Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - ХX

  • 56 924
  • 722
# 255
За мен Couples Retreat си е абсолютна загуба на време, за това и не го препоръчах тук. Поредната уж романтична бозичка, която е трудно запомняща се. Нещо като Грозната истина или ШаферътLaughing
Виж целия пост
# 256
Снощи гледах UP IN THE AIR („Високо в небето”)- един от номинираните за „Оскар” филми.
Може да се опише с две думи – скучен и тъповат. Изобщо не ми хареса, много мудно действие, ужасен каст. Джордж Клуни е абсолютно кух в тоя филм, въобще имам усещането, че във всички филми играе един и същ герой, както на едно място казаха „некъв все по-изгъзарял д-р Рос-сваляча”. Май само в „Бандата на Оушън” си бе на мястото.
Не препоръчвам, сигурна загуба на време.
Виж целия пост
# 257
Амидала, според мен това си беше някакво решение, авторско или режисьорско, не знам, за да ни покажат все пак, че има и друга страна Grinning А и нали трябваше героя на Винс Вон да е добрия Wink
Лу, ако човек има възможност да утрепе два часа и да се разтовари, защо да не го направи Wink
Грийн, не че искам да защитавам Клуни, но смятам, че това е една много хубава негова роля и филма си заслужава, ако човек се опита да надникне зад фасадата на сваляча.
П.С. Никого не убеждавам в правотата си и всеки сам си избира какво да гледа. Аз споделих как съм се почувствала след тези филми Peace
Виж целия пост
# 258
Джордж Клуни  от десет години играе само тая роля, как пък не снима един малко по-различен персонаж ooooh!. Отново същият тъп поглед на сритано куче и изкуствена усмивка през зъби... Определено няма да вземе „Оскар” за тоя филм, даже номинацията му е прекалено много, сори...  Tired
Виж целия пост
# 259
Гея, аз също само споделих мнение, в никакъв случай не бих убеждавала някой да гледа или да не гледа даден филм  Wink Като знам колко различни вкусове имат хората  Laughing

Greene и аз не съм фен на Клуни, но се сещам за две негови по различни роли, в които ми хареса - в О,братко къде си? и Изгори след прочитане. И двата филма на братя Коен.  Laughing
Виж целия пост
# 260
The Perfect Storm, Syriana, Michael Clayton и The Men Who Stare at Goats са съвсем различни филми на Клуни и далеч нямат нищо сваляческо в тях. Просто човек трябва да познава творчеството на един актьор, за да може да му лепне етикет.
Виж целия пост
# 261
Джордж Клуни  от десет години играе само тая роля, как пък не снима един малко по-различен персонаж ooooh!. Отново същият тъп поглед на сритано куче и изкуствена усмивка през зъби... Определено няма да вземе „Оскар” за тоя филм, даже номинацията му е прекалено много, сори...  Tired
Много силни думи Simple Smile И като не вземе "Оскар" това да не би да прави от филма по-малко добър?! Точно тази роля Клуни не я играе от N на брой години, напротив, за разлика от други актьори, които си стоят в крепостта на изградения имидж, има смелостта да навлече образа на малко симпатичния, но всъщност добър човечец, с който се разминаваме всеки ден и да остане накрая сам, защото е повярвал в нещо, за което преди не е и помислял. Разбира се, филмът е далеч не само това.

Serendipity го гледах преди ужасно много време на кино (заради Кюсак). Филм, който не бих препоръчала, освен ако някой дотолкова се е изчерпал с варианти за блудкави филми, че наистина не знае, какво повече да прави със свободното си време Simple Smile
Виж целия пост
# 262
И аз не мисля, че Клуни е в типичния си образ конкретно в този филм. (Не съм му фен между другото). Свалячът е само първосигналната страна, зад нея има още много. А филмът е доста смислен, стига да се замислиш за пълнежа на раницата, наречена човешки живот. Peace
Виж целия пост
# 263
Greene и аз не съм фен на Клуни, но се сещам за две негови по различни роли, в които ми хареса - в О,братко къде си? и Изгори след прочитане. И двата филма на братя Коен.  Laughing

 Това са едни от най-добрите му роли, не че съм гледала всичките му филми. Но ми се струва, че Джордж Клуни, както и Брад Пит, много добре играят леко комични образи. Някак им пасват. Laughing
  Новият филм с Джордж Клуни не съм гледала, чакам да изпадна в подходящо настроение. Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Дали го има закачен някъде ???За онлайн изобщо не мечтая дори ??

Dear John
http://www.imdb.com/video/imdb/vi3014853913/
Виж целия пост
# 265
Като казахте Serendipity и White Out се замислих, че Кейт Бекинсейл ми се иска да я видя в една наистина хубава "нейна" роля. Чела съм интервюта с нея и ми е много симпатична.
Виж целия пост
# 266
За първи път в живота си започнах да правя субтитри на български...за Presious.... Никъде не мога да открия английски, приятелят ми отказва да го гледаме със сръбски...реших да се пробвам от сръбски на български. Пожелайте ми късмет...  Sad #Crazy
Виж целия пост
# 267
препоръчвам една чудесна драма, много ми хареса и ме разчувства в този смръщен следобед - The Greatest - http://www.imdb.com/title/tt1226232/ - Пиърс Броснан, Сюзън Сарандън и Кери Мълиган бяха чудесни Heart Eyes
Виж целия пост
# 268
препоръчвам една чудесна драма, много ми хареса и ме разчувства в този смръщен следобед - The Greatest - http://www.imdb.com/title/tt1226232/ - Пиърс Броснан, Сюзън Сарандън и Кери Мълиган бяха чудесни Heart Eyes

 Hug С български субтитри - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=48172
Виж целия пост
# 269
препоръчвам една чудесна драма, много ми хареса и ме разчувства в този смръщен следобед - The Greatest - http://www.imdb.com/title/tt1226232/ - Пиърс Броснан, Сюзън Сарандън и Кери Мълиган бяха чудесни Heart Eyes

 Hug С български субтитри - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=48172

Лени, хареса ли ти?
аз го гледах онлайн в Арената Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия