Житният режим на Учителя Петър Дънов

  • 48 724
  • 738
# 675
Пит  Hug браво за задържаното!   bouquet
Franceska, мисля, че няма проблем с чая. Колкото до ябълката - хубаво е да я ядеш отделно. Например след като я хапнеш, да има поне 1 час интервал до житото. Аз я ям между храненията - към 10 ч. и наприм следобед, към 16, ако огладнея. Но понеже това се случва рядко, това е причината и да я пропускам понякога.
Виж целия пост
# 676
Blagodaria , snow4eva ! Kogato sestra mi dade adresa na foruma purvoto ne6to koeto me vpe4atli be6e tvoeto ime  Simple Smile v momenta 4eta Drunvalo Melhizedek - Drevnata Taina na Cveteto na Jivota 2  Shocked  Zna4i i tam ne sum sama  bouquet

Uspe6en den na vsi4ki Hug
Виж целия пост
# 677
Snow4eva, мерси за разяснението!
Виж целия пост
# 678
Здравейте,захранването при мен върви успешно и за сега съм само 0,800 в плюс.Чувствам се доста добре.Сноучева Hug как върви при теб режима.Добре дошла и на Франческа,радвам се,че ти харесва режима Grinning
Виж целия пост
# 679
Здравейте, мацки!Аз съм кило надолу :peace:162см. и 58кг. бях онзи ден.Днес съм 57кг. и не мога да повярвам.Режима го започнах не толкова заради сваляне, а заради прочистването на организма!Чувствам се добре, спортувам, а най-интересното е, че заради дългото време на настройване за режима, когато готвя у дома за мъжа ми и щерката не опитвам нищо и не ми се прияжда!Внушението е голяма работа да знаете Laughingуспешен ден  bouquet
Виж целия пост
# 680
Здравейте и от мен!  Hug
Днес е 10-тият ден! Довечера се каня да хапна малко от супата.
Engel^^  Hug радвам се, че е успешно захранването!
Franceska  Hug Браво за волята... продължавай!
ellison  Hug не си сама!  Laughing
Хубав ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 681
Вчера обещах да кажа: мойте трайно свалени /е ха дано да са трайно Wink / са 2.5 кг за шест дни.
Много съм доволна. И нямам търпение да дойде трети май.  Peace
Виж целия пост
# 682
Здравейте!  Hug
Приключих 10-те дни, с резултат -4,900 кг
Вчера вечерта беше супата, тази сутрин закусвах 2 л. жито+2 лъж. овесени ядки, с мед и гореща вода.
За обяд-2 лъж. жито+2 лъж. елда
вечерята супа+малко елда.
Питbouquet браво за задържания резултат!  Hug
Хубав ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 683
 newsm10 Привет на вси4ки упорити дами ,от два месеца опитвам каквили не диети ,но резултат никакъв или по4ти никакъв ,но съм упорита, из4етох вси4ко за житото срувамисе примамливо и лесно .Мога ли да по4на сега .Ще има ли резултат при това положение на луната  newsm17
Виж целия пост
# 684
newsm10 Привет на вси4ки упорити дами ,от два месеца опитвам каквили не диети ,но резултат никакъв или по4ти никакъв ,но съм упорита, из4етох вси4ко за житото срувамисе примамливо и лесно .Мога ли да по4на сега .Ще има ли резултат при това положение на луната  newsm17

Новолунието в Овен е особено подходящо за започване на нови дейности, но не и за диета, тъй като сега луната е в нарастваща фаза.  Peace

snow4eva, супер резултат! браво!   bouquet А захранването колко време продължава?
Виж целия пост
# 685
snow4eva, супер резултат! браво!   bouquet А захранването колко време продължава?
Hug 10 дни е захранването
fifi petrova 1   bouquet най-добре да изчакаш до 3 май.
Виж целия пост
# 686
  bouquet  OK на 3 май по4вам ,благодаря ви за съвета ,ще докладвам ,а до тогава ще ви следя
Виж целия пост
# 687
Момичета, пак съм аз EmbarassedПроблем ли ще е , ако изкарам седем дена, направя захранване и от 3 май пак да започна?В смисъл да не е вредно за организма?
Виж целия пост
# 688
Сноучева,страхотен резултат,браво HugАз Май месец няма да съм с вас,започнах 90 дневната диета и след като я приключа се връщам във вашите редици.Ще следя темичката с интерес Grinning
Виж целия пост
# 689
здравейте  момичета. От известно време искам да се подложа и аз на този чудотворен режим. Кажете ми има ли значение и в кой ден от седмицата се започва,и кога сега е най-добре да започна.Благодаря Ви
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия