Родени 2004г.

  • 54 469
  • 727
# 390
Дуци, лабрадор и ретривър едно и също ли е? Пуснах гъгъл да ми каже и излезе една обява: newsm78
http://www.topobiavi.com/лабрадор-ретривър-adno123113.html
Виж целия пост
# 391
Холи, големи сладури и тримата. Госпожицата голяма кипра - пу-пу  Laughing

Мартин днес си цепна веждата. Супер много крьв му тече. Но не пожела да го водя да го залепят.  Дано не остане голям белег. Хубаво , че имам в кьщи мазило за белези....доста често ми се налага да го ползвам с този бяс... Mr. Green  А в Хирургиите  направо абонамент трябва да му направят   ooooh!   Ама така е, като никога не ХОДИ , а винаги ТИЧА... Чудя се дали да го пускам утре на градина или да го задържа в къщи.

Да попитам има ли в темата мами от Шумен. Другата седмица ще сме там от сряда.
Виж целия пост
# 392
здравеите!
както писах направихме си къщичка от кашони за барбетата.ами то както е казано всяко чудо за 3 дни....то и толкова нямаше.поиграва малко и толкова.опитах се да кача снимки,но нещо не успях.
научихме стихотверение за баба Марта.поцял ден си го повтаря.дори направихме клип за да може да го покажа на тате,като отида след няколко дни.за 8ми март изчакваме със стихчета,че ако ме няма на кого да го казва-ще е мн тъжна.
видях мн красиви снимки на прекрасни деца ! кученцето е сладур голям!
минимо дано марти няма белег!какъв крем ползваш?маи е подобре 1-2дни да си е в къщи да не се разкърви веждата случаино при игра.
поздрави на всички мами!  bouquet
Виж целия пост
# 393
Кремът е Контратубекс - имам винаги под ръка , защото горе долу на месец ходим до Детска хирургия да го лепят - и после мажа. Даже още мажа цепнатото от преди Коледа   Mr. Green  Новата цепка е един пръст над тази коледната   Laughing
Виж целия пост
# 394
минимо благодаря за отговора! Hug
моита хубавица има белег под долната усничка от падане-така и не се махна белега.
http://mikaelar.snimka.bg/daily/now-dom.478381.
това са снимките на къщичката на Мики.не е мн голяма,но мястото е ограничено.
  bouquet
Виж целия пост
# 395
Днес бяхме цял ден насам-натам. И на бебешка погача ходихме. Та чак сега влизам във форума.
Първо - малко на края на деня, но от сърце
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛА НА DAINDI! ДА РАСТЕ КРАСИВО И УМНО МОМИЧЕ, ДА СБЪДНЕ МЕЧТИТЕ СИ И ДА СЕ РАДВА НА МНОГО ОБИЧ В ЖИВОТА!

Рени, радвам се да те видя отново тук.  Hug
Дуци, честите ти нова лентичка.  Mr. Green Аз още не смея да покажа снимките, че това куче е мечтата на дъщеря ми (независимо, че си пада по котки). Но сме си стиснали ръцете за след две години, когато ще може да го разхожда и сама. Grinning
Росито, много е хубава къщичката.  Peace С удоволствие бих направила нещо подобно, но с тия два терминатора у дома, няма да преживее и ден.
minimo, и ние сме - ще ни пишат вече като абонати на "Пирогов". Днес даже си имахме пак леко сътресение. Едно домашно куче ухапа Теди по крака. Но не е дълбоко и звярът си е домашен, та само с малко кръв, риванол, лепенка и силен уплах се размина историята. Иначе аз белези от рани оправям безотказно с прословутото кремче на бабата от Костинброд. Става дума за онова, което ползват лекарите в "Пирогов" при тежки изгаряния. От белега на брадата (сцепена до кост) няма и следа. Направо не е за вярване как помага това нещо. Thinking
Виж целия пост
# 396
Виж целия пост
# 397
Честита Баба Марта!
Виж целия пост
# 398
Честита Баба Марта!
Да сте бели и червени, весели и засмени!



Ей, уикенда не мога да влизам много У фОрума и не мога да ви изчета  Joy

Лулумба - разкошно тържество са ви спретнали. И декорите ме впечатлиха  Wink А Теди е пораснала много  Heart Eyes Много ми хареса снимката до цветето с кавалера  Peace

Рени  Hug липсваше да знаеш - не се губи повече!

Шевролета- трогна ме  Wink с желанието на щерката да научи стихчето от колажа!

Холииииии сладури са твоите тримката  Heart Eyes
И аз се нареждам на опашката за торта  Whistling

Роситооооооо къщата е много яка, но у нас такива не виреят - всичко ТРЯБВА да е разхвърляно  Mr. Green

Минимо - веждата винаги кърви много. Ако е в окоснемата част удара няма начин да не остане празна чертичка без косъмчета. Моите са така и двамата  Twisted Evil

Дуци - кученцето ти много ми хареса, може ли да го рамкира  Embarassed
А новата прическа няма ли да покажеш?

2К- кой като нас уредихме се със снахи О` време  hahaha

Кики 29 - добре дошла  Hug Има ли те в списъка или да добавям  newsm78

daindi - да е жива и здрава Мила!!!
Мнооого подаръци да получи и само хубави емоции да ви спохождат!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet



Виж целия пост
# 399
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!
         ЖИВОТ И ЗДРАВЕ НА ВАС И  СЕМЕИСТВАТА ВИ!!!
                      БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ!!!
Виж целия пост
# 400
Честита Баба Марта  bouquet Да сме живи и здрави и много засмени  bouquet  bouquet


Девойки, кога ще си спретнем една срещичка Thinking Party
Виж целия пост
# 401
Виж целия пост
# 402

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА МОМИЧЕТА И ХЛАПЕТА  Peace да сте бели, червени и по-често засмени    bouquet

А това с белезите вече съм го приела #Crazy ...
Големия има безброй - вкл. един и във веждата - беше си изпуснал гира отгоре  Mr. Green и наистина няма начин май да не се прекъсне реда на космите  newsm78
А малкия да не е по-назад от батко си го гони усилено, има един и над устната - падна в/у една метална кола и му се заби огледалото й, хем го лепиха в Пирогов и го мазах сума ти време и пак си личи  Sick
но пък това им е част от чара на калпазаните  Joy
Виж целия пост
# 403


Лулумба , я кажи какво е това кремче на бабата... ( може и на ЛС. )

*2K* , явно с момчетата е така.  Mr. Green   Яна няма нито един белег до сега . А Мартин има 5  и всичките са на главата, във видимата и част. Но както ми каза един санитар - " - Оооо, това ви чака за напред . Момчетата са така. "   Mr. Green
Виж целия пост
# 404
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ДА СТЕ ВЕСЕЛИ, РУМЕНИ, ЗАСМЕНИ И МНОГО, МНОГО ЗДРАВИ!


В нашата градина днес са подготвили страхотна изненада за децата. Ще имат тържество, с което ще изпращат Малък Сечко и ще посрещат Баба Марта. Плюс сладки и торти и т.н. Сутринта всичко бе окичено с червени и бели балони. Много мило ми стана, а децата как само се зарадваха. Grinning

Кремчето срещу белези не е някаква тайна. Самите лекари от "Пирогов" го препоръчват. Лошото е, че адрес не знам, защото на мен ми го донесоха. Но наши познати ходиха след това до Костинброд и казаха, че няма никакъв проблем. Който и да попиташ за бабата с вълшебното кремче, веднага те насочвали. Къщата, ако правилно съм разбрала била някъде около гарата. Само да не бъркам де. Thinking Бабата обаче наскоро е починала и кремчето сега го прави сина й, но ефектът е същият. Навремето с този крем работниците от "Кремиковци" са си оправяли изгарянията. Не е скъп. Аз дето не вярвам в такива правени неща се убедих, че върши чудеса. Страхотно нещо е. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия