С каквото има с това пие. Справя се сам и не дава да го пипне някой. Биберона не е ползвал през живота си, нито чаша с накрайник съм купувала. Отдавна се храни сам и не дава на никой да му дава.



.Обзаведохме се със сополи и днес не го заведох на ясла.Все бях чувала за болести от яслата,ама поне седмица да беше походил и тогаз да лепне нещо,а то 2 дена и вкъщи 
.Такъв дерт ми бяха,и така се плашех от мисълта че ме чака една дълга и трудна борба с мокри гащи,килими и т.н. и т.н.Оказа се обаче че нещата се случиха толкова лесно че чак не мога да повярвам.
Само акото разбира се е трудна задача,за там още незнам,как ще се случат нещата,сега са директно в гащите и това си е 
!!!!Сигурно е нормално ,ама аз се шашнах направо.
,като правеше много смешни асоциации докато говореше.Например-бабата намазал питката огоре с мед- и той вдига ръце горе-докато обяснява че е намазана отгоре с мед
Много интересно ми беше да го слушам как говори едно монотонно и разказва приказка




. Но вечер преди да легне пие доста. А и нощем започна от известно време да се буди с плач и иска вода. Но някак се безпокоя като не се напишква - хаха - няма угодия. Сега една две сутрини памперса е леко напишкан. И аз не мисля да настоявам и да го правя на върпос. Ще чакам да си стане от само себе си, както със следобедния сън
. Препоръчани теми