СЕПТЕМВРИйчето обича пролетта, тя му носи мартенички и великденски яйца

  • 32 272
  • 739
# 210
Eeeeе, от всички набелязах точно Мариската, ама реших да си мълча, да не пророкувам   bouquet Hug Heart Eyes
На мен на снимките леко отнесена и много красива ми се видя   bouquet Хайде стискаме палчета всичко да е наред и полека-лека да буташ. Много, много се радвам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Само много се пази - тия полети, летища, багаж... поне до 3-тия месец гледай да си постояваш на д_то  Hug Като решиш, сложи лентичка да те следим  Peace

Толкова много го пожелавам и на всички, които искат - Пепе, действайте  Peace

Еееех, чудесно, прекрасно, чудно просто  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 211
МарисHug. Още преди да заговорите за новини  Wink, на снимките ми се видя по-различна, не мога да го обясня. Simple Smile От мен  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Cloverlove001
Я, Пепе, се обадила. Heart Eyes
Мечо, Съни спомена преди месец, може и повече, но беше скоро, че е почнала пак леееекичко да пуши. Та, коментирахме, че по една може. Grinning
Виж целия пост
# 212
Честита Баба Марта! Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 213
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, МИЛИ МИ ПРИЯТЕЛКИ!!!
Да сме здрави, да са ни здрави дечицата и всички близки!!! Много щастие и любов да ни заливат отвсякъде  Heart Eyes

Виж целия пост
# 214
Виж целия пост
# 215
Честита Баба Марта, момичета! Да сте здрави и засмени!
Виж целия пост
# 216



ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ЗАСМЕНИ! БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ!  Hug
Виж целия пост
# 217
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, МИЛИ МОМИЧЕТА  Hug

Мариската тази сутрин ме направи щастлива  Laughing Как само аз не се досетих  ooooh! Embarassed

Пожелавам ви да се накичите с усмивки днес   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 218
Баба Марта бързала,
Мартенички вързала:
Морави, зелени,
Бели и червени:

Първом на гората –
Да листят листата.
И да дойдат всичките:
Щъркелите, птичките,
Първият певец,
Косер хубавец.

После на градините –
Да цъфтят гиргините
И латинки алени,
И божури шарени.
Ябълки да зреят,
Круши да жълтеят.

А пък на дечицата
Върза на ръчицата
Мартенички чудни
Със ресни червени,
Да са ранобудни,
Да растат засмени.


Здравейте момичета кокичета! Hug
Бяхме на планина, както вече споделих, че ще ходим.
Беше хубаво, но не е за мен хижарството. Mr. Green
Важното е, че Калоян се забавлява много.

pipiole, taigi, Maris, deysi, mama rosi, Rady
Да Ви кажа - Яни вчера каза "Мамо, ти си най-миличката и най-хубавата мама!" Heart Eyes
Беше някак не той на планината - ужасно добър, ужасно мил, възпитан и пу пу беше повечето време, да не казвам цялото време САМ. Crazy
Пу, пу, пу да не му е уроки! Peace
Аз се чувствах като някакъв победител и ми беше много мило някак. Simple Smile

Ето малко снимки от там
http://ssunny.snimka.bg/sveti-valentin/sv-valentin.473454.17624403.big

Ето и мартеничките, които сколасах Grinning
http://ssunny.snimka.bg/sveti-valentin/sv-valentin.473454.17624507.big

Весел ден на всички!
Виж целия пост
# 219
Честита Баба Марта! Да сте здрави и засмени!   bouquet

Виж целия пост
# 220
4естита Баба Марта, мили моми4ета  Hug

Много сте готини вси4ки на снимките   bouquet . Поли, едва те познах, изглеждаш страхотно  Hug .

Мариска, много, много се радвам за хубавата новина и 4естито  Heart Eyes Hug  bouquet . Много лека и спокойна бременност ти пожелавам. Направо ми оправи деня днес.

лек ден на вси4ки
Виж целия пост
# 221
Честита Баба Марта, момичета! На вас и цялото домочадие, много здраве!

Ей, какви хубави новини  Heart Eyes Марис, отдавна те заподозрях в планиране, ама ти отрече  Laughing

Виж целия пост
# 222
Хайде и от мен ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!

Дани, благодаря за комплимента  Embarassed явно наистина не сме се виждали от мнооогоо време
s_sunny Аз не съм се съмнявала, че Яни не мисли, че си най-добрата, най-милата и обичана майка  Heart Eyes Тогава му се е приящяло да ти го каже, тогава ти го е казал. Имаш прекрасно момченце, умно и красиво. Всяко дете си има "своите" етапи и моменти, през които минава. Търпение да имаме ние  Heart Eyes

Аз пък да се похваля, че започнах планирането на пролетната обиколка из Европа. Този път основният град ще бъде Франкфурт, като преди това ще минем през Хърватска, а после повечко във Франция. Благодарение на списание "Травел" открих най-живописните маршрути в Европа и тази година, ако имаме късмет ще минем 2 от тях - единият във Франция, другият в Германия. По цял ден чета, разглеждам хотели, запознавам се със забележителности - умирам си от кеф. Това може би е най-голямото удоволствие, което мога да си доставя  Mr. Green
Не пропуснах днес и на козметик да отида 4470 И с приятелки обядвах, а после и през Сити Центъра минах да видя какво става - еми какво да става  Wink продават си хората хубави работи, на Вероничка взех едни маратонки  Mr. Green

Започва да ми харесва свободата  Mr. Green
Виж целия пост
# 223
Започва да ми харесва свободата  Mr. Green

Анджък. както се казва  Mr. Green

Благодаря на всички за милите думи!  Hug
Виж целия пост
# 224
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!
Марис, честито и от мен леко бременеене! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия