Добър невролог в София

  • 12 089
  • 6
Здравейте,
трябва ми добър невролог. От София съм и ще съм ви благодарна ако ми препоръчате. Благодаря предварително Hug
Виж целия пост
# 1
Според личната ми лекарка невролозите в Университетска многопрофилна болница за активно лечение, Царица Йоанна - ИСУЛ са много добри. Послушахме я, заведохме сина ни там и сме много доволни.
Виж целия пост
# 2
Лекуваха го доц. Цанкова, а от физиотерапията доц. Стоянова.
Виж целия пост
# 3
Според личната ми лекарка невролозите в Университетска многопрофилна болница за активно лечение, Царица Йоанна - ИСУЛ са много добри. Послушахме я, заведохме сина ни там и сме много доволни.

Може да се спори по този въпрос. Имам негативен опит с д-р Цолова. Същото мога да кажа и за доц. Григорова от Александровска б-ца. Похвалиха ми доц. Кадиан на ул."Владайска"39 до МВР б-ца, но засега нямам преки впечатления.
Виж целия пост
# 4
Доц.Кадиан е гастроентеролог, пенсионер от ИСУЛ, но все още ходи там.

Неврологията е доста обширна дисциплина, зависи за какъв проблем ви трябва невролог. За дете ли търсиш невролог? Ако ти трябва за възрастни, добри невролози има в болницата по неврология на 4-ти километър.  Peace
Виж целия пост
# 5
За др Цолова страшно непрофесионална и груба докторка.
Отидох в ИСУЛ без час и исках да си платя прегледа за
Имаше жена преди мен която беше с час и тя ми каза че без час няма да стане но аз все пак исках да попитам и докторката. Д-р Цолова излезе от кабинета и започна да пита кой за кога е и като дойде моя ред ме попита и аз казах че съм без час но ще си платя и прегледа тя се засмя и ме заразпитва от къде си къде живееш и т.н. Аз и казах че живея в Англия но съм тук замалко и тя ме попита много грубо Че като живееш в Англия какво правиш тук искаш да те прегледам за двайсет лева а в Англия ще ти вземат 300 евро.
Аз останах като гръмната
Тя даже незнае че в Англия валутата не е евро
И не само това след това започна да ми се оплаква как по цял ден е висяла да преглежда за да оцелее и нямала време за такива без часове.
И аз си тръгнах потресена от тази болница.
Виж целия пост
# 6
Тя май не знае какво иска. Моят случай е по-различен. Отидох при нея с направление, а тя още от вратата ме попита какво ще правим с тези 4лева, които и се полагат от направлението. Не знаех, че и се полагат толкова малко. Веднага я питах дали не иска още на ръка. Отказа. На всичко отгоре я посетих с ходатайството на моя близка кардиоложка, която също работи в ИСУЛ. Тя ми уговори ден и час и дори когато отидох мина случайно покрай мен. Като ме видя, влезе за малко при нея и и каза, че чакам навън. Чаках около час предишния пациент, а тя ми отдели само няколко минути и каза още от вратата, че който и да ме изпраща е все едно! Излиза, че няма никакво уважение и към колегите си. Караше ми се като на малко дете и ми изписа тритико, от което се почувствах ужасно още втората вечер! Спрях го веднага и повече не я навестих, а тя искаше да отида отново след 3седмици.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия