
Сега да мине и сватбата на брат ми и ще отдъхна поне са само хубави поводи. Ето да се отчета и с малко снимки от купоните http://www.facebook.com/album.php?aid=2042677&id=1340238556&l=40ca9c79fe

! Амелия, радвам се, че и ти най-после се успокои 
запазете милите си спомени с тях!
. Имам позната на майка ми, която ентусиазирано ми обяснява, че внукът и на 4 години още е с памперс и реве за да му го сложат но аз съм на принципа "всеки сам за себе си е прав и решава сам"


. Видях, че вашето училище е член на Асоциацията на Кеймбридж училищата - би ли написала повече за този тип училища, може и на ЛС. Благодаря ти предварително
!
!
Бързо да оздравява!
Само се чудя дали няма да се обърква когато му слагам памперс по време на сън и на разходка

.Велислав е голяма паника
.От както почнах работа все се упреквам, че не съм си в къщи при децата-все едно нещо нередно правя.Ама то е така, защото съм свикнала все да съм до тях.Преди като бях постоянно с тях определено исках почивка.....сега е обратното.
, тати и кака и да им носиш много много щастие.
! 

браво! Дано от тук нататък нямаш повече притеснения!

Дано не плаче и изкара цял ден в яслата.
Препоръчани теми