Аранжиране на маса ...

  • 262 170
  • 724
# 540
Хей, момичета, разпространявате слънчево настроение в този дъждовен ден!   Hug

Аз минавам само да почерпя.



Засега аранжировката вкъщи е "Къде ми е чорапът?", ако сколасам да аранжирам за довечера, ще показвам утре. Хубав ден на всички!

П.П. Изтрийте, моля, една черна точка, че не ми отива на тоалета за рождения ден!  Flutter
Виж целия пост
# 541
Леля Ог браво ти си готова за всички категории в конкурса.
Виж целия пост
# 542
Ягодка не се ядосвай.... Hug..на мен пък ми хареса много масата /както вече казах/.... Peace
Леля Ог...няма как да ме чуеш ...това го има в един филм ...,да обясна малко преди това.Двама полицаи/партнъори/ ....преследват едни престъпници с кола...този който кара винаги кара колата като бабичка...,а сега кара като никой друг път...,след като хвашат престъпниците ,колегата му веднага се обръща към него и викайки  му казва...-"Ето така те искам да караш ,ето така!!".....
....И сега какво искам да кажа аз.....-"Ето това е твойта маса ,с която ме разби!!!"  newsm51 newsm51 newsm51
И ти ми казваш ,че си познаваме масите.... Wink...изключително ме изненада,особена с идеята да обиколиш всяка свещичка с балучки.... smile3501,и този здравец ...чушчиците и самите чинии /аз такива нямам/ ooooh!.Невероятна си... Hug ...много ми хареса,няма какво повече да добавя.

Ивира ,честит рожден ден ,мила!Да си жива,здрава и много обичана жена!

махаме ти черната точка  Wink

Алекс_ог97 аз помислих ,че това е нещо друго във вазата.Но иначе аз работя с такава еко почва,имай предвид ,че не е хубаво да стои във вода,след като набъбне махни водата.Иначе се разваля бързо и започва да мирише на жабуняк. Peace
Виж целия пост
# 543
Ягодка - не исках в никакъв случай да те засегна. Съжалявам , че така си го усетила.
Нали в крайна сметка сме се събрали тук, освен да си хвалим аранжировките, но и да
получаваме критики и мнения - мисля че това е идеята на темата.
Още веднъж се извинявам.  bouquet

Ивира , честит рожден ден! Желая ти много здраве, късмет и любов!!!

Леля Ог - масата е страхотна - тематична и много  уютна! Браво!  bouquet
Виж целия пост
# 544
Ягодка - не исках в никакъв случай да те засегна. Съжалявам , че така си го усетила.
Нали в крайна сметка сме се събрали тук, освен да си хвалим аранжировките, но и да
получаваме критики и мнения - мисля че това е идеята на темата.
Още веднъж се извинявам.  bouquet

Разбира се, нека да се критикуваме, но нека и тонът бъде по-мек, така на всички ни ще е по-приятно!   Hug bouquet

Ивира, честит рожден ден! Да си жива и здрава и мнооого щастлива!  bouquet Трием, трием, ама само днешната черна точка, че иначе ще се отпуснеш много!  Laughing
Алекс, добре дошла! Жалко, че спря да показваш манджи в другата тема! Много хубави месца и кремчета показваше... Масата ти е симпатична и без бяла покривка! Само ще те помоля, ако може да снимаш малко по-отгоре, защото масата не се вижда съвсем добре.  Надявам се да се включаш по-често!  bouquet
Deizi-Kreizi, благодаря ти за комплимента! Радвам се, че масата ми ти е повдигнала настроението! Flutter
Леля Ог, за сега това ти е МАСАТА, според мен. Бие по всички параграфи даже и морковената! Страхотна битова маса! Забелязах, че пръстенчетата, оплетени на една кука около приборите, са с три от цветовете на покривчицата в ъгълчето - много оригинално! И малките лукчета, около свещичките... Здравецът... Очарована съм! Flutter

Ето и от мен една маса от вчера:


Виж целия пост
# 545
Ивира, честит рожден ден!    Tada Да си жива, здрава, щастлива! Винаги да си обичана и винаги изпълнена с вдъхновение! Мерси за почерпката! Едната черна точка ти е изтрита, но маса чакаме ние   Naughty Laughing

Ягодка, не се ядосвай, масата ти е повече от прекрасна, а Aprile едва ли е искала да те обиди! Личи си колко много си се постарала за нея и ефекта наистина е  newsm81 Тъкмо щях да пиша, че това е най-красивата ти маса и гледам, че си пуснала нова  Laughing  smile3501  Сигурна бях, че тия лалета няма да останат с една маса и ето новата. За сега това е първенец! Много е красива, много екзотична! И как хитро си подредила листата от лалетата като палма, даже ме заблуди в началото! Страшна си, няма спор!  Hug

Момичета, много много благодаря за похвалите (Меридит, ти чак ме засрами!)   bouquet  Hug
Това ми е първата "мислена" маса. Отдавна ми се върти в главата идеята за битова, но трябваше да мине време да се избистри. По празниците ходихме до Панагюрище и си купих тези съдове, по два лева парчето (в София са по 4,50 лв). Много красиво зелено са. А малките съдчета са само част от колекцията ми. Обожавам такива и винаги си купувам, когато пътуваме по градовете. Пръстените за свещите направих от захарно тесто (сега се сещам, че и пластелин би свършил работа) и на него залепих арпаджика. А най-любимото ми от масата са дантелките на една кука за приборите. Те са ми подарък от мъжовата баба, още от преди 6-7 години сигурно. Имам много, в различни цветове- и сини, зелени, кафяви и тези, които виждате. До сега не съм ги използвала, но вие ме вдъхновихте.

Още един път благодаря за хубавите думи и ви поздравявам за красотите, които показвате!
Виж целия пост
# 546
Ягодке.....,нямам думи  smile3501..това определо са твоите цветове...приказна е станала масата ..браво  newsm51.Допадна ми много,даже кажи кога да идваме на гости... Wink

Чак ме засрамихте момичета,че скоро не съм показвала нищо ..,пък вие ме разбивате с всяка следваща маса... Embarassed...,ще се взема в ръце току виж сте ми писали и на мен черна точка.../поне ще си правиме компания с Ивира hahaha Joy Joy/
Виж целия пост
# 547
Аз повече вися на балкона в тая тема и само се възхищавам на красотите ви, момичета, и на старанието и желанието, с което ги правите. А сега само да кажа, че по принцип не съм фен на жълтия цвят и общо-взето го избягвам, но сега, покрай жълтите маси на Ягодка, като че ли го открих за себе си. И то точно на тая първата жълта маса, която предизвика леката дискусия. Точно тя ми се хареса и се загледах, та се учудих и от себе си. Така че, наистина е въпрос на вкус, усещане и възприемане. Много красива е тая темичка, поздравления за всички вас!  bouquet  chef  bouquet  chef  bouquet  chef  bouquet
Виж целия пост
# 548
Страхотни неща сте показали, момичета!  newsm51
Наминавам само да ви поздравя и да се запиша да следя темата!  Blush


Снимката е от www.mydreamwedding.ca.
Виж целия пост
# 549
  Здравейте  пчеличкитееее Hug

  Ивира- Честит Рожден Ден! Бъди здрава , усмихната, обичана и винаги в хармония близките хора и себе си!   bouquet  bouquet

  Какво да кажа аз за новите красоти... то аз за предните ви аранжировки още не успях да се включа  и вие вече по- още една сте показали....
   Ягодка- и двете жълти маси много ми харесват! Твоят подпис е във всеки един детайл- а именно креативността ти- защото можеше просто да сложиш лалетата във ваза и салфетките до чиниите... Пак щеше да е красиво, но нямаше да оживее така , както се е получило и се получава всеки път Hug Възприятията ни за цвят и комбинации са нещо много индивидуално- и добре че е така, иначе щеше да е скучно... Стига да е естетично- винаги има още варианти и комбинации, но всеки се спира на "своя" А при теб винаги е естетично!Сигурна съм  че Априле също мисли такаи не е искала да прозвучи така , че да ти стане неприятно Hug
 Тропическата също е супер!
Леля Ог- какво да кажа...те момичетата вече са казали всичко! Невероятна е масата! Няма да ти казвам как ми действа на мен- всичко битово ме хвърля в носталгия- в хубавия смисъл на думата Heart Eyes Прекрасни са ти съдовете- да си ги ползвате със здраве!
 В тази връзка - аз си примъкнах цял комплект глинени гювечета от България , както и още много сервизи и сувенири , подаръци от сватбата ни ит.н. от България до тук- първо ми ги закараха до Лондон -по суша по море, после мъжа ми ги пренесе от Лондон при едно пътуване по въздух LaughingЛуда работа , но не мирясах докато не ги прибрах тук да им се радвам Crazy
Вчера направих едно откритие- магазинче за "Афрокрафтс" , в което имаше много аксесоари за маса и ... 70 % намаление Mr. GreenТочно от там си взех едни платнени салфетки , които много наподобяват български битови и мислех да ги комбинирам с гювечетата и да за формя една битова трапеза. Е вече няма да е изненада- да кажем , че леля Ог ме вдъхнови още повече
  !  bouquet
Алекс- добре дошла ! Много е нежна масата ти! Продължавай да се включваш!
Кремче- много е симпатична аранжировката ти за следобедна закуска!И много вкусна изглежда!
Извинявам се ако съм пропуснала някой... този пост го пиша от обяд и все нещо става ... цяло чудо е,че малкия не го затри... Hug
Виж целия пост
# 550
   Ето и нашата маса от снощи:


Аз пък , колкото ви се радвам на пъстрите маси- толкова съм затънала само в тези пастелни гами на кремаво , зелено , кафяво и т.н. Просто след Великденските ми шаренийки сега балансирам така Hug
 
Виж целия пост
# 551
Здравейте момичета, минавам само на бързо и нямах време да разгледам подробно всички красоти, които сте сътворили, затова ако изпусна някоя, моля да ме извините.
Дина, стил и красота, както винаги  Peace
Ягодка, много ми хареса жълтата ти маса с плодовете  Hug
Леля Ог, наистина една коренно различна маса. Поздравления!   bouquet Според мен темата имаше нужда от една такава маса

Ето и моята маса от снощи - празнувахме 20 г. от сватбата. Ето това сътворих набързо след работа. Благодаря за идеите, всички са ваши   bouquet







Сега да поработя, пък после ще намина пак, да разгледам по-обстойно  Laughing
Виж целия пост
# 552
Добро утро, момичета!

labrex, много се радвам, че ни наглеждаш!  Hug
Uinen, добре дошла! Много красива снимка. Имам точно такива високи свещници/вази, останаха ми от сватбата на приятелката ми. И са точно така в две височини. Сега почвам да мисля в тази посока, но кога ще го измисля не се знае.

Dina767, първо благодаря за хубавите думи, много си мила! Второ, ако ти направиш битова маса, сигурна съм, че ще е съвсем различна от моята и за всички ще бъде интересно да я видят.
Много харесвам аранжировките ти, имаш красиви съдове и красиви салфетки. А най-важното е, че имаш усет и умееш да съчетаваш нещата.  Ох, знам, че казах за чиниите вече, ама тези са много красиви! Харесва ми  и стъкленото топче.

mama1+2, да сте живи и здрави, дълги години щастие ви желая!   bouquet Масата ти е прекрасна, а с тези сърца и червени камъчета става съвсем "любовна"!

Приятен ден на всички! Чакам празничната маса на Ивира с нетърпение!
Виж целия пост
# 553
......
Dina767, първо благодаря за хубавите думи, много си мила! Второ, ако ти направиш битова маса, сигурна съм, че ще е съвсем различна от моята и за всички ще бъде интересно да я видят.
Много харесвам аранжировките ти, имаш красиви съдове и красиви салфетки. А най-важното е, че имаш усет и умееш да съчетаваш нещата.  Ох, знам, че казах за чиниите вече, ама тези са много красиви! Харесва ми  и стъкленото топче.



тя го е казала много добре  Peace
Бих добавила само, че наистина правиш неверотни неща  Hug
Виж целия пост
# 554
Благодаря за комплиментите за тропическата ми маса! И аз много си я харесвам.  Flutter Имаше какво още да се донаглася, но малката само толкова време ми отпусна.  Grinning

Лабрекс, радвам се, че си преоткрила жълтото.  Hug То и моят цвят не е, най-много една-2 тениски да имам в жълто или някоя гъбичка за миене на чинии.  Laughing Но и аз погледнах на него с нови очи. Определено внася много настроение.  Peace
Дина, нежно, стилно и красиво! Аз пък много се възхищавам на масите ти, защото точно бежовото, кафявото и зеленото са моите любими цветове!  bouquet
mama1+2, честита годишнина! Да сте живи и здрави и дълги години да се обичате и уважавате!   loveuuu Много нежност и любов лъха от масата ти!   bouquet
Леля Ог, битовите ти чинии са страашни! Аз пък за първи път виждам такъв цвят - много приятно зелено. Виждала съм все кафяви.

Ето от мен една маса от вчера, вдъхновена от масата на Априле, където видях комбинацията от жълто и лилаво, и се влюбих в нея ( в комбинацията, де  Laughing):



Не си отдъхвайте!  Laughing Имам още една идея за жълтото. Даже две, но май ще успея да осъществя само едната, че лалетата си отиват.  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия