ИКЕА! ИКЕА! - Тема 7

  • 91 290
  • 794
# 465
Шкафовете ми са напълно стандартни - дължината на кухнята е 3.60 м., така че ще слагаме само 60-сантиметрови шкафове. Вратите надали ще тръгнем да ги сменяме скоро. У нас сме с кухня масив - правена е през 2000 г. от дива череша, досега не се е налагало да я ремонтираме. Тази ще е за село и ще се ползва само през почивните дни, така че не ми се вярва да се амортизира скоро. Пу-пу!!!

За механизмите - от опит знам, че и тук могат да се намерят. Но ние засега планираме стандартни шкафове с полица + един 60 см с чекмеджета. Е, шкафа за мивката и вградената фурна не ги броя, те се подразбират, ама там така или иначе не се слагат механизми. За съжаление горен ред нямаме - има отвратителен трегер, заради който ще се ограничим с полици.

Като за селска къща, мисля да не й се престаравам  Laughing Ако ми се приска да я донаправя, имаме приятел, който продава механизми и панти - ще ни предложи от пиле мляко...

Абе искаше ми се да стане бързо, ама пък дъбовата е по-рустикална от икейското Lidingo. Трудна работа е да имаш избор  Laughing
Виж целия пост
# 466
Дъбовата си е дъбова и нищо не може да замени миризмата на дървото....  Peace А самият корпус - и него от дъб ще правите, нали
Виж целия пост
# 467
Ех, и на мен Стувата ми е легнала на сърцето но с мъва ми както винаги пак не мовем да се разберем и затова си стоим още без гардеробчета в детската. Според него много тропали при затваряне и не му харесва че вместо дръжки са изрязани отвори - щяло да се прашът дрехите Rolling Eyes а на мен точно това ми харесва по безопасно е за малки деца.
 Татяна може ли да снимаш табуретката - заинтригува ме.
Виж целия пост
# 468
http://www.blogadilla.com/swedishFurniture/swedishFurniture.html

нещо забавно за икеа-феновете  Wink
Виж целия пост
# 469
 Много е забавно  Laughing
Виж целия пост
# 470
Оооф, ето това курдисах над леглото на детето...кажете ми че не съм наред  Laughing

http://www.sellbyeway.com/store/ikealovahgsgn/pic6.jpg
И пак лампа си купих... ooooh!
http://www.apartmenttherapy.com/images/uploads/10.31.knappa.jpg
Виж целия пост
# 471
Оооф, ето това курдисах над леглото на детето...кажете ми че не съм наред  Laughing

http://www.sellbyeway.com/store/ikealovahgsgn/pic6.jpg
И пак лампа си купих... ooooh!
http://www.apartmenttherapy.com/images/uploads/10.31.knappa.jpg

лампата добре, ама тези козирки за леглата ми идват малко множко. 
Виж целия пост
# 472
лампата харесвам отдавна.
тез' палми и на мен са ми вповече
но щом детето ги харесва Simple Smile
Виж целия пост
# 473
на мен ми харесва
Виж целия пост
# 474
Пипиту, супер изглежда!  Peace И на мен много ми харесват тези листа !
Виж целия пост
# 475
Ааа не съм сама- добре  Party
Аз за Бг съм го купила ,но сега сме го втъкнали тук и Макси с удоволствие ляга сам и спи с голям мерак..какви чудеса правят тия неща  Laughing
Виж целия пост
# 476
Е стига де, листата са уникално готини.
 Grinning
И аз мислех да купувам по едно време, ама накрая се отказах, че детската стая не е твърде голяма.
Виж целия пост
# 477
Да поясня ,че това е снимка от нета(просто ми хареса и реших да споделя видяното)..аз съм луд фен на розовото (добре ,че имам момиче) Crazy
в мента живея сред хаос от сакове и чували а компа ми е върху масата за гладене..чакам си мебелите Laughing не са от Икеа ама много им  харесвам идеите Hug
Виж целия пост
# 478
Госпожичка Клавèл , листата и на мен ми харесват.А пък и децата много обичат такива неща и им се радват.
Лампата е много хубава също. Тази от големите ли е?
Виж целия пост
# 479
Не, Eclat, от малките е ...нямам голяма къде да изтипосам  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия