искам да попитам къде във Варна може да се получи денонощна медицинска помощ на частно, тъй като това в "Спешния център" е невъзможно
Преценят ли, че не ти е спешно т.е. не умираш и т.н. не те приемат или в най-добрият случай чакаш 3-4 часа, през които те гледат злобно, че ВСЕ ОЩЕ ЧАКАШ, а не си се отказал и те съветват да си вземеш НЯКАКВИ лекарства от аптеката и да си ходиш, но в аптеката искат рецепта и се въртиш в един порочен кръг
Говоря да речем да си с температура, да ти е зле и да е примерно 23:00ч. или след полунощ. Къде можеш да отидеш????То е ясно, че със здравната реформа пълним хазната със здравни осигуровки, ама имаш ли нужда от помощ- никой не го интересува това. Най-добре е да плащаш на държавата и да не се разболяваш
Толкова апатично те гледат като влезеш, чак да се почувстваш виновен, че си ги прекъснал
Какво ли се чудя като с пенсионните осигуровки е същото: плащаш цял живот, накрая ще направят 80г. пенсионната възраст, за да умреш преди да се пенсионираш и държавата да си е ползвала паричките ти, които си й подарил


но честно казано искам да знам, защото (дано не потрябва де) на държавната БЕЗПЛАТНА помощ неможеш да разчиташ хич
