Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са впечатленията ви от филма "Светът е голям и спасение дебне отвсякъде"?
Какви са мненията за филма "Гойя'с призраци"?
Какво е мнението за филма "Шерлок Холмс"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са впечатленията ви от филма "Светът е голям и спасение дебне отвсякъде"?
Филмът "Светът е голям и спасение дебне отвсякъде" впечатлява с яркия си образ, добра актьорска игра и завладяваща история. Сашко се отличава, а Морган Фрийман е невероятен в "Invictus". Гледателят споделя, че филмът му остава в съзнанието дълго след гледането, а "Шерлок Холмс" е забавен, държи в напрежение и е в стил на американски екшън.
-
Какви са мненията за филма "Гойя'с призраци"?
-
Какво е мнението за филма "Шерлок Холмс"?
-
Какво е мнението за филма "Интернет"?
-
Какво мнение се изразява за филма "Триъгълник"?
Сърцето ми скъса, тоз' Робърт де Ниро!


в ролята на професионален войник /да не кажа, че на тази снимка Тоби изглежда значително по-мъжествен/. Тук обърнах внимание само на разликите във визията, а играта им е несравнима
А за разликата при децата-актьори да не говорим 



, които освен че бяха отегчителни, на моменти ми бяха и леко депресиращи
, участващи във филма - доколко бяха "независими" и може ли да бъдат credible по отношение твърденията си. Все пак щеше да е хубаво да се включи и другата гледна точка, а именно, че глобалното затопляне е мит