Тупка ЮЛСКО сърчице на момиченце или момче

  • 25 625
  • 746
# 435
Не се притеснявай nlight!
 Аз вярвам че всичк ще мине успешно при тебе! Simple Smile Бях същата, притеснявах се какво ще покажат тези или онези иследвания...... CrazyИ защо? Просто трябва да приемем че тези неща не зависят т нас. Каквото е писано то ще стане. Можем само да се надяваме на най-добрто и да спазваме препоръките на гинеколга. Другото е в Божийте ръце. Имам една приятелка която искара много лека ременнност на 33 години. Wink Като една от причините  за тази лека бремменост е че  не си направи някои изследвания и така се избави от подобни терзания. Wink Беше спокойна до края на бременноста и роди здраво бебче. Grinning Не мога да я съдя дали е постъпила правилно или не това е избор който всеки ще направи. Но вярвам че човек трябва да се надява на най-доброто да бъде оптимист до края. Стискам ти палци!    fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover


От все сърце ти желая хубав финал на твоята бременност! newsm10
Виж целия пост
# 436
Ади, как така без секс 4 месеца  Shocked Аз ще полудея. Ако е забранен по определени причини, ясно няма как, ама иначе защо ? Не знам аз винаги съм си била сексуален човек, без секс не мога  Blush
Виж целия пост
# 437
Благодаря ти, Зелено нещо  Hug
Права си, много изследвания - много тревоги...ама пък да разчитаме само на късмета пак не е добре. Вярно е , че много неща не зависят от нас, но нали именно затова са тия изследвания, за да се диагностицират навреме поне някой от най-честите аномалии. Иначе извесните ген. аномалии са над 20 000 , и още толкова непознатите..така беше писал проф. Кременски в една тема. Ясно е, че няма как да разберем всичко за бебето. Че то дори като големи не знаем много неща за себе си. На мен на 26 години ми откриха таласемията, а тромбофилия -  сега наскоро. Кой знае какво имам в гените още за което не зная и никога няма да разбера Simple Smile
Виж целия пост
# 438
Ади, как така без секс 4 месеца  Shocked Аз ще полудея. Ако е забранен по определени причини, ясно няма как, ама иначе защо ? Не знам аз винаги съм си била сексуален човек, без секс не мога  Blush
и аз съм така,като ни казаха първия път до 12 г.с да не правим и почнах да рева  Joy
нямах желание само двете седмици ,в които повръщах като луда  ooooh!
Иначе си имам постоянно и силно желание,но гледам да се задоволя само с веднъж  Laughing
Виж целия пост
# 439
Nlight, правих БХС и само показателя за годините е лош, защото съм минала 40, иначе хормоните (плацентни май се казват) са перфектни. Не чети щуротии, ако мислиш, че предпочиташ да дочакаш резултатите, вместо да се побъркаш докато родиш и да се чудиш какво би му имало на бебо - направи я, боцкат, после лежиш и слагаш свещички (не знам в БГ свещички или хапчета дават), ама не мърдаш - до тоалетната и банята само ходиш! Иначе ако още 5 месеца се чудиш какви болести може да има бебо - по-лошо ще направиш.От друга страна хората казват "не дърпай дявол за опашката", но това е за здрави нерви...аз ако чакам докато се роди да видя дали ще е здрава...ще ритна камбаната още март месец...помисли, поговори с доктори, пиши на Кременски на личния мейл, опиши му цялата ситуация и тревогите си, ще те посъветвам човека като лекар и като човек!
Хайде и умната със секса, който го е страх от мечки не ходи в гората Wink мъжа ми е станал като тигър - нали сега пак не може и каза, че само серенади ще прави, а другата седмица щял да ме превзема!
Виж целия пост
# 440
Леле колко много сте писали, няколко дни не съм влизала и сте изписали половин тема.  Laughing
И аз да се включа от тези мами, които ще раждат в Св. София. Много съм доволна от болницата Алекс я родих там и сега със сигурност пак там ще раждам с екип по желание.
Толкова много сте писали за БХС, а аз ще ходя на такова изследване в 16г.с.
На 08.02 съм на преглед и тайно се надявам и аз да разбера вече пола на бебчо.
Виж целия пост
# 441
  Вижте този сайт.
  http://www.doktorite.com/rating-index-city_id-21-ratedorg_id-214 … t-particular.html

  Тук можете да видите "оценково" инфо за който и да е лекар. Peace
Виж целия пост
# 442
Като вземете да каталясвате и да се чудите как да се доберете до леглото,ще видите как Laughing
Вечер съм толкова каталясала,че последното нещо,което ми се прави е секс.

Сега ме е страх,защото матката ми е по-чувствителна и гледам да си спестявам по натоварващи движения.Не искам пак да съм на Магнерот до края.Не сме привърженици на мисионерската поза,която вече и без това не е възможна, а на страни няма как,без да си напрегна коремните мускули Laughing

И аз обичам секса,но да сме си сами,а не да чакам  майка ми,брат ми и не знам си кой да заспят,за да можем да си ползваме банята.На Ивон леглото е до нашето,та гледаме да свеждаме шумовете до минимум,абе тези които не живеят сами,ще ме разберат.

Отплеснах се май Blush
Виж целия пост
# 443
Ади, миличка, не исках да обидя никой! Права си за шумове, спокойствието и банята. На нас ни е широко около врата, сами на 89 кв., далече от роднини...
Сори още веднъж ако съм засегнала някой!
Виж целия пост
# 444
Леле колко много сте писали, няколко дни не съм влизала и сте изписали половин тема.  Laughing
И аз да се включа от тези мами, които ще раждат в Св. София. Много съм доволна от болницата Алекс я родих там и сега със сигурност пак там ще раждам с екип по желание.
Толкова много сте писали за БХС, а аз ще ходя на такова изследване в 16г.с.
На 08.02 съм на преглед и тайно се надявам и аз да разбера вече пола на бебчо.
БИ ли ми казала какво е необходимо да се носи за бебчо и за раждането в св.София?Ти кога си раждала там?При кой лекар си?Мерси!!! И хора само аз ли съм с абонамент към болницата?????????????
Виж целия пост
# 445
Аааааааа,Боби не съм се засегнала HugПросто обясних и другата гледна точка,за да си представите как може да ти се иска,но не винаги да става Peace
Виж целия пост
# 446
здравейте юлски мами. постоянно ви чета и за да не се чуствам като шпионин, реших да се представя. чакам второ бебе на 21.07 - по първоначални данни е момиче Simple Smile, което беше и желанието ми, тъй като вече имаме момче. надявам се искрено да не се появи някоя чурка до другия преглед Simple Smile
Виж целия пост
# 447
Здравейте момичета,

и аз се записвам при вас, някоя да се готви за раждане в Бургас???
Аз чета по форумите и много се плаша.
Иначе и аз чакам да усетя малкото, макар че само по бюста ми може някой да познае че съм бременна.
Много успех на всички ни   bouquet

Добре дошли zvezdi4ka_bs и buburina Hug
Аз се готвя да раждам в Бургас живот и здраве и не се плаши zvezdi4ka_bs , всичко ще е наред  Peace
Виж целия пост
# 448
buburina добре дошла, стискам палци бебо да е мома! И аз имах такова желание ама на, писано ми било мъжка мама да съм! Искаш ли щъркел с пола на бебето?
Виж целия пост
# 449
Така както върви май ще остане и за мен един син щъркел  Blush Blush Blush
Дано се покаже скоро  Praynig

Утре ще ходя да си взимам резултатите от БХС и сега вече ме хвана шубето  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия