СЕПТЕМВРИйчето обича пролетта, тя му носи мартенички и великденски яйца

  • 32 272
  • 739
# 570
Eee, нищо лошо не съм казала за зодията.. прости с Ради си говорихме , че ще е теле  Grinning Майка ми и баща ми са овни и са толкова различни, че няма накъде...
Виж целия пост
# 571
хи-хи
Тук съм бре.
Ама нищо ново няма при нас, та затова само си ви чета.
Украсих си къщата. Ето малко снимки/аз съм ги пуснала и в други теми, та може и да сте ги виждали/
http://deata.multiply.com/photos/album/8/Public#photo=36
Направихме страхотни козунаци ,които за първа година се надигнаха толково, че излезнаха от машината  Laughing
Нещо съм настинала тия дни и кихам като обезумяла, много съм нервна от този факт и затова избягвам всякаква комуникация  Mr. Green
Скоро ще ми домонтират спалнята и антрето ,та пак ще ви показвам снимки. Междувременно мъдря детската и след дълъг престой в платото ,най-после имам просветление и идеи и бързам да ги направим ,за да не изпадна отново в делириум  Laughing
А междувремнно гледам снимки/тайги наистина Емо е невероятен/ и туку чета за да няма изненади от Анчето. Както и много зорко наблюдавам ситуацията при родата в Доха
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 572
  Добър ден!
  Ееее, Деска творец си ти. Много красива украса!
  Тайги, много го хвалиш Никито, ама да спомена пък аз , че е невероятна блейка. Иначе, че е теле, така е. Роден е баш на границата в 5 сутринта, а примерно къде 4 часа е свършило овнето, но за компенсация пък асцендента е овен. Тоест добродушен инат, кротко си праи к`вото си знае Mr. Green А за килата на Емко можеше и над 4 кг да иде ooooh!
  Анито, следим те зорко!
  Трябва до проверя за снимки, за да се представим как сме се развили напоследък Laughing
Виж целия пост
# 573
Ей, Деска , заплюх си поне едно от белите дървета  Mr. Green
За телците или хубаво, или нищо, ако обичате
Аз днес бях на лекар. Един нов. Мисля, че останах доволна от обстановка, отношение и цена Simple Smile Каза, че всичко е ок. Гледа някакви гънки, носни кости и каза, че е в норма всичко. Ще ми прави БХС на 16г.с. не знам длаи не е късно обаче. Иначе взе кръв за въпросните антитела и каза , че според речултата ще се прави това изледване или често или рядко Simple Smile И каза - майче ще е момиче Simple Smile Да е живо и здраво пък какво и да е Wink
На мен продължава да ми е зле. Днес имах едни плановре, но от сутрнта ми беше лошо, та Ади горкия пропусна една разходка до батута. Надявам се утре да отидем, че ми е жал за него. Ваканция е все пак!
 Аник, на отчет тук всеки ден по няколко пъти  Mr. Green Случайно да знеш какво е CRL?
Аз отивам да лягам, че съм скапана!
Виж целия пост
# 574
Мариска, CRL  -това е размерът между главата до седалището на бебето, демек размер на девойката ти  Hug
Виж целия пост
# 575
Добро утро   bouquet
Мариска, Деската го е написала  Peace Ако е дИвойка, може и по-дългичко да откара "лошото". Зареди се с търпение  Hug Габи знаеше, че ми е лошо, а тогава и той си стоеше в къщи и аз играех с него лежейки  Confused Тук преди правихме БХС към 16-17г.с. и с него една ФМ. Сега го правят в 13г.с. и ранна ФМ (гледат само транснухалната гънка и носната костица за Даун), а после се прави още една ФМ между 19 и 22г.с. с подробен оглед, та даже и трета за който иска. Тези изследвания са по желание. Аз правих БХС-то и двете фетални.
Госпожичке, украсила си цялата къща  Hug Ти ли ги мислиш тия произведения   bouquet Да се стягаш и да се оправяш, ей  Naughty Heart Eyes
Ради, снимки  Peace Хайде и 15ти да мине ДДС-то и нямаш оправдание за отсъствие.

Ние утре ще си вземем Габи - сигурно няма да му се тръгва, толкова добре си прекарва при баба си и дядо си, но пък на тях не им е много лесно. Все пак се разнообразиха за една седмица. Аз няма да пътувам де  Grinning
Виж целия пост
# 576
Добро утро милички,
Днес мъжът на сърцето ми има рожден ден - пожелавам на него (и на себе си) да е жив и здрав още мноооооого години и да ни обича все така  Mr. Green

Та, да почерпя по нещичко



разбира се и кафенце


Днес ще е слънчев, хубав ден... Heart Eyes
Виж целия пост
# 577
Полче ,да ти е жив и здрав любимия. Да ви глези  и обича!

Анчо, идеите са си мои, някои допълнения и визуализациите са на "придворния ми дизайнер", както той се нарича  Laughing
Виж целия пост
# 578
Privet momi4eta,
sedmitsa me niama i bebentse ima tyk Hug, TAIGI 4estito, da ti e jiv i zdrav beboka- goliam sladyr Hug
AniK-tvoi red e  baby_neutral
Mariska- nova lenti4ka vijdam Flutter, 4estito mila Hug
Pipi- 4estit rojden den na maja  bouquet
Leka nosht ot nas Mr. Green
Виж целия пост
# 579
Ей, pipiole, ама и той ли е Овенче? ПОЖЕЛАВАМ МУ МНОГО ЗДРАВЕ И ОЩЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ ДА ВИ ГЛЕЗИ И ОБГРЪЩА С ЛЮБОВ   bouquet

Аз днес бях на преглед - всичко е наред  Peace Плаценти, води, тегло, размер, всичко е ОК, а главата си е надолу (аз си усещам хълцането). Док не дава и дума да става за по-ранно раждане  Mr. Green Да съм стояла да си чакам - ами ще чакам  Crossing Arms Joy
Виж целия пост
# 580
pipiole, честит ти рожденник! тази тортичка ме кара да се облизвам  Grinning
Марис, 12 седмица си е преломен момент  Hug
Ани, много мина, мъничко остана, и аз нямам търпение да родиш  Heart Eyes
Виж целия пост
# 581
Поли, да ви е жив и здрав таткото и мъжа!  Hug
Аник, браво на бебко!
Тайги, давай снимкииииииииииииии
Марче, мерси!  Hug Хайде и ти не изоставай!

Ние днес ходиме на кино 3D. гледахме Как се дресира дракон. Хубавичък беше. Ади си го изгледа, но не седя през цялото време с очилата. То и аз де Mr. Green
Виж целия пост
# 582
Здравейте мили момичета Hug
много напрежение около нас и не остава време да пиша.
Деска много хубави неща си направила браво.   bouquet
Аник още мъничко изтрайте Simple Smile
Иви отдавна четох за вашето влюбване, но не остава време да пиша - големи сладурчета са и ние се радвахме на такива трепети Simple Smile
НИя, надявам се дечко да е по добре вече след неприятния инцидент. Аз нали съм привърженик на хомеопатията и бих препоръчала ако продължава стреса за детенце да опитате с класически хомеопат. За емоционални травми е отлична като лекарство.

При мен за съжаление има лоши новини - днес ми казаха че ще съкратят позицията ми... Доста силен шок се оказа за мен, понеже и мъжа ми има същите проблеми.  Незнам кога ще свърши криза ли, чудо ли.
Незнам, нямат ли край неприятностите? Толкова ли съм съгрешила, че ме наказва господ с поредно изпитание....

Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 583
evica Не знам какво да ти кажа...no
Мъчно е много...
 Hug Hug Hug
...с това последното изречение НЕ съм съгласна - всичко ще се нареди някак, само вярвай, колкото и тъпо и безмислено да звучи./няма емотикон за целувка за това МЪЦ, МЪЦ, МУУА, МУУА, МЛЯС, KISS Hug
Виж целия пост
# 584
Sunny  - голяма душа си Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия