СЕПТЕМВРИйчето обича пролетта, тя му носи мартенички и великденски яйца

  • 32 272
  • 739
# 555
Привет!

Ани, няма начин да не разбереш. Като ми изтекоха водите станах вир вода, чак се същисах, защото първия път до последно не се спукаха. Ако тръгнат контракции пък съвсем, само не се мотай много, че втория път нещата се развиват доста по-бързо... за щастие  Grinning
Марис, не са ли ти била някаква инжекция и мъжа ти Rh+ ли е?
Аз днес за първи път съм сама и с двамата. Лека полека въвеждам организация, но като не си си подготвил всичко сам предварително и направо не знаех кое къде е  ooooh! Добре, че свеки са измили прозорците, че не виждам иначе кога щях да я свърша тази работа..
Иначе нищо интересно, спим, ядем, се..м  Mr. Green Каката май е по-голямото бебе. Усеща конкуренцията и като че ли е лееко по-послушна  Wink Козунак месих с машината, но нещо не стана достатъчно сладък.. не ми достигна захарта  Tired мъжа ми не е фен на сладкоо и с го хапва с кеф, а майка ми ми прати от нейните и те са екстра. Внимавам де, че не е като да няма килца за сваляне....  ooooh! Още не сме излизали навън, само на балкона.. срамота, каката на 8ден я изведох  Blush
Виж целия пост
# 556
Браво, Тайги! Герой си!
А иначе не са ми били инжекция. а мъжът ми е Rh+  Confused
Виж целия пост
# 557
Галче, как си имала нерви не знам  Laughing
Ани погледнато реално има две опции или гнездиш и скоро ще гушиш бебче или още не гнездиш и не си забелязала всичко, което може все още да се свърши  Mr. Green Чак едно такова ми стана гъделичкащо отвътре като си припомня трепета да очакваш да гушнеш рожбата си Heart Eyes

Марисче Shocked как така не са ти сложили! Разпитай ги наистина... Доколкото ми е известно през някаква част от бременността може да се постави, но не помня коя г.с., на моя позната са и поставяли ще провери в коя гс и ще ми пише  bouquet

Тайги, да ги нацелуваш и двамата Heart Eyes

ПП: Редактирам се, че тя бързичко писа  Laughing
Живее в немско: 28. bis 30. г.с, последвано от  300 Mikrogramm 2 до 72 часа след раждане
rhesogam е инжекцията в Германия, тя е с 3 деца и са и я слагали след всичките операции и по време на бременостите

Имам и малко инфо на англ. от учебник по педиатрия, ако желаеш ще ти пусна отделно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 558
Maris-ко, а Ади с какво RH е? Мисля, че това има значение. Както и да е, от другата отчетна има няколко майки с отрицателен и знам,ч е ходят през няколко месеца на тест за антитела - 2 се поемат от здравната каса, т.е. при отрицателен RH тези тестове са задължителни  Peace Не се сещам точно, но май и на някои от тях не са били инжекция след раждането. Не се шашкай, просто си провери нещата, пък и що не питаш баща ти  Rolling Eyes Да ти кажа честно, ражда ми се вече - малко е раничко за бебенцето, но аз отивам към "неиздържане"  Joy
taigi, дано усетя  Praynig
Ivy-нце, аз не исках да те занимавам, з'то не съм запалена кърмачка, но ако изобщо кърмя, много ме притеснява моят хранителен режим - ям салати, протеини и млечени. Ориз, картофи, хляб и т.н. не са ми в менюто. Дали ше му засиля много коликите на бебешора  Confused Четох много инфо - някъде пише, че няма връзка, естествено знам и газообразуващите храни. Абе в голяма чуденка съм какво да правя  newsm78
Виж целия пост
# 559
Во Истина Воскресе!
Нека светлината да е винаги с Вас и децата Ви!


mama rosi Честит Рожден Ден скъпичка! Много здраве, усмивки, щастие и пълна къща с детски смях!

aniK Малко неудобен въпрос - а гърдите -  кърмене, може ли?
Maris Аз до колкото знам, бие се след раждане до няколко часа. Peace

Завърнахме се от Банско. Беше много хубаво - Имаше обаче бая, бая народ. Качихме Калоян на лифт - побърка се детето. Ще става сега пък запален скиор. Rolling Eyes Laughing
Ще си събирал парите в касичката за екип. Mr. Green
Едната вечер излязохме с мъжо,.... и показахме на живо кой е Music idol bowuu hahaha
Голямо пеене, голямо дране ударихме. Crazy
Сега лежим и пъшкаме вкъщи.
Виж целия пост
# 560
Здравейте Мацки.
Благодаря ви за пожеланията ,да ви се връщат двойно. Mr. GreenНие трите празника -моя рожден ден,Великден и 42 години семеен живот на наще ги изкарахме с мама и татко у тях.Разбирасе отново болни.Бабата и дядото и леля ми караха миналия вирус на Веронка с разтройство а сега тя кашля като дърт пушач.На 28.03 преди празниците имаше болно детенце до Веронка на пролетно-меликденското им тържество и от 1.04 си се гледаме тримата.Не искам да казвам че скоро в лудница ще влезна,щото малкия като чуе музика извива като оперен певец а какаму са се глас вика и лудницата е пълна.По някога изключвам и те си крякат но понякога откачам.Катко се разболя втори път Ронката полудях ама ще се оправя.Ще си се гледам едо края на тази седмица и после от 12 април на градина.Та колкото до празниците боядисахме в четвъртък яйце с нея а на 3.4 вечерта децата и баща  им ми направиха торта изненада ама аз като влезнах ги изненадах като започнах да документирам.ИМа снимки във ФБ.Направиха ми огромна Козуначена торта.На сутринта мъжа ми ме събуди с кафе в леглото ,макарче през ноща се бяхме зджафкали но карай.Освен кафе и двете деца ме награбиха за целувки.След тов амъжа ми ми поднесе да духна свещички а децата ми подариха 5 тениски който аз си харесах а Ронката с нейн ипарички даде и ги плати.ОТ бабите си взех килим за хола и за детската стая.А мъжа ме изненада днес с това
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1412&sub=gallery малко не съм привърженик на тази марка но той го взел заради камерата на която по съм привърженик щото вече само с телефон снимам.Както и да е.До края на седмицата ще се видиме с брат ми и кумовете ми и  тогава пак ядене и пиене.То затова аз на Цветница рядко празнуам имен ден щото 3 дена  празнувам рожден ден.
Гал това за твойте яйце за малко да стане при нас.След като ги боядисахме с Ронката ги сложихме в една кора на едни стол и тя понечи да седне и аз в последната секунда ги махнах.Оздравяха 30 броя яйце ама на мене ми прескочи сърцето .
Марис незнам АДи как ги троши но Добри взима яйцето и го хвърля от високо и ако не е станало на пихтия го търкулва от масата и със сигурност става на пихтия.Трябва да се изследваш и да питаш за тези анти тела.ОЩе като забременях с Добри казах на гинеколошката ч есъм НУлева група и тя ми пусна веднага изследвания кой фактор съм че не си запазих от миналия път изследванията.Каза че това изследване се прави още до 2,3 месец.А ако родилката знае че е Нулева и още на първия преглед си каже групата ама не знае като мене резус фактора го правят веднага.
Аник  със сигурност ще разбереш че раждаш.И аз се притеснявах за същото щото с Ронката всичко стан ав болницата щото преносвах.Сега с Добри го осетих.На 12 сутринта като изпратих ЛЪчко мъжа ми на работа се подмокрих обилно и ми се втвърди корема.Гинеколока каза че ми изтичат модите-води все едно река тече.Ох как го обясних.В 10.30 ме приеха до 13 часа си говорих в коридора по телефона и като имах контракция леко се присвивах ама нищо повече.в 13.30 ми включиха система Осцитоцин щото съ дразнела младите родилки като съм си лафила по телефона. Laughing Mr. GreenШегувам се .На напъните си разтривах кръста и една родилка като ме видя охилена като репичка ми каза че май не съм за раждане.Отидоха да изродя една китайка и като свършиха аз вече имах 10 см разкритие и с два наръна без шевове и кройки в 15.15 се роди ДОбриТака че втората бременост винаги е по бърза от първата.Важното е багажа да ти е готов и наблизо да имаш човек н акойто да оставиш Габи ако стане през ноща.Това е
Оставям ви мацки че малкия е кисел та знае ли се
ето и снимките
http://www.facebook.com/add_email.php#!/photo.php?pid=196605&id=100000258991991
Виж целия пост
# 561
aniK Малко неудобен въпрос - а гърдите -  кърмене, може ли?


По принцип няма причина да не мога да кърмя. Друг е въпросът аз с каква нагласа съ, но тя си е по принцип - хич не го долюбвам този процес  Embarassed Все пак ми се иска и за себе си и за детето да се напъна, доколкото мога  Peace Иначе пък по-лесно хранене от това няма  Peace
Май ми е ясно къде сте попели в Банско  Joy Ние не отидохме, а имаше организация с агне там. Нещо мъж ми повече се притесняваше за моето положение, а и возенето (не шофирането) не ми е особено комфортно  Confused

Роси, на мен всичко ми е готово, само за Габи си мисля от отдавна - случи ли се през нощта, ще го мятаме с нас в колата, че няма на кого да го оставим. За една нощ ще го преживее  Grinning Чудесен подарък си получила  Hug

Аз всъщност нямаm още зор за раждане - не ми е чаааак толкова нетърпимо тежко, спя си добре, излизам си всеки ден... а после - ще имам малък хаос за известно време  Joy Ради каза, че може на 21 април да родим с taigi Wink
Виж целия пост
# 562
Здравейте момичета,
Ние не се спряхме тези дни да пътуваме - всеки ден на някъде  Mr. Green
Първият ден ходихме в Сандански (в парка на  резиденцията) - любима дестинация, от там на Самуиловата крепост - вълшебно място Heart Eyes, от там на църква в Рупите и завършихме на по чаша вино При Шестака в Мелник по залез слънце Laughing
В неделя ходихме на вилата цяяяяялото семейство, голям обяд спретбахме, децата тичаха по двора, абе страхотно беше  Heart Eyes
И днес за последно посетихме местността Белинташ - много красиви скали  Hug
Бяха хубави великденски празници

Аник, имам усещането, че вчера ми каза, че си бременна...помня деня   bouquet
Роси, прекрасен подаръ, да си го ползваш със здраве Simple Smile
Виж целия пост
# 563
Аник да не отегчавам аудиторията ще ти пиша на лични  Heart Eyes
Виж целия пост
# 564
Роси, приемаш ли закъснели поздрави?

Честит Рожден Ден! Бъди здрава, позитивна, много щастлива и обичана от скъпите ти хора!



Честит Великден на всички! Нека донесе светлина и щастие в семействата ни!

Марис, ако Ади е с отрицателна кръвна група, нямаш никакви притеснения. На мен и след двете ми раждания не са ми поставяли въпросната инжекция - АНТИ Д-ГАМАГЛОБУЛИН, защото и двамата са с отрицателна кръвна група като моята, въпреки че баща им е с положителна.
Виж целия пост
# 565
Здравейте, момичета  Hug

Роси- ЧРД на патерица! Здраве, любов и много късмет ти желая!      bouquet

Христос воскресе!
Виж целия пост
# 566
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ, МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ!


 Първо огромни прегръдки за милите мами Тайги и Дани!Да са ви живи и здрави синовете, много обичани и щастливи!Тайги, мила художници сте с любимия, прекрасен е мъника!  Hug
  Честит празник,Роси на патеричка от мен! Много щастие!
  Ани, Тайги я изпуснах, но ти стискай за 21 април Heart Eyes
  Мариско, Hug! Всичко ще е наред с тоз резус фактор. Ти си още в началото, кавото трябва ще се направи! Hug
  Аз ще взема полека да се завърна тук Laughing Мнооого бях натоварена в работата, по 14 часа работа, че и повече. Този месец пак имам зор, но не толко много.
  Много ви обичам!
Виж целия пост
# 567
Ей, Ради къде се изгуби... ще се радвам да те "виждаме" вече по-често  Hug Мерси за комплимента  Hug ако стане красив, умен и добричък като твоя Ники екстра, нищо че се роди овца, не теле  Mr. Green ама реши да ме пожали милия, че ако беше добутал до термин поне 4 кила щеше да дойде и да ме срежат...  ooooh!
Виж целия пост
# 568
Ааааааа, Тайги, не така за зодия Овен  Naughty Прекрасна зодия, а пък за Мъж - няма по-добър партньор - щедри, забавни и мнооого палави  Wink Много добри синове!!! Ще бъдеш много щастлива с такъв син!
Виж целия пост
# 569
Ааааааа, Тайги, не така за зодия Овен  Naughty Прекрасна зодия, а пък за Мъж - няма по-добър партньор - щедри, забавни и мнооого палави  Wink Много добри синове!!! Ще бъдеш много щастлива с такъв син!

И аз харесвам зодията - много са упорити и напористи. Двама от най-успелите мъже, с които съм работила са Овен, а други две овнета са им помощници  Peace Жените също са много упорити - действат си ненатрапчиво и си постигат целите  Peace Телците също имат доста положителни (и някои отрицателни Wink ) черти.

Ради, липсваш, мила  Hug
И госпожичката пак се "затри" някъде  Naughty Как мина Великдена по Норвежко?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия