СЕПТЕМВРИйчето обича пролетта, тя му носи мартенички и великденски яйца

  • 32 272
  • 739
# 585
Еви, мила, съжалявам. Hug Все се надявам, че кризата е към края си, ама не. Cry Дано много скоро намериш нова работа. Недей така, никой никого не наказва.   love001 Аз  даже нямам идея какво работеше.
За сега няма признаци на стрес при Митко, ако нещо ме обезпокои, може да те питам. Hug
Поли, да ти е жив и здрав Мъжът.  bouquet
Ани, надявам се чакането да не е скучно. Laughing
Деси, обзавеждането май ти стана хоби. Laughing Много приятно, много.
Вчера в парка случайно срещнахме Джул с Тео и Любина. Запознахме отново Лазар и Тео иии....това беше достатъчно. Joy Тези двамата сякаш цял живот заедно са играли. Joy
Виж целия пост
# 586
N i y a, еми нормално, те се знаят от 100 години  hahaha hahaha hahaha

evica, много неприятно (меко казано). Голям стрес си е, когато не е твое решение, а пък и когато нямате сигурност и от страната на мъжа ти.... Уф, въпреки кризата, дано всяко зло да е за добро (човек никога не знае)  Peace

Maris, бива ли го дракона, че се чудех дали да водя Тео? Аз имам леко отрицание към 3 Д-то (щото ставам разногледа  Crazy) и се чудех дали да го заведа или да му го спестя.

aniK, стискай още малко  Grinning
Виж целия пост
# 587
Mariska, mai dosta izostanax Mr. Green
Poradi zdravoslovni pri4ini, mislia, 4e niama da ima bebeta ve4e:cry: Na 27 sam na skener  Rolling Eyes,
Jivi i zdravi da sme Ethan e dostata4en  bouquet
Виж целия пост
# 588
мараба мацки.Ако до няколко дена не влезна в лудница ще е е добре.От 20 дена -4 ден аРонката беше на градина а останалите е все болна.Миналата беше с разтройство и повръщане и зарази всички без баща й.Сега кашля като дърт пушач и задено с Добри в хор кашлят и си седиме в къщи и никъде не смееме да ходиме и откачам.АМа няма начин.Привилегията детето да ти ходи на градина и веднага заразява всички.Ама ще се оправиме някога.
ЕВица лошо  че и двамата сте пред лоша опасност.Кажи ми какво работите с мъжа ти може да помогна с нещо.Имам доста познати все нещо може да има.Не мисля ще нещо си съгрешила в живота че така да си мислиш че Господ те наказва.Ще изгрее слънце на ваща улица когато най малко очакваш.Не се очайвай.Всичко ще се нареди.
Аник малко ти остана .Сега ти остава само да мътиш  Mr. Green
Ния гледах реклама на този ЗД дракони не беше лош,ама над два часа да вържа Ронката с очила тя няма да издържи ще я хване секлета.Предполагам и ЛАзе ще е така
Марчето здрасти дано да не  е сериозен проблем и след врем еда си имате второ.
Мацки оставям ви че довечера ще излизаме с мъжо че вчера направихме 9 години от както ходиме за ръчичка за хляб hahaha Joy Joy и ще ходиме на кръчма с приятели и да се оправя и да се къпя.
Виж целия пост
# 589
Привет!

При нас нищо ново.  newsm78 Гледаме се с Емо, каката е при баба й за 2-3 дена, днес е с тати на къщата. Още не сме излизали на разходка, само на балкона.. Рали още една седмица ще си я държа в къщи, докато мъжа ми си е при нас.
Роси, няма начин май, детската си върви с болестите. Рали половината зима си седя в къщи за да не ми донесе нещо и пак на 2 пъти успя да ме разболее.
Клавел, дай пак линка моля да разгледам, може да изплагиатствам нещо  Laughing
Виж целия пост
# 590


 Еви, Роси искам да ви дам малко слънце. Не намерих нищо по-подоходящо от пролетната картина на Мила Hug
 Чувствайте се поздравени всички от нас Heart Eyes
Виж целия пост
# 591
Майко, Ради какви творения има Мила. Моя тъкмо докато завърши ще ги прави такива  Joy
Джул, на Ади му хареса, т.е. седяхме до края малко не си държа очилата, но и аз така бях като него. На места ако питаш мен беше малко страшничък, но пък той не реагира въобще. Стана му мъзно само за момченцето като падна
Марче, а не така моля те! Стискам палци да е наред всичко!  Praynig
Еви, нали знаеш, че всяко зло е за добре. Нещо много хубаво те чака зад ъгъла, просто продължи да вървиш  Hug
Виж целия пост
# 592
Ради, възхитена съм от таланта на Мила Heart Eyes. Определено е на светлинни години от опитите за рисуване на Алекс. А и сюжета на картината наистина е много ведър и оптимистичен.

Еви, силна прегръдка и от мен Hug. Присъединявам се към мнението на Марис, че след всяко лошо идва нещо хубаво. Сигурно много скоро животът ще ти поднесе приятна изненада Praynig

Марче, и аз стискам палци всичко да е наред със здравето ти Praynig

Тайги, върна ме две години назад. Първите дни с малкото човече са толкова вълнуващи, опознаването, изучаването на чертите и характера му, нагаждането към режима му... оххх, размечтах се, трябва да спра Blush
Виж целия пост
# 593
Еви понякога има много трудни и тежки моменти, но има и едни прекрасни, след които всичко гадно изчезва, пожелавам ти да се наредят скоро нещата при вас Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Марче стискам палци  Praynig
Ради възхитена съм от картината! Както Марис каза, като завършва евентуално може да докара до там  Laughing
Нати, не се спирай, някой е време да последва светлия пример на многодетните  Whistling
Виж целия пост
# 594
taigi, страхотни са на аватара  Heart Eyes
marcheto, мила, няма да се предаваш Naughty Ще стискаме силно палци  Praynig
Ради, картината на Мила и мен ме порази  Crazy Браво на умницата  Hug
Еви,  Hug  bouquet

Ние вчера си прибрахме Габи - хич не му се тръгвало от Нова Загора, голям рев било  Confused Той там си прекарва чудесно - къща, двор, стадиона и парка на 2 минути пеша, тиха и спокойна улица, ходи сам при всичките съседи (отсреща има фурна, месят хлаб и той гледа машините, с друг съсед хранят кокошките и гълъбите....) - СВОБОДА. Малко са забравяли да мият зъбите, хранил се е подобаващо - по всяко време на денонощието с манджички и солидно количество хлебец, но пък бузите са червени  Peace Joy
Виж целия пост
# 595
Марче,  Hug, надявам се, че всичко ще е наред. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Марис, Джул, и аз мисля да водя Лазар. Ледената я пропуснахме на кино.
Ради, браво на Миа. Heart Eyes
Роска,  Hug ще мине. Hug
Тайги, прекрасен аватар. Laughing

ППАни, и при нас след гостуване при баба положението е подобно. Laughing А ти как си?
Виж целия пост
# 596
Добро утро и от мен  Hug

Ани, как си, накъде усещаш нещата Heart Eyes За Габи много се радвам, че е прекарал добре, мечтая за лятото, когато ще пратим майка ми и Вероника на вилата - изкарват си страхотно и се чувстват наистина много щастливи Heart Eyes Но сега първо предстои да я оставим за десетина дни тук, в София при баба, заради пътуването , което планираме. Да видим как ще се справят тази година, от сега ми е мъчно  Sad
Марче какво ти има, защо се съмняваш, че ще си останете само с Итън  Heart Eyes И, ако знаеш как ми се идва в Автралия и колко му говоря на моя мъж да стягаме куфарите и да си пробваме късмета при вас, ама пусто - не иска да напуска Бг и това е!
Еви вчера в бившата ми фирма са съкратили още 4 човека и което беше най-странното за мен, че тези хора работят за компанията от откриването, рамо до рамо с големия собственк, който вече е млад пенсионер  Mr. Green С каква съвет гониш човек, който е прекарал близо 15 години работа в тази компания - незнам. Най-вероятно ще търсят по-евтини служители, което е мооооого жалко. Пожелавам ти скоро да си намериш по-добра работа, обяви има много - късмет   bouquet
За How To Train Your Dragon  - Вероника умря от кеф, от тогава само за дракончето говори, разбира се купихме го Беззъб от макдоналдс, баща й свали и самото филмче и само това се гледа. Много готино детско, много смешно, на мен много ми хареса  Mr. Green
Приятен ден на всички
Виж целия пост
# 597
Ох, това със съкращенията...  Confused лоша работа Sad
Ще вземем да го свалим това филмче. Габи 1 път ходи на 3D с татко си, но са му били големи очилата и не ги изтръпял Simple Smile

Момичета, аз съм си добре - вечер ме попристяга яко, но като си легна, ми минава. Сутрин даже си пипам корема дали си е на мястото, че не го усещам  Grinning Чак не мога да повярвам, че скоро ще раждам  ooooh! Чакам си активно - върша си всичко в къщи, ходя си по задачаки - да чукам на дърво, не ми е тежко, както беше с Габи.

taigi, а Емчо спинка ли, плачка ли, как е положението? Ти как си, възстановяваш ли се, шевовете дърпат ли?
pipiolche, добре ще бъде Вероничка с баба си, не я мисли. И децата и ние имаме нужда понякога да ообразяваме едни от други  Grinning Вие кога ще тръгвате?

Ние прекарахме цял предиобяд на терасата - Габи рита топка, гонихме една пчела, аз си пих кафето на припек... при нас въздухът е хубав и спестява излзиането по паркове  Peace
Виж целия пост
# 598
 Ей ме и мен!
 Ани, почивай си мила! Сега ти се е паднало. Радвам се за Габчо. Децата обичат разнообразието и свободата.
 Марчето, дали ще има бебе или не никой не знае. Всички знаем за невъзможни уж неща, които се случват. Важното е да сте живи и здрави, а дали ще сте 3-ма или 4-ма..... животът ще покаже Hug
 Поли, накъде сте се запътили мила?
 Благодаря, за хубавите думи за рисунката на Мила. Тази и е сполучливо попадение. Изведнъж почна да рисува добре. Преди нищо не и се различаваше. Рисува често с батко си и затова напредва, мисля newsm78 Например за тази, Ники на друг лист и показа как се прави пеперуда, показа и че трябва да има фон и т.н. Когато рисуват двамата е един от малкото моменти, в които не се дразнят и аз стимулирам това да се случва по-често Mr. Green
  Хубав ден, мили!
Виж целия пост
# 599
Ради, невероятна е тази Мила, скри ми шапката с тая рисунка, а да не пропусна браво и на баткото  Heart Eyes  Mr. Green
Ани, възстанових се много бързо този път. Имам доста шевчета, но малки и с конци, дето резорбират. И тях нямаше да ги има, ако младежа не беше решил да излиза с ръка на лицето.. но не мога да му се сърдя, цял месец ми спести момчето и едно евентуално секцио...  Grinning мен още от 8ми месец адски ми тежеше, една малка разходка и се чувствах като яздила кон.. с Рали такива грижи не съм имала, в деня на раждането си спомням, че навъртях километраж...
Иначе Емо е май противополжен характер на Рали, от типа "оставете ме на мира, аз на никого не преча" (кака му беше "искам вниманиеее" )  Mr. Green Не реве много, кака му само това правеше. Купих бебефон, че не го чувам, с Рали ходихме с тапи в ушите... Не обича да го събличат, Рали само без памперс мируваше... и т.н. .. ще има какво да учат един от друг май  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия