетната, а също и сутрин пак са ми едни болезнени инапрегнати целите гърди  #Cussing out Иначе коремчето ми не е порастнало много и се забелязва само като съм си хапнала или просто е издуто от газове. Предполагам, че скоро ще започне да расте с невероятна скорост. За дупето ми се вижда същото, ама майка ми каза, че било пораснало  Rolling Eyes Според мен само таза се е разширил малко.  newsm78 Въпрос на гледна точка, но аз не си признавам без бой  hahaha
Виж целия пост
# 423
Браво на bobi40 . Сигурна съм, че и изследванията ще бъдат добри.
Виж целия пост
# 424
Много пишете, ей! Аз докато ви изчета и  хоп 3-4 нови коментара...

Боби, радвам се, че гледаш на нещата от добрата им страна, аз ти пожелавам най-добрия резултат!

За обиколки на кореми, дупета и т.н. не ми се споделя, че се депресирам  Crazy  за секса обаче.... аз съм ЗА, мъжа ми се колебае, дали не е много начесто и дали няма да направим някоя беля. Ама като погледне в деколтето ми и очичките му грейват и неможе ми отказа!
Виж целия пост
# 425
Ние пък и двамата имаме желание, а са ни казали че не може и само се дразним... newsm77 Ще почне да ми страда психиката вече Thinking

А за другото... и аз съм във фазата "ъц, пръц, тра-ла-ла-ла..." И то поне от месец Embarassed
Виж целия пост
# 426
Привет! Simple Smile
Относно въпроса на margi_tr :
Аз искам да попитам дали има мами от София,които да са решили да раждат в Св.София?  newsm78
Аз ще раждам също в Св . София, термина ми е на 20 юли. Доволна съм от гинеколога - Д-р Клисурски е много внимателен.  Simple SmileЕдинственото което не ми харесва е че няма значение дали си осигурена или не, Sad след второ посещение си плащаш по 25 лв. за преглед на ехграф. Cry А изследванията за Даун ми излязха 40 лв. Cry
Мислех че здравните осигуровки покриват тези разходи ама не би. Confused Но иначе не се оплаквам Simple Smile


Виж целия пост
# 427
bobi40, кога ще са готови резултатите?

след две седмици...мисля да не мисля за това сега, ще се отдам на ядене и четене! Една смешка - дават ни една кутия с две епруветки и една свещичка - да съм си я сложила преди процедурата...отивам в тоалетната, мия се, ръцете си дезинфектирам с едни кърпички и свалям опаковката- след миг замисляне - види се останал е малко мозък - крешя на мъжа ми да дойде и го пращам обратно до рецепцията да пита къде точно да си го пъхам това? Идва нашия и понеже вече имаше и друг в съседната кабина се провиква на български "дупе, дупе, как си?", аз се похилих похилих, пък излязох са се успокоя, после обратно, а докторите - единя дето боде и другата дето държи ехографа обикаляли да ме търсят, решили, че съм избягала Wink

Хаха сетих се за един виц.

Лекарят предписал на един мъж свещички и му обяснил, че трябва да си ги слага в ануса. Мъжът се прибира в къщи и разпитва жена си какво е това. След като се оказва, че и жена му не знае решава да се обади на лекаря си по телефона:
Мъжа: Докторе, къде да ги слагам тия свещички?
Доктора: В ануса.
Мъжа: Къде?
Доктора (по-ядосано): В ануса.
Мъжа: Къде?
Доктора (много ядосан): Абе в задника си ги сложи бе!
Мъжът затворил телефона бързо и много смутено.
Жена му: Какво каза лекаря!
Мъжа: Абе доктора нещо беше ядосан  hahaha

Иначе се радвам, че всичко е минало добре  Hug Надявам се и резултатите да са чудесни  Peace
Виж целия пост
# 428
Боби, радвам се, че амниото е минало без проблеми  Hug И резултатите ще са ок, ще видиш:)
Искам да те питам, ти БХС прави ли?
Аз още чета теми за амниоцентеза до побъркване и вече на луда станах. Риска ми от ранния бхс е 1:7300. Сега след седмица-две ще правя и втория. Но все клоня да я правя тая амниоцентеза, въпреки, че докторите казват, че при тоя риск нямам основания. Дори годините - 35 не им били достатъчни. Толкова ми е трудно да реша.. Сега като казваш, че и при теб всичко е минало без проблеми, отново везната накланя да направя амниото. После пък като чета препоръките на доц. Кременски, виждам, че тойпрепоръчва амниоцентеза само ако риска от БХС е по-висок от 1:250 или има някаква "находка" от феталната морфология. Но пък чета и за случай при които всичко е било в норма (бхс, ФМ) и накрая бебето се оказва с Даун... И пак всичко ме връща на въртележката...много ми е трудно Sad А, и на едно място прочетох, (не знам дали е вярно), че ранния БХС често давал фалшиво успокоителни резултати. Генетичката пък ми каза, че ранния тест бил по-чувствителен...иии изобщо...пълна каша ми е в главата, а и времето минава, а аз още не мога да взема окончателно решение. Ще се побъркам вече  Shocked
Виж целия пост
# 429
А да Ви попитам към кой месец се усеща кога бебето рита?  newsm78На мене ми е първа бременност и да си призная всички усещания са нови за мене  Embarassed....Имам разни леки боцвания ама не знам дали червата не се обаждат  newsm78(напоследък не съм добре със стомаха) Embarassed? Дано въпроса да не Ви се стори глупав. Embarassed
  А относно секса доктора нищо не ми е казал Sunglasses Правим го по рядко и по внимателно и засега нямам проблеми Simple Smile


Желая лека бременност и мног радост на финала!    bouquet
Виж целия пост
# 430
А да Ви попитам към кой месец се усеща кога бебето рита?

За първа бременност м/у 18 и 20 седмица е оптималното, но може и по-рано. Аз в последно време го усещам  Grinning .
Виж целия пост
# 431
Аз искам да попитам дали има мами от София,които да са решили да раждат в Св.София?  newsm78
Аз ще раждам там!!! Ходя на жк при доктор Попмарков (много е добър и освен всичко е оперен певец и свири на китара)ПОнеже аз след като завърших 2009г.се сгодих и забременях и нямам нито един ден трудов стаж,ще ни е много тежко знам.... много съм притеснена от което,но понеже нямам здравни осигуровки от септември насам и си платих при Попмарков в Св.София абонамент 400лв.Иначе като ходих в частния му кабинет,където приема и чрез здравна каса си плащах по 40 лв. за ехографски преглед.Той не знае з амоя проблем с осигуровките и си мисли че всичко е наред и въпреки това много държеше да си платя абонамент,а не да ме следи по здравна каса... #Cussing out Малко се отплеснах от темата. Извинете.
Виж целия пост
# 432
Боби Peace Peace PeaceСигурна съм,че всичко ще е наред с резултатите,а каква мандама ще се пръкнеее WhistlingСинеока,с чипо носле....мечтата на всеки мъж.Таткото от сега да слага блиндираните и бронирани врати Hug

Моите гърди също са огромни и като ми настръхнат зърната,имирам от болка.Точно както сте го описали-като защипани с щипка.
Имат си и стрии.С каката се разминаха,но сега ги имам от първият месец.

Кокали не ме болят,но като знам какво ме чака след 7 м и ме заболява Sick

За секса-след раждането някак се промених.От всичкото търчане денонощно,някак ми се промени режима на желанията.Мъжът ми винаги е бил по -активният,но в последно време,чак ме дразнеше.Аз исках само да си легна и да гледам в една точка-ако може поне 2 часа.
Като решихме да правим бебо обаче,да видите-за 10 дена,20 пъти LaughingСега не сме правили,от както съм бременна,мен ме е страх.Той иска,но не,благодаря.След раждането,като ни остане време.........
Виж целия пост
# 433
Здравейте момичета,

и аз се записвам при вас, някоя да се готви за раждане в Бургас???
Аз чета по форумите и много се плаша.
Иначе и аз чакам да усетя малкото, макар че само по бюста ми може някой да познае че съм бременна.
Много успех на всички ни   bouquet
Виж целия пост
# 434
Зелено Нещо, Izabela
Аз съм си здравно осигурен,но въпреки това плащам,но честно да ви кажа нямам представа как се определят цените.Всеки път плащам различно. newsm78
За първото ехо не съм плащала,доктора каза,че от здравна каса се полагат 2 ехографа. След това си плащам - веднъж 25,друг път 30,след това 50(но това мисля,че е и заради прегледа и почистването което ми направи за гъбичките),но последния път платих 10лв. Simple Smile Поне за изследванията не съм плащала нищо,включително и за последната микробиология,която каза,че по здравна каса май не ми се полагала.Платила съм си само БХС-то 78лв,както по-раничко казах. Станах много подробна май.  Blush
Айде лека вечер на всички!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия