


. 
И точно склони глава на въ3главницата и малката 3апочва да му "пее" и тои пак рипва
Добре че една приятелка от БГ е тук и ми помага, тук е ваканция и те са си само у дома. Дъждът почти не е спирал от дни. Днес ходихме на басеин, там бесе лудница
Лек ден на всички
дано бързо отшуми защото е много изнервящо само да прави истерии и да се опитва да ни удря.
Моя хубостник до скоро пиеше от шише със сламка, но от няколко дена пие сам без помощ от чаша и се справя доста добре.
Може да пие от чаша. Може да пие от пластмасово шише с тясно гърло (да речем от кола). А неговото шише (поредното) е с неразливна клапа и накрайник (на Нуби).
Може да пие от чаша. Може да пие от пластмасово шише с тясно гърло (да речем от кола). А неговото шише (поредното) е с неразливна клапа и накрайник (на Нуби).Препоръчани теми