Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е работното време на детската градина или яслата?
Защо родителите често вземат децата си по-рано от детската градина или яслата?
Какво може да направи родител, ако не може да вземе детето си по-рано от яслата или градината поради работни ангажименти?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е работното време на детската градина или яслата?
-
Защо родителите често вземат децата си по-рано от детската градина или яслата?
Родителите често вземат децата си по-рано от детската градина или яслата, въпреки че работното време позволява до 18:30 или 19:00 часа. Това се дължи на това, че персоналът на детската градина често настоява за по-ранното вземане на децата, което създава натиск върху родителите да ги вземат по-рано.
-
Какво може да направи родител, ако не може да вземе детето си по-рано от яслата или градината поради работни ангажименти?
-
Какви са общите възгледи на родителите относно вземането на децата от детската градина или яслата?
. Преди 2 седмици, когато беше големият сняг, имахме ситуация за снежния човек и за зимата, навън 1 пухкав сняг, времето меко. Реших да изкарам децата (предучулищна група) 15 мин преди да бъдат вземени от родителите навън. Децата бяха наблюдавани през цялото време от мен, правиха снежни човеци и се возиха на шейна, нито са се търкаляли, нито са се замервали със снежни топки. На следващия ден идва 1 родителка и с възможно най-троснатия тон ми заявява, че не желае детето й да излиза навън и започна да ми държи сметка защо съм изкарала децата, а нейното дори не беше на училище
.
? Казвам, че не е тя човекът, който ще ми държи сметка за действията, след като собственото й дете НЕ БЕШЕ на училище, когато извеждах децата. Четете по-внимателно, бе, хора
!