Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - ХX

  • 56 919
  • 722
# 600
http://www.tv7.bg/movies/34762.html
Виж целия пост
# 601

Благодаря за информацията, Markrit !
Този филм на Еторе Скола не съм го гледала и със сигурност е хубав.
Виж целия пост
# 602
Маркрит, а попадала ли си на други филми на Riccardo Scamarcio. Изключително много го харесах, а това, което е дадено като филмография, опитах да го потърся, но не намерих нищо.
А филмите ми доставиха истинска наслада. Отдавна не бях гледала толкова романтичен филм Simple Smile
Виж целия пост
# 603
Неее, не можеш да го сваляш от там Simple Smile Това е просто информация за филмите. Само в замунда го намира. Не знам дали по скайп може да се изпраща такъв голям файл, ако да бих го свалила и пратила.
Ох, мане много съм зле Crazy
Благодаря ти за предложението, много мило от твоя страна  bouquet, но няма да се наложи, една позната (сръбкиня ) го имала на флашка, без суб. та като ми дойде на гости ще го прехвърлим, пък суб. ги има в нета. Още веднъж ти БЛАГОДАРЯ Simple Smile
Виж целия пост
# 604
Вчера ми беше нещо много лошо и преди сън гледах Motherhood..
Заслужава си, на мен много ми хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 605
Вече започнах да ходя на фили от Феста, дано успея и по-натам повечко да изгледам  Grinning Вчера гледах "Прислужницата" / http://www.imdb.com/title/tt1187044/ и макар че ми хареса, умишлено няма да го коментирам, защото предложените социално- психологически проблеми са доста далеч от българската действителност, макар и основният конфликт за самотата и последвалите от нея странности у главната героиня да е общочовешки.

За довечера и аз си отбелязах филма на Е. Скола, но по принцип италианското кино не ми е много силно. Tsugumi винаги е давала отлични италиански предложения   bouquet , разбира се и Markrit  Simple Smile
Виж целия пост
# 606
Момичета, вижте какво открих - "Злокобен остров", но без субтитри.
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=212716&hit=1
Виж целия пост
# 607
Момичета, вижте какво открих - "Злокобен остров", но без субтитри.
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=212716&hit=1

 Благодаря, има го вече значи.  bouquet

 Аз  си гледам  Кешловски. Остават ми още два филма от Декалога , ако искате ще си поговорим после.
 Повече от един филм на ден от неговите не може да се гледа, макар че са кратки, телевизионни версии.
Виж целия пост
# 608
Качеството на Злокобен остров е лошо, снимано е с камера.
Виж целия пост
# 609
Качеството на Злокобен остров е лошо, снимано е с камера.

Уф, жалко. Но щом вече се появи първата версия, значи скоро ще има и още. Grinning
Аз днес се пробвах да си дръпна Equilibrium, но нещо торентът в Замунда не е качествен. Дайте идея за друго място. Любопитно ми е, защото оприличават филма на "Бразилия" на Тери Гилиъм и "Метрополитън" на Фриц Ланг.  Thinking 
Виж целия пост
# 610
Equilibrium никак не е лош. Аз не си падам въобще по такива филми и щом на мен ми хареса, за някой който харесва този жанр.. сигурно ще му се стори божествен Peace Аз съм го гледала на кино, а в Замундата има много версии.. Все някоя трябва да тръгне Wink
Виж целия пост
# 611
... в Замундата има много версии.. Все някоя трябва да тръгне Wink

Мерси, отивам да ровя за други.  Hug Не знам защо, но на мен от няколко дни търсачката на Замунда ми показва най-нагло среден пръст. И трябва да ровя дълго и напоително, за да открия онова, към което съм се устремила. И е ужасно досадно.  Thinking
Виж целия пост
# 612
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=Equilibrium&am … =0&incldead=1  Ето ти линкче, ако нещо пак не стане  Peace
Виж целия пост
# 613

Аз днес се пробвах да си дръпна Equilibrium, но нещо торентът в Замунда не е качествен. Дайте идея за друго място. Любопитно ми е, защото оприличават филма на "Бразилия" на Тери Гилиъм и "Метрополитън" на Фриц Ланг.  Thinking 

Мога да ти го предложа в платената арена: http://cat.DMCA-removal-from-Google/movie/view/25/21/495-Equilibrium
Аз лично го гледах по телевизията може би преди месец, най-вече заради Крисчън Бейл и Емили Уотсън. Филмът не е лош, но докото посочените от теб са по-скоро филми с идеи, които се разкриват на мрачен, футуристичен фон, този е нещо като футуристичен екшън, нелишен от интересна идея  Grinning Не че идеята е нещо супер оригинално де, ще ти напомни антиутопичните истории на Оруел и Рей Бредбъри, но има някои оригинални заплитания на сюжетната лини, а и е заснет доста ефектно  Rolling Eyes  
Виж целия пост
# 614
The Greatest - още един глас от мен Peace Много хубав, топъл, човешки филм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия