майка ми почина преди 8 месеца, на 52 години. Напоследък ми липсва много. От два дни си мисля много за нея и плача.....сякаш исках да мога да я прегърна.
И............снощи я сънувах. Странно. Дойде в двора на къщата, върви и мълчи, подгърбена беше....Помолих я да ме прегърне. Не си спомням добре дали ме прегърна или просто се спря за да я прегърна аз. Но почувствах НЕВЕРОЯТНО облекчение. Събудих се. Сякаш се бях разтъжила. Чувствам че ми е...олекнало, едно такова странно.
И сега видях в съновника че пише, че ако мъртвец те прегърне, ще те вземе при себе си:(
Настроението ми се обърна на 360 %.
Вие какво мислите? Прегръщали ли се някого на сън? Наистина ли ме очаква нещо много лошо?
Съжалявам за загубата ти!
Знам какво е. Аз също загубих майка си, преди малко повече от година. Какво ли не бих дала за усещането да ме прегърне, няма значение какво ще ми се случва след това.
...
Пожелавам ти го!!!!