Лулумба, чакаме разказ за тържеството.


Аз винаги изпадам в депресивно състояние когато двамата се разболеят...особено тежко изкарах преди години, един зимен период с рубеола, 2 варицели и 2 скарлатини за има няма 7-8 месеца 


Този от форума помага наистина
аз ще се класирам май чак за внуците - тях да снимам



макар и там мога малко да помагам..дан ми съсипеш щерките..че знам ли те ква Свеки ще си

аз ще се класирам май чак за внуците - тях да снимам



макар и там мога малко да помагам..дан ми съсипеш щерките..че знам ли те ква Свеки ще си

Баткото го няма никъде, защото НЕ дава




колкото до моите способности с фотошопа
напоследък съм го зарязала и само по един календар за бабите сколасвам да направя ето да видиш за кво иде реч фук
Препоръчани теми