Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са впечатленията ви от филма "Светът е голям и спасение дебне отвсякъде"?
Какви са мненията за филма "Гойя'с призраци"?
Какво е мнението за филма "Шерлок Холмс"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са впечатленията ви от филма "Светът е голям и спасение дебне отвсякъде"?
Филмът "Светът е голям и спасение дебне отвсякъде" впечатлява с яркия си образ, добра актьорска игра и завладяваща история. Сашко се отличава, а Морган Фрийман е невероятен в "Invictus". Гледателят споделя, че филмът му остава в съзнанието дълго след гледането, а "Шерлок Холмс" е забавен, държи в напрежение и е в стил на американски екшън.
-
Какви са мненията за филма "Гойя'с призраци"?
-
Какво е мнението за филма "Шерлок Холмс"?
-
Какво е мнението за филма "Интернет"?
-
Какво мнение се изразява за филма "Триъгълник"?
А и нали трябваше героя на Винс Вон да е добрия 
. Отново същият тъп поглед на сритано куче и изкуствена усмивка през зъби... Определено няма да вземе „Оскар” за тоя филм, даже номинацията му е прекалено много, сори...
И като не вземе "Оскар" това да не би да прави от филма по-малко добър?! Точно тази роля Клуни не я играе от N на брой години, напротив, за разлика от други актьори, които си стоят в крепостта на изградения имидж, има смелостта да навлече образа на малко симпатичния, но всъщност добър човечец, с който се разминаваме всеки ден и да остане накрая сам, защото е повярвал в нещо, за което преди не е и помислял. Разбира се, филмът е далеч не само това.
С български субтитри -