
http://www.topobiavi.com/лабрадор-ретривър-adno123113.html

Ама така е, като никога не ХОДИ , а винаги ТИЧА... Чудя се дали да го пускам утре на градина или да го задържа в къщи.



С удоволствие бих направила нещо подобно, но с тия два терминатора у дома, няма да преживее и ден.

А Теди е пораснала много
Много ми хареса снимката до цветето с кавалера 
липсваше да знаеш - не се губи повече!
с желанието на щерката да научи стихчето от колажа!


Има ли те в списъка или да добавям 

Да сме живи и здрави и много засмени


да сте бели, червени и по-често засмени 
... 




Бабата обаче наскоро е починала и кремчето сега го прави сина й, но ефектът е същият. Навремето с този крем работниците от "Кремиковци" са си оправяли изгарянията. Не е скъп. Аз дето не вярвам в такива правени неща се убедих, че върши чудеса. Страхотно нещо е.
Препоръчани теми