Ани, няма начин да не разбереш. Като ми изтекоха водите станах вир вода, чак се същисах, защото първия път до последно не се спукаха. Ако тръгнат контракции пък съвсем, само не се мотай много, че втория път нещата се развиват доста по-бързо... за щастие

Марис, не са ли ти била някаква инжекция и мъжа ти Rh+ ли е?
Аз днес за първи път съм сама и с двамата. Лека полека въвеждам организация, но като не си си подготвил всичко сам предварително и направо не знаех кое къде е
Добре, че свеки са измили прозорците, че не виждам иначе кога щях да я свърша тази работа.. Иначе нищо интересно, спим, ядем, се..м
Козунак месих с машината, но нещо не стана достатъчно сладък.. не ми достигна захарта
мъжа ми не е фен на сладкоо и с го хапва с кеф, а майка ми ми прати от нейните и те са екстра. Внимавам де, че не е като да няма килца за сваляне....
Още не сме излизали навън, само на балкона.. срамота, каката на 8ден я изведох


Не се сещам точно, но май и на някои от тях не са били инжекция след раждането. Не се шашкай, просто си провери нещата, пък и що не питаш баща ти 




Прекрасна зодия, а пък за Мъж - няма по-добър партньор - щедри, забавни и мнооого палави