Supernatural - Scary Got Sexy

  • 33 654
  • 728
# 315
Supernatural е спечелил наградата на SFX magazine за най-добър сериал и се е класирал на второ място за най-добър епизод с 4.13 “Criss Angel Is a Douche Bag”. Миша Колинс е имал честта да приеме наградата и да благодари на читателите.
Виж целия пост
# 316
Злата, тази новина ми харесва повече от предната.   bouquet
А кой е грабнал/искам даже да кажа заграбил/  първото място за най- добър епизод? Thinking
Виж целия пост
# 317
Злата, тази новина ми харесва повече от предната.   bouquet
А кой е грабнал/искам даже да кажа заграбил/  първото място за най- добър епизод? Thinking

Мис, то си пише на линка, бре Laughing
"Children Of Earth" Episode Five (Torchwood Season Three)  bouquet
Виж целия пост
# 318
Не мога да го отворя линкчето.  Rolling Eyes

Благодаря за призьора.  bouquet

И от мен една снимка/сигурно сте я пускали, то има ли снимка, дето да не сте/ Laughing:
Виж целия пост
# 319
Божеее, с тая новина, че Jensen ще се жени през месец май, ме убихте newsm45. Цял ден не мога да дода на себе си  Cry. Аз от няколко дни обикалям банките за кредит, за да си правя пластични операции и да заминавам при моя любим, а то се оказва, че нямам никакво време, ужас #Cussing out
Еххх, пуста му и карма Laughing
Ето 2 снимки от мен за днес, дано този път успея да ги намаля. Лека вечер ви желая, аз отивам да  newsm45

 Heart Eyes txtloves newsm76
Виж целия пост
# 320
Злата, и ти! Бива ли така смело да изпляскаш новината с главно Н в темата директно..Трябваше някакси да я завоалираш...да я пъхнеш в словесен сандвич Joy Пример "Дженсън е споделил, че обича всичките си фенки, ще се жени май месец, смята да направи специална фотосесия за всичките си почитателки, г-ца Харис е избранницата, и до края на годината ще отговаря на всяко писмо с молба за автограф" Grinning...примерно пак повтарям Laughing Wink
  Joy Joy Joy

Сега като гледам какви реакции има на лошата вест, направо се чувствам виновна, че така грубо я изплясках. Изи, ти се далеч по-деликатна от мен  newsm20 Следващият път като дочуя нещо подобно първо с теб ще се консултирам как да го поднеса на аудиторията.

Мис арк, ти ме вдъхнови с тази снимка на "Прелест в розово"

Виж целия пост
# 321
Мис арк, ти ме вдъхнови с тази снимка на "Прелест в розово"

Резултатите от това, че си вдъхновена, са сърцеспиращи и умопомрачаващо- вълнуващи! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 322
Изи, ти се далеч по-деликатна от мен  newsm20 Следващият път като дочуя нещо подобно първо с теб ще се консултирам как да го поднеса на аудиторията.

Налага ми се Злата, налага ми се Laughing Wink Като един Лъв знам как искам да ми се поднесе лоша новина или критика...по-лесно се преглъща така Joy

Е на Патрона всичко му тича Heart Eyes..и розово и раета и мадами облегнали се на рамото му Joy Heart Eyes Последната снимка е най-най за мен Peace Heart Eyes

Злата,   bouquet за розовите мечти Joy Hug

Виж целия пост
# 323
Дами, не знам какво да кажа  cry Аз вече се наоплаквах на Злата за това, че не трябва да поднася подобни новини рано сутрин, когто хората тъкмо си включват офисните компютри и си пийват кафенцето, защото след това цял ден в главата ми се въртяха мисли, гравитиращи предимно около "сватба", странно свързани по асоциация с "убийство", "задушаване" и "Мразя я тая!" (не Злата, разбира се, ами бъдещата кандидат-г-жа-Екълс) Simple Smile Споделих още, че след като научих новината се почувствах така, сякаш някое старо гадже от гимназията ще се жени, без майтап и напълно сериозно говоря...  newsm78 Злата, взимай пример от съученичките и при други подобни новини, моля да ни бъдат поднасяни в "овкусен" вариант сред снимки и други подвеждащи сладки за окото съобщения.  bowuu

Иначе снимките от "розовата раирана серия" са суперски!   bouquet Аз гласувам за фейвърит на тази, в която мацката лежерно се е опряла на най-готиното рамо на света  Heart Eyes Ако се вгледа човек в обясненията към снимката, може да прочете: бля, бля, бля... бля, бля... Върху Дженсън Екълс, ризка на бля, бля, ... панталон Версаче, колан бля, бля ... и вратовръзка "емпорио Армани". Направо ми се ще да я грабна таз бяла "Армани" вратовръзка и да обеся с нея благоверната му на първото дърво....  Rolling Eyes Много ли съм зла?! Thinking Naughty Crossing Arms

Айде и малко снимки да добавя, че като  вземе да се ожени, кой знае - може оназ да му забрани да се снима и да го извежда навън само на верижка и закачулен, за да не й го урочасват фенките .....  Joy  Mr. Green



щом сме на вълна "ризки и костюмчета...."


Любимата ми снимка а-ла "Екълс, Дженсън Екълс"  Money


......И още една много любима, от черно-белия епизод и по-специално момента, в който обясняваше на Сами, че се бил върнал от ада "чист и неопетнен (направо девствен, което за Дийн Уинчестър ХИЧ не ми се връзва)  Mr. Green , но веднага кандидатствам да го освободя от тази нелепа подробност!  Mr. Green Mr. Green )
Виж целия пост
# 324
Еххх този поглед от първата снимка...еххх Heart Eyes smile3544
Еххх тази усмивка от последната снимка...еххх Heart Eyes smile3544
 Joy
Виж целия пост
# 325
Еххх този поглед от първата снимка...еххх Heart Eyes smile3544
Еххх тази усмивка от последната снимка...еххх Heart Eyes smile3544
 Joy
Изи, точно за това говорим - да му се наслаждаваме на погледите и усмивките докато са "на всички" Grinning После като станат "нейни".... Simple Smile
Виж целия пост
# 326
После като станат "нейни".... Simple Smile

Бе нейни Mr. Green...кой може да си присвои Слънцето примерно Joy Wink Тя може само да е щастлива, че вечер нея ще я огряват очите му и само това... Sunglasses Naughty
Виж целия пост
# 327
Стич, трябва да се видим насаме и да обсъдим техники за увиване на було около женски врат. Twisted Evil
... след това цял ден в главата ми се въртяха мисли, гравитиращи предимно около "сватба", странно свързани по асоциация с "убийство", "задушаване" и "Мразя я тая!"
Ооо, започвате да идвате на мойта, забелязвам. Mr. Green
Виж целия пост
# 328
Изи, Много ми харесват опитите ти да бъдеш позитивна  Hug Помагат.... донякъде  Flutter  Joy

Стичче, гадно е, но е факт, за съжаление. Минаваме дружно в отбора: "Убийци на булки".  #2gunfire
Виж целия пост
# 329
Стич, трябва да се видим насаме и да обсъдим техники за увиване на було около женски врат. Twisted Evil
... след това цял ден в главата ми се въртяха мисли, гравитиращи предимно около "сватба", странно свързани по асоциация с "убийство", "задушаване" и "Мразя я тая!"
Ооо, започвате да идвате на мойта, забелязвам. Mr. Green

Аз предлагам да направим следното - градинарките виждаме сметката на г-ца Харис с мотиките, никой няма да ни заподозре, нямаме мотив.
Мараканките удавяте г-ца Кортез с пръскачките на стадиона, пак никой не ви заподозира.
Deal? Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия