
wily, много хубави снимки и колажи. Разгледах ти и снимките от Виена, че нали ми е страшно любим град. Ох, и как ми се приходи паааак....

Днес по-късно ще кача и колаж с моя милост, за да няма недоразумения 
/. И ти си напред с ФШ
Чудни колажи си направила. А момичетата са ти много чаровни 
Сега имам готови два за 1 и 8 март. Следобед ще ви ги покажа и ако искате ще ви направя и на вас



, колкото до колажите ти по случай 1 и 8 март , ще се възползвам от показаното от тебе , че на мене ми липсва фантазия да го измисля, иначе с копирането се справям
... та ще крадна идейка..като от сватка ..де 
ти да не мислиш, че аз не го правя, пък еле твоите снимки от фотографстата тема.. така че не се дерзай
имаш да ми връщаш 
пене си изкарахме чудесно, пък и компанията ни беше фотогенична, за да изпъква на иначе забележителната архитектура на Виена
Джони и аз ще се възползвам от колажите.
изобщо не ме затруднявате - даже ми е приятно
Аз също преди се молех на познати и приятелки за колажи 
Ти не донесе ли преди доста време дрешки на едно събиране на ДБМ? Ако не се лъжа.
Само дето аз обожавам къдрава коса, а моята е като праз , завиждам благородно да знаИш 

Аз имам огромно желание да се науча да работя с фотошоп, обаче все не мога да се наканя да го поразуча.

Само дето аз обожавам къдрава коса, а моята е като праз , завиждам благородно да знаИш 
и не дей завижда за къдравата коса ... че миналата седмица купих преса на голямата да си изправя косата..то така е всеки харесва това което няма...

ама сте изписали ...зор видях докато ви изчета 22 стр.
добре, че Холи ме сръчка на ЛС 

с тези 3ма сина, да са ти живи и здрави, и много радост да ви носят 
да взема на стари години да се замисля пак за бебе


Препоръчани теми