Майка ми и баща ми са овни и са толкова различни, че няма накъде...
Майка ми и баща ми са овни и са толкова различни, че няма накъде...

Каза, че всичко е ок. Гледа някакви гънки, носни кости и каза, че е в норма всичко. Ще ми прави БХС на 16г.с. не знам длаи не е късно обаче. Иначе взе кръв за въпросните антитела и каза , че според речултата ще се прави това изледване или често или рядко
И каза - майче ще е момиче
Да е живо и здраво пък какво и да е

Ако е дИвойка, може и по-дългичко да откара "лошото". Зареди се с търпение
Габи знаеше, че ми е лошо, а тогава и той си стоеше в къщи и аз играех с него лежейки
Ти ли ги мислиш тия произведения
Да се стягаш и да се оправяш, ей

Хайде и 15ти да мине ДДС-то и нямаш оправдание за отсъствие.
, TAIGI 4estito, da ti e jiv i zdrav beboka- goliam sladyr 

, 4estito mila 


Плаценти, води, тегло, размер, всичко е ОК, а главата си е надолу (аз си усещам хълцането). Док не дава и дума да става за по-ранно раждане




Хайде и ти не изоставай! 



Препоръчани теми