Сънувате ли починали ваши близки? - 2

  • 165 215
  • 721
# 315
Ето видя ли ,че е това Hug  сега цигари не ти падат нали.. Wink Hug Hug
Браво ,на тебе ,че си ги отказала и аз не пуша от 10 месеца bowuu bowuu
Виж целия пост
# 316
Браво и на теб Hug Мисля, че това нещо е голямо постижение!
(Извинете за спама)
Виж целия пост
# 317
Браво,момичета! Много сте силни!
Тази нощ сънувах мама.Бяхме някъде цялото семейство,но аз знаех,че ще си отиде и я молех да излезем по магазините и да си купим нещо-като последен спомен с нея.Много обичахме да се разхождаме преди,толкова много ми липсва,с никой не ми е така приятно Sad
Виж целия пост
# 318
Днес баба ми има РД. Тя почина преди почти 10 години. Тази нощ я сънувах....слаба, немощна, трепереща....Седеше на един стол, не можеше да се храни...Ясно ми беше в съня ми, че скоро ще почине. Не ми говори, винаги я сънувам такава слаба и болна, едва ли не часове преди да умре /а тя почина в болница и преди това не беше боледувала/.
Преди Задушницата на 6 ноември ги сънувах и двамата с дядо ми. Този път той беше слабия и болния. На мен ми беше жал, че скоро баба ще остане сама...ей такива неща.
Не мога да разбера защо никога не съм ги сънувала здрави, а винаги така. Дали означава нещо това? И никога не си говорим нищо с тях в съня ми. Днес взех разни неща да почерпя колегите, знам, че така се прави...
Виж целия пост
# 319
Днес баба ми има РД. Тя почина преди почти 10 години. Тази нощ я сънувах....слаба, немощна, трепереща....Седеше на един стол, не можеше да се храни...Ясно ми беше в съня ми, че скоро ще почине. Не ми говори, винаги я сънувам такава слаба и болна, едва ли не часове преди да умре /а тя почина в болница и преди това не беше боледувала/.
Преди Задушницата на 6 ноември ги сънувах и двамата с дядо ми. Този път той беше слабия и болния. На мен ми беше жал, че скоро баба ще остане сама...ей такива неща.
Не мога да разбера защо никога не съм ги сънувала здрави, а винаги така. Дали означава нещо това? И никога не си говорим нищо с тях в съня ми. Днес взех разни неща да почерпя колегите, знам, че така се прави...

Раздай за тях и когато раздаваш споменавай тяхното име за да им е видено на онзи свят.Така си ги запомнила и за това така ги сънуваш може би.Запали свещичка на гроба им . Peace
Виж целия пост
# 320
Ира Hug,разбирам те ,до болка ми е познато това чувство CryНе знам дали някога ще ги прежалим ,едва ли.Аз майка често я сънувам,скоро не съм.Иска ми се да вярвам,че ги сънуваме,когато наистина са при нас.
Виж целия пост
# 321
Много е тежко,липсата сякаш става все по-голяма и понякога изпитвам истински ужас...все още си казвам,че не може да е вярно CryНЕ МОЖЕЕЕ!Идва ми да крещя! Прегръщам те,знам колко много боли Hug
Лодси,понякога сънищата ни са просто отражение на страх,на нещо,което сме преживели.Ти вероятно още преживяваш тези последни дни и ужасът идва в сънищата ти.Сигурна съм,че са щастливи,че са здрави и добре там.
Виж целия пост
# 322
Не досега никога не съм сънувала , надявам се и да не сънувам.Ще ми стане много гадно , а и не обичам да се връщам назад.
Виж целия пост
# 323
Преди около 2 седмици сънувах татко (днес се навършва месец от смъртта му) - сънувах, че звъня на мобилния на съпруга ми, а ми вдигна той с бодър, окуражаващ глас: "Не се притеснявай, тук всичко е наред; аз сега бързам, знаеш ли колко е интересно тук!" (беше научен работник). Странното е, че същата нощ и мъжът ми го е сънувал: че го среща в апартамента (живеехме заедно). В съня си мъжът ми се уплашил много, знаейки, че баща ми е починал, а татко се усмихнал и му казал: "Спокойно, не се притеснявай, всичко е наред, дойдох да говоря нещо с ... (мен) и майка и за книгата." (точно преди да почине, беше завършил една книга и естествено, искаше да я издаде).

От една страна ми се иска наистина да е добре там, където е; от друга страна никога не съм обръщала внимание на сънища... и сега не знам какво да си мисля...  Confused
Моят сън може и да е израз на желанията ми, но съпругът ми не беше толкова емоционално обременен от смъртта на баща ми, а и това съвпадение на времето и думите... Наистина не знам.
Виж целия пост
# 324
Сънувам - да - баща ми... доста често напоследък ...
Трудно ми е, може би се опитва да ми помогне... винаги сънят е страшно реален... сякаш наистина сме били заедно... а дали е така ...
Виж целия пост
# 325
Алексче това е неговото послание и за това и на двамата ви се е явил за да не си мислиш че ти си въобразяваш.Тъй че ако е възможно издайте книгата това е волята му. Peace Peace
Виж целия пост
# 326
здравейте,искам и аз да разкажа! моят баща (Бог да го прости) почина преди една година и половина! сънувам го често и страшно много ми лиспва! вечерта коагто е починал(на нас ни съобщиха сутринта) аз бях навън,по на питие.вярвате ли че точно в часа когато е станало в същия миг си погледнах часовника защото ми стана някак притеснено.и после забелязах че половината от питието ми вече го няма.може да е странно,незнам,но вярвам че татко е искал да се сбогува с мен като си поделим уискито!много сме се карали,но страшно много го обичам и липсва! малко след това и забременях и го сънувах как той пръв идва да ме поздрави,толкова много ми се зарадва и така ме преграъщаше.аз все още не вярвам че го няма,даже напоследък сънувам,че всъщност не е умрял,а е било само инсцинировка! понякога го сънувам тъжен,понякога весел,понякога уморен,понякога кипящ-както и в реалния живот се случва на всеки! говоря му наяве,и ми се иска да го сънувам,че той ни подкрепя,радва ни се и ни пази от там горе,че той е нашият Ангел-пазител! знам че нямаше да има по щастлива дядо от него,щеше да обожава внучката си! Божичко страхотно силно ми липсва!
и дядо си сънувах скоро,той има тия дни годишнина от смъртта му!
п.с. извинявам се ако е дълго,но съм дори кратка! има толкова много неща които ми се споделят и сънувам!не винаги ги разказвам за да не натоврвам и другите! а как ми тежи че не съм ходила скоро на гроба му,но всички не и дават-първо защото бях бременна,а сега защото детенце е малко и да не съм я водила там сега!
Виж целия пост
# 327
Зиче, благодаря за отговора; за книгата е истина, че това е волята му, това го крепеше пред последните месеци, беше трудът на живота му, така да се каже - ще я издадем непременно.
Виж целия пост
# 328
sparkling eyes  пиши тука сънищата си темата е за това не се притеснявай .Когато си го кажеш ще ти олекне пък и момичетата тука ще ти кажат нещо и изтълкуват  съня ти...

Алексче тогава  душата му ще намери покой сигурна съм Peace
Виж целия пост
# 329
sparkling eyes  пиши тука сънищата си темата е за това не се притеснявай .Когато си го кажеш ще ти олекне пък и момичетата тука ще ти кажат нещо и изтълкуват  съня ти...


Има ли някой, който може да тълкува сънища наистина? Ако някой иска да се пробва...сънувах Бог, знае ли някой какво значи? Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия