Марис, честито
И аз се усъмних по погледа на една от снимките
И аз се усъмних по погледа на една от снимките

А пък аз ще се постарая да стана най-добричката свекървичка. 



Не знам как чистиш, а не спиш, Съни
Да пишеш като се приберете.
Как и купуваш обувки без нея не знам, остави номера, моята фльорца ако не си го е избрала сама отказва да го носи
така и взех последно една блуза от Okaidi и си стои нова в гардероба.... от тогава само с нея 
много хубави снимки
продават си хората хубави работи, на Вероничка взех едни маратонки


Дано мине леко полета и хубаво да си починеш след това
Пиши повече как се чувстваш. Леле, аз като се сетя колко лошо ми беше, не вярвам, че на мен се е случвало 







Препоръчани теми