Родени 2004г.

  • 54 469
  • 727
# 375
здравеите момичета. Hug
днес не ми остана време да пиша порано.
използвахме топлото време и се поразходихме.
следобед правихме кукленски кът-къща от картонени кашони.
стана приказно красива.сега да видим до кога ще оцелее!  bouquet
подписах подписката и я сложих на стената си в феизбука.знам че приятелите ми там ще я подпишат
лека вечер
Виж целия пост
# 376
Кики, добре дошла!  bouquet

Ей, успях да се преборя със снимките, макар и по нощите.  Grinning Не са с кой знае какво качество както и очаквах, но важното е настроението да се усети. Беше такава лудница, че и да исках нямаше как да направя по-добри. С филмчето ще видя зор, че нямам и идея как се качва филмче от диск. Embarassed Слагах някакви обяснителни надписи на снимките, но ми зачезнаха и сега нямам нерви пак да повтарям процеса. Утре ще ги опиша. Онова малкото с големите мигли в началото е Сашко. Grinning

http://lulumba.snimka.bg/children/proletno-t-rjestvo-v-gradinata … 0.478067.17587805
Виж целия пост
# 377
Дуци, Страшно е третото бебе.

lulumba, важно е, че всичко е минало добре, не качеството на снимките.  И двамата изглеждат страхотно. Hug
Много ме е яд, че в детската на Кати даже не се и говори за тържество.  Tired

Благодаря на всички, които подписаха петицията. Дано нещо се промени.
Виж целия пост
# 378
Благодаря ви Simple Smile
Франческа, подписах. И мъжът ми. И от всичките си мейли и роднини. Дано има някакво развитие #Cussing out
Виж целия пост
# 379
Лулумба, днес минах през Джани - Джани Джорджио, нали така? Имаше много народ и не можех да поръчам нищо. В събота малкият става на една година. Решихме с мъжа ми, просто на път за ресторанта да спрем в Джани и да купим една торта. Пише, че работят без почивен ден.  Видях, че там продават и хубави фигурки и свещички, така че ще спретнем и декорация в движение. Молбата ми е  Praynig Praynig, можеш ли да кажеш коя торта е особено вкусна - гледахме днес една карамелена и една с лешници и нещо като карамел отгоре. Имаше и готини шоколадови торти. Вие какво ядете от там?
Разгледах снимките. Впечатлих се, че на тържеството сте имали и декор. Много е сладка дъщеря ти! Голяма чаровница! Да ти е жива и здрава! Много мило ми стана, като ги видях хлапетата в такива пъстри носии. Hug
Кики, здрасти и от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 380
Привет, момичета! Hug

Джони, искрено ти благодаря за страхотните колажи. Веднаха поръчах картички за бабите за 8 март и от тези за първа пролет за другите от родата и днес отивам да ги пращам. Много ще се зарадват! Heart Eyes

Дуци, много сладко паленце. И моите деца искат, но само куче ми липсва! Crazy

, радвам се че те виждам  Hug Обещавам ако един ден се запознаем да ти направя една тортичка! Heart Eyes Дано да не е чак за сватбата на Коко! Whistling

Лу, страхотно сте си изкарали! Heart Eyes

Кики, здравей!  bouquet

Магнолиам, изглеждаш страхотно за родилка на снимката, а малчовците са прекрасни. Hug Много сладко семейство сте. Heart Eyes Твоите дечковци са през 3 а моите през 5 години. Whistling По-лесно е от гледна точка на това, че сами се обличат и ядат, но иначе е пълна лудница. Crazy

Ето и малко снимчици на моите калпазанковци! Hug

http://family.webshots.com/album/576819556FOiocQ
Виж целия пост
# 381
Холи, имаш прекрасни дечица  Hug
Шевролета, май много късно се включвам, но дано има някаква полза все пак. Аз лично поръчвам торти от детските им каталози. Най-вече от тези, които са със захарната снимка отгоре. Струват 30 лв за 24 парчета, но всъщност това са близо 40 сериозни парчета торта. От тези с разните формички не съм поръчвала и нямам идея какви са. Но така или иначе при поръчка сам си определяш какви да са блатовете, пълнежа и т.н. От готовите торти сме вземали почти всичко. Донякъде е и въпрос на вкус. На мен например, много ми харесват шоколадовата с цял лешник и една бананова. Децата харесват една сметанова със смокини, а мъжът ми всичко що е шоколадово. От карамелената имам хубави спомени също. Но лично според мен от готовите шоколадовата с лешник печели най-много точки. Дано ти свърши инфото някаква полза. Thinking Вярно, че името беше "Джани Джорджио".  ooooh! Уф, аз нали си го знам като Джани... Embarassed
Виж целия пост
# 382
Лулу, много красиви носии имат децата. И декор, и цъфнало мушкато. Браво. В нашата градина е същото по време на тържества. Декори всякакви - стараят се госпожите. Нашето тържество за първа пролет е в понеделник.
Много пишете, не смогвам да ви изчета.
Холи, много хубави деца имаш. Heart Eyes
Дуци, голям сладур е кученцето. Златен лабрадор ли е?
Виж целия пост
# 383
Лулумба, златна си!   bouquet Hug Най-вероятно ще вземем готова торта - партито е бабешко, а и Малчо става на една година. Украсите за тематични , а той освен към боклуци по земята и 4-5 видеоклипа, други трайни интереси няма.За разлика от него днес каката си хареса поне 5 украси за торта, докато за него харесахме само една - с едно мече. Иначе тортите изглеждаха много апетитни...  Stuck Out Tongue Winking Eye
Джони, детето вчера от радост, че има "картичка" за първи март ме изтормози да научи стихотворението за Баба Марта на колажа. Зарекла се е, че  в понеделник ще го носи в градината, за да го научат и другите деца. Горките, не знаят какво им се готви! Mr. Green
Виж целия пост
# 384
Благодаря за топлото посрещане!  Hug

И моят Емил се готви за тържество, но още не знам, кога ще е точно. Всеки случай чух вече едно стихотворение за мама, което е научил  Cry толкова е мило  Simple Smile
lulumba,  определено се усеща духа на тържеството от снимките ти, а и малкият ти вади страшни мигли  Heart Eyes

Моите синове са почти през 3 годни с разлика от няколко дни само. Една зодия са - близнаци - зодията и на свекърва ми и това са единствените трима човека, които познавам с тази зодия, не че много вярвам в зодии, де  Joy
Дуци още не е казала каква порода е кученцето, а пък ние имаме женско коли на почти 9 години - Бети  Simple Smile
Виж целия пост
# 385
Холи, втората снимка е страхотна  Heart Eyes

Кари е голдън ретривър Simple Smile
Лулумба, тържеството изглежда много хубаво, радвам се, че пусна снимки  bouquet

От вчера Пепи е с нова прическа, така го подстригвах като беше по-малък и сега ми е много сладък, точно на бебе ми прилича Heart Eyes
Виж целия пост
# 386
Холи, страхотни са и тримата!
Дуци, не виждам Кари в подписа ти!  Grinning
Виж целия пост
# 387
Здравейте момичета Hug
Няколко месеца отсъствах от форума изобщо, а след това докато намеря къде се скрила темата  ooooh! Тези дни ще поразгледам малко назад какво сте писали, защо стана такова голямо сливане на набори 2004?
Тази седмица е голямото тичане насам натам, за подаръци на Марти организиране на РД. На всичкото отгоре във вторник, когато е нейният ден, ще правят 8-мартенското тържество в градината следобяда и нейното си тържество ще го отложим за събота. Много се вълнува, че пораства и става на цели 6г., а и доста взе да осмисля нещата напоследък и да прави свои си заключения. Идва времето вече на сложните разговори  Laughing
Вече ще се включвам редовно в темата,след като ви намерих  Hug
Виж целия пост
# 388
Дуци, не виждам Кари в подписа ти!  Grinning
Виж пак Flutter
Виж целия пост
# 389
Привет, момичета! Hug
...
, радвам се че те виждам  Hug Обещавам ако един ден се запознаем да ти направя една тортичка! Heart Eyes Дано да не е чак за сватбата на Коко! Whistling
....
А то за сватбата ясно, че ще правиш ...аз не съм се отказала още от снахата  newsm44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия