СЕПТЕМВРИйчето обича пролетта, тя му носи мартенички и великденски яйца

  • 32 272
  • 739
# 225
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

Марис, честито  Hug И аз се усъмних по погледа на една от снимките  Wink
Виж целия пост
# 226
Марис, Мечи  Hug
Виж целия пост
# 227
Добро утро,
Хайде бременните булки на закуска. Grinning


Maris Скъпа, изпращам те в Катар с не леката мисия да ми родиш най-прекрасната, най-красивата, най-умната, най-оправната и най-здравата снахичка! Hug А пък аз ще се постарая да стана най-добричката свекървичка. Mr. Green
Лек път! Heart Eyes


pipiole Не, не миличка, не съм казала, че Вие сте казали - аз се похвалих, защото се оплаках, че не бях чувала тези думи. Peace Simple Smile

Аз съм захванала великденското почистване и тук е  #Crazy
На пък на мрачното време, Ви желая един незабравим хубав ден!  bouquet
Виж целия пост
# 228
Мерси, Съни!  Hug
Аз постегнах куфара. Дано утре всичко да ок, че много ме е страх да не повръщам в самолета.
А времето навън е  Sick Не знам как чистиш, а не спиш, Съни Simple Smile
Днес сме последно на зъболекар и въобще не ми се излиза, ама няма начин!
Виж целия пост
# 229
E, Мариска, много бързо мина, добре че успяхме да те видим и да ни зарадваш  Hug Да пишеш като се приберете.
Пипиоле, страхотно сте го замислили, чудесна родителска почивка ще си спретнете  Peace Как и купуваш обувки без нея не знам, остави номера, моята фльорца ако не си го е избрала сама отказва да го носи  ooooh! така и взех последно една блуза от Okaidi  и си стои нова в гардероба.... от тогава само с нея  Crazy
Съни, по-често трябва да го водите значи  Simple Smile много хубави снимки  Hug
Виж целия пост
# 230
Тайги, избягвам да ходя с нея, защото прави лудница в мгазина , а и си избира неща , които на мен изобщо не ми харесват. Веднъж грабна едни обувки 35 номер и каза "Ето, тези ги искам" , нямаше сила , която дая убеди, че те не са за нея , че са мъжки и т.н.т В началото , ако реши , че не ги харесва, после й отминава и започва да ги носи  Mr. Green
Виж целия пост
# 231

после и през Сити Центъра минах да видя какво става - еми какво да става  Wink продават си хората хубави работи, на Вероничка взех едни маратонки  Mr. Green

Започва да ми харесва свободата  Mr. Green


 Joy Whistling Peace

Мариско, лек път утре   bouquet
Виж целия пост
# 232
Здравейте мацки Днес съм много щастлима.Най-добрата ми приятелка с главно П която ми  е като сестра е родила в 4.10 ч евентуално най -добрия приятел на ДОбри.Малко  я е измъчил мъника но за сега са добре ето ви и почерпка по случия


Бягам да се къпя докато малкия разбойник спи
Виж целия пост
# 233
Браво Роси! Да й е живо и здраво и да са си първи дружки с Добо Simple Smile
Виж целия пост
# 234
Чести празник! bg

Днес мяй ще е страхотно за разходки Simple Smile
Виж целия пост
# 235
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!
На всички ви мили мои мами и бременелки ,нови  Mr. Green и стари, но не застаряващи, пожелавам слънчев ден  Hug
Виж целия пост
# 236
ХАЙДЕ И ОТ МЕН ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!   bouquet
Мариско, днес ли летиш  ooooh! Дано мине леко полета и хубаво да си починеш след това  Peace Пиши повече как се чувстваш. Леле, аз като се сетя колко лошо ми беше, не вярвам, че на мен се е случвало  ooooh!

Обувките на Габи почти ги уцелвам по нет-а  Mr. Green Имаме едни за есента и едни чак за друга пролет - кракът му е толкова малък, 27-28 номер са му големи, а аз все с перспектива взимам. Тази пролет ще си носи миналоесенните  Grinning
Ние днес се поразходихме, похапнахме доволно...абсолютно почивен ден  Peace
Виж целия пост
# 237
Здравейте,момичета  bg

Честита БАБА МАРТА !
и ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК   bg
Желая ви от сърце много здраве,щастие и много лични и професионални успехи!

Роси честито на приятелката ти.Да й е живо  и здраво малкото бебче.  bouquet
 
Съни ,страхотни  снимки.Къде е това място?Изглежда ми познато,но не се сещам кое е. Thinking

НИе сме горе-долу добре.Боби беше болничък,а аз след него...но вече съм на оправяне.
Днес се разходихме в хубавото време и  вече съжалявам ,че пак се разваля.Но скоро ще се прави-надявам се.

Лека  вечер  Peace

Виж целия пост
# 238

Честит празник и от мен!

Ние чак сега славно се прибираме от празнуване на светлия празник. Правихме си барбекю, пяхме патриотични песни, някои пиха винце, някои се напиха/я, разбира се Mr. Green/, смяхме се, деца играха, слунце гря, огън ни пече, съчки пукаха - ееей като от онова време....

Deysi В Стара Планина е това. Peace
mama rosi Честита ти радост!  bouquet
Виж целия пост
# 239
Привет от Доха!  Mr. Green

Пристигнахме благополучно. Ади го закарах малко на градина, че утре и без това е уикенд.
Пътуването мина добре. Но за съжаление трябваше да пия хапче срещу повръщане сутринта. Много зле ми беше, а може и и от напрежение и от това, че бях будна от 3часа и бях супер изморена. Заспах към 5,30, а в 6.30 трябваше да ставам. Не бях в състояние нищо да направя, а имаше доста неща да дооправя преди да тръгнем. Никога не съм си иставяла къщата така, ама какво да се прави.
Мъжо замина на работа, аз отивам малко на пазар и следобед ще почиваме вкъщи

 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия