Родени 2004г.

  • 54 470
  • 727
# 300
Здравейте и от мен! Нямам настроение нито да пиша, нито да чета. Моите пак са болни, само 2 седмици изкараха здрави! Ивета домъкна хрема от детската, тя я кара леко, но малкото веднага вдигна висока температура! Аман!

Лулумба, чакаме разказ за тържеството. Hug

Виж целия пост
# 301
Клер - съчуствам ти  Hug Аз винаги изпадам в депресивно състояние когато двамата се разболеят...особено тежко изкарах преди години, един зимен период с рубеола, 2 варицели и 2 скарлатини за има няма 7-8 месеца  ooooh!
Моят мъж все ми повдига настроението, все ме кара да се усмихвам и най-важното, което ми повтаря - "Срещу природата не може да се върви, дошло ни е до главата - ще го преодолеем."
Не те освежих с думи, но е друго като знаеш, че някой те разбира  Hug
Бързо оздравяване, че РД ви чака  Wink


Росито - в нашия форум в подфорум Дом и семейство, Хоби има тема Фотография  Peace
Виж целия пост
# 302
Джони, като се оплаквам от вечните болести на моите, мъжът ми ме ободрява със следната шеговита констатация: "Тоя модел е така." Simple Smile

Малката вече е на Аугментин. Поредния антибиотик за последните 2 -3 месеца. Само дано се оправят до РД!
Виж целия пост
# 303
Клер, много неприятно наистина. Confused Стискам палци обаче да се оправят много, много бързо този път и повече да не се повтаря поне до абитуриентския ви бал. И ви пращам двойни дози вълшебен прашец  babydust7 Този от форума помага наистина  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 304
Еее, значи си крачка напред  Joy аз ще се класирам май чак за внуците - тях да снимам  Mr. Green
като се вземат младите , ще ги снимам.....нали се сватосвахме  hahaha Joy

И сега какво аз без фотоапарат ще си остана като ще ги снима тъщата  Mr. Green
Знаеш ли какво - аз ще отстъпя доброволно, но пък в замяна ще им правя колажи във фотошоп-а  Peace
Договорихме ли се Heart Eyes

Договорихме се   Peace макар и там мога малко да помагам..дан ми съсипеш щерките..че знам ли те ква Свеки ще си  hahaha Joy


Клер, съжалявам , че сте болни и то отново след дву седмично ходене на градина... стискам ти палци това да е последното ви боледуване и да срещате РД оздравели и да стане купон... че като се сетя на 5 рожден ден на Диди бяхме в гипс и половината дечица не дойдоха на купона..та се получи нещо като с Теди на Лулумба, само дето ние бяхме ангажирали и клуб..та картинката не беше много приятна  bowuu
Виж целия пост
# 305
Дуцка, аз на всяко тържество си плача... редовно!  Blush
Виж целия пост
# 306
Еее, значи си крачка напред  Joy аз ще се класирам май чак за внуците - тях да снимам  Mr. Green
като се вземат младите , ще ги снимам.....нали се сватосвахме  hahaha Joy

И сега какво аз без фотоапарат ще си остана като ще ги снима тъщата  Mr. Green
Знаеш ли какво - аз ще отстъпя доброволно, но пък в замяна ще им правя колажи във фотошоп-а  Peace
Договорихме ли се Heart Eyes

Договорихме се   Peace макар и там мога малко да помагам..дан ми съсипеш щерките..че знам ли те ква Свеки ще си  hahaha Joy


Как каква - добричка  Mr. Green

Ето тук можеш да видиш мааалка част от "творчеството" ми  Wink Баткото го няма никъде, защото НЕ дава
Виж целия пост
# 307
Джони, много хубави неща. А и ти си много хубава!
Виж целия пост
# 308
Имама дъщерия Виктория родена на 03.04.04
Ще ме приеметели при вас Praynig
Виж целия пост
# 309
gretcan, добре дошла   bouquet
Аууу, Джони, и аз искам да правя такива неща.  Grinning
Виж целия пост
# 310
Ей , какви са тези колажи? Искам и на мене някой да направи такива  Sad
Пробвах да си изтегля фотошопа но нещо не тръгва! Неми тръгва този фотошоп.
А всичко, което разгледах е толкова красиво!!!
Клер, дано бързо да се оправите и децата да бъдат здрави.
Виж целия пост
# 311
gretcan, здрасти! Добре дошла! Hug
Джони, страхотни колажи! И аз искам такивааааа! За съжаление обаче, аз съм далече от това изкуство, мен само за папарашки снимки ме бива! Cry
Лулумба, хубави са тези радини вълнения! Всичко ще мине супер! Да разкажеш после! Peace
Виж целия пост
# 312
Джони, добре се справяш с фотошопа гледам а и зетя изглежда зашеметяващо...е поне малкия.... ама виждам колажи и на една принцеска Ния ... тя конкуренцията ли ни е.. да знам ква тактика да прилага моята мома...  hahaha  Joy колкото до моите способности с фотошопа   newsm78 напоследък съм го зарязала и само по един календар за бабите сколасвам да направя ето да видиш за кво иде реч  фук
Виж целия пост
# 313
И аз погледнах, нищо, че не съм wily Embarassed Много хубави неща правиш, Джони. Ти също си много хубава Flutter
Виж целия пост
# 314
Аааааа момичета това не съм аз, приятелката ми е - и да наистина е много красива и чаровна  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия