Родени 2004г.

  • 54 470
  • 727
# 315
Ааа, и Джони си е хубавиня. Аз да издам. Виждала съм я на живо, да не се крие много, много. Heart Eyes
wily, много хубави снимки и колажи. Разгледах ти и снимките от Виена, че нали ми е страшно любим град. Ох, и как ми се приходи паааак.... Blush
Виж целия пост
# 316
Лулумбааа направо се изчервих  Embarassed, благодаря за комплимента  Hug Днес по-късно ще кача и колаж с моя милост, за да няма недоразумения  Wink
wily - с теб ще станем чудесна комбинация сватове /не знам как се пише - сватки - не става  Joy/. И ти си напред с ФШ   bouquet Чудни колажи си направила. А момичетата са ти  много чаровни  Heart Eyes
Аз съм доста критична към творчеството ми и все нещо не харесвам. Но, ви предлагам ако някоя от вас си е харесала нещо да ми пише на лични - ще направя и на вас колажи  Hug Сега имам готови два за 1 и 8 март. Следобед ще ви ги покажа и ако искате ще ви направя и на вас  Peace
Виж целия пост
# 317
Джони, ще се възползвам! Отсега ти казвам! Приеми го като намерение за тормоз с предварително обявяване! Mr. Green
Тези колажи ми напомниха моята сватба - вместо подаръци /онези тъпи прахоберки, дето си ги носим след сватба вкъщи/, на всички гости раздадохме по един такъв колаж с нашите муцуни сред розови облачета и датата на сватбата. Всички бяха във възсторг и досега ми е много мило като отида някъде на гости и видя от някоя витринка да се показва нашата снимчица. Само свекито беше в потрес от нечуваната ерес, но аз я заплаших, че на кръщенето ще раздавам плакати и тя  кротна! Само горката ми снаха оттогава всяка година /вече 7 или 8 ма вече/ на всеки празник ходи в едно фото и се моли да й правят календарчета със снимки на хлапетата и по празниците ги раздава на когото види. hahaha
Отплеснах се в спомени, но наистина ще се радвам ако ми подариш такава красота! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 318
добро утро , наборчета  Hug

Джони, абе ша стане работата, ама добре , че децата няма да се допитват до нас за тези неща....  hahaha  Joy , колкото до колажите ти по случай 1 и 8 март , ще се възползвам  от показаното от тебе , че на мене ми липсва фантазия да го измисля, иначе с копирането се справям  Blush ... та ще крадна идейка..като от сватка ..де    bouquet

дуци, това че си се възползвала от линка , който бил за мене , няма нищо лошо в нета поне това е позволено щом е пуснато за едни е достъпно за всеки   bouquet ти да не мислиш, че аз не го правя, пък еле твоите снимки от фотографстата тема.. така че не се дерзай  bowuu имаш да ми връщаш  Hug

лулумба, и на мене ми стана любим град Виена.. нищо че пътуването до там почна с гелеми перипетии  ooooh! пене си изкарахме чудесно, пък и компанията ни беше фотогенична, за да изпъква на иначе забележителната архитектура  на Виена  Hug
Виж целия пост
# 319
Ей newsm10 newsm53 Джони и аз ще се възползвам от колажите.
Много ме кефят такива неща.
Виж целия пост
# 320
Не съм писала скоро , но ви чета радовно.  Laughing

Честито на всички празнуваи , които пропуснах да поздравя навреме   bouquet 

При нас нищо интересно. Марти е добре в новата градина. ПОдготвят и те някакво тържество за 8 март , но стихчетата учат там .

МНого хубави колажи сте сътворили , момичета - БРАВо на вас.  Peace 

Джони, тъкмо ми се видя позната приятелката ти от снимката. Пусни и твоя - може да се познаваме  Whistling



Виж целия пост
# 321
 Момичета следобед ще съм на моя компютър и ще кача колажите Peace  изобщо не ме затруднявате - даже ми е приятно  Wink Аз също преди се молех на познати и приятелки за колажи  Wink
Минимо - мисля, че сме се засичали с теб  newsm78 Ти не донесе ли преди доста време дрешки на едно събиране на ДБМ? Ако не се лъжа.
Вили - разгледах ти и аз снимките  Laughing искам и аз там У Виената.  Crossing Arms
Забелязах , че девойките ти са като моите двама малкият е русокос, а баткото тъмнокос - не греша нали? Абе нещо по много неща взехме да си приличаме  hahaha Само дето аз обожавам къдрава коса, а моята е като праз , завиждам благородно да знаИш  Hug

Шевролета - и аз преди години получих подобен колаж на една софийска сватба  Peace
Виж целия пост
# 322
Днес си имаме рожденичка. Heart Eyes
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕОДОРА НА МАМА РАЛИ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА, И ДА РАСТЕ УСМИХНАТО ДЕТЕ!

Джони, ще се въползвам най-нахално от офертата. Heart Eyes Аз имам огромно желание да се науча да работя с фотошоп, обаче все не мога да се наканя да го поразуча. Grinning
Виж целия пост
# 323

Вили - разгледах ти и аз снимките  Laughing искам и аз там У Виената.  Crossing Arms
Забелязах , че девойките ти са като моите двама малкият е русокос, а баткото тъмнокос - не греша нали? Абе нещо по много неща взехме да си приличаме  hahaha Само дето аз обожавам къдрава коса, а моята е като праз , завиждам благородно да знаИш  Hug



не грешиш, голямата е тъмна и къдрава, а малката русолява и правокосместа..ще кажеш не са от едни родители..а уж не е така..ама знае ли човек...  hahaha  Joy и не дей завижда за къдравата коса ... че миналата седмица купих преса на голямата да си изправя косата..то така е  всеки харесва това което няма...  #Crazy
Виж целия пост
# 324
щом си имаме рожденничка нека и честитим празника
  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТЕДИ
много ЗДРАВЕ УСМИВКИ и ВЕСЕЛИ ИГРИ ТИ ЖЕЛАЯ!!!
 newsm59 newsm67  bigdance2  ura  party023
момичета от къде го теглите тоя фотошоп или както там се казва?мн интересни снимки.........мда...които му разбира....БРАВО
днес много мрачно време,на дъжд ще е.ноооооо....с малката се обличаме и излизаме,ще вземем дъждобран....тегли ме на вън,на една хубава разходка в парка,мн дъъъъъълга.
вчера правихме мартенички,маи мама повече.в ктокотак има чудни идеи,малко сложни за дечицата.
усмихнат ден ви желая!!!  bouquet
Виж целия пост
# 325
ей, девойки, здравейте   bouquet ама сте изписали ...зор видях докато ви изчета 22 стр.  Mr. Green
аз от пуста работа направо изключих, че има нова тема  Sick добре, че Холи ме сръчка на ЛС  Rolling Eyes...за начало
Честити РД на Теди, пожелавам й весело, здраво и безгрижно детство  newsm59
Честито и на всички изпуснати именници и рожденици с най-добри пожелания    bigdance2

Мери а на теб от сърце ти се радвам  Peace с тези 3ма сина, да са ти живи и здрави, и много радост да ви носят   Two Hearts
вие 2те с Джу направо ме разбивате с тази смелост за трето съкровище ....ще вземете да ме объркате и мен  #Crazy да взема на стари години да се замисля пак за бебе  Joy
Виж целия пост
# 326
Да е честит рождения ден на Теди!!!
Да е здрава, усмихната, щастлива, да е обградена с мнооооого обич и любов!


Лулумба - нищо нахално не виждам, след като сама ви предложих  Hug

За Фотошопа - има тема в Хоби и на първа страница от нея има много уроци, а също и ако не греша линк от къде да се свали. В замундата го има със сигурност. Аз съм с лицензиран и не мога да помогна.

Вили - и нашият мъник все ме питат на кого се е метнал /освен , че е светлокос е и синеок  Mr. Green/ За косата - искам си къдрава и това е  ooooh!
Ама и щерка ти не знае колко трудно се носи права коса - ако е за 1-2 пъти ОК , но всекидневно е мъкаааааааа. Тинейджърка  Twisted Evil

Роси - вие в кой край на страната сте? Аз днес съм в Асеновград и тук пече слънце  Laughing
Виж целия пост
# 327
Честит рожден ден на Теди, да е весело и щастливо дете, детството и да е изпълнено с весели приключения
Виж целия пост
# 328
Честит рожден ден на Теди!!!
Щастливо детство й пожелавам!

Виж целия пост
# 329
Джони в Котел живеем.тук е много дългаааааа зимата и все с многоооооооо сняг.
сега е много мрачно и почва да вали.благодаря за инфото за фотошопа.ще разгледам там. Hug
маи пак ще правим мартенички,но този път много лесни за да може да се включи мики.
на бели и червени конци ще нанизим маниста-имаме специален комплект маниста.
вчера направихме амолет с бяло и червено които пази къщата.
уникален е- БЪЛГАРСКИ!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия