Помощ в търсенето на работа - 4

  • 51 678
  • 731
# 150
ани-бани, успех в петък и не се тревожи за такива неща. Според мен, ако потенциалните ти работодатели са искали да те проучат, вече са го направили и резултатът е бил положителен за теб. Иначе не би било логично да ти отделят време за интервю, което в последствие би могло да се окаже напразно, ако получат негативна обратна връзка от бившите ти работодатели. Поне аз така бих постъпила, ако съм на тяхно място.

Плюс това, ти казваш, че сте се разделили с добро. Давай смело напред и не мисли глупости.  Hug
Виж целия пост
# 151
Честито на всички, които са започнали работа! Много успех ви пожелавам.  bouquet

Търся от 13 януари,пуснала съм 126 СиВита,ходила съм на 15 интервюта и  finger  Tired

Естел, 15 интервюта за малко повече от месец са добра цифра, като чета другите. Мисля си, че или е някакъв наистина гаден малшанс или това ти е слабото място, след като после не ти се обаждат...Може би трябва да поработиш над представянето си по време на интервю... Thinking
  Thinking права си,някъде бъркам.А най-забавното е че като ми го казваш получавам усещане за дежа вю-близък човек,който ме познава много добре  вече ми го каза. Confused
Цифрата 15 е освен от обажданията в джобса и от Позвънете-звъня,питам къде и кога са интервютата и отивам.Само че вестника е 1левче,билетите 2-4лв и става една...По-евтино е от джобса да чакам обаждания,отколкото аз да ходя.В интернет на страницата на вестника излизат вчерашните обяви,но повечето са заети вече-то за един ден с тоя наплив...

Наистина искам вече да не влизам в тази тема (не че имам нещо против вас) Mr. Green
И ние те гоним от темата  Hug Успех в петък и споко-ще те вземат!
Виж целия пост
# 152
Естел, за мен "Позвънете" си е чиста загуба на време. По-добре пробвай само с джобс и другите сайтове.  Peace
Виж целия пост
# 153
Много се радвам за duhi_puhi,пожелавам успех и на всички останали,дано започнат да се раздвижват нещата  Simple Smile
Виж целия пост
# 154
Ох като започнете така-2+2+2лв за транспорт еди кво си.Аз утре идвам на интервю в София и ще ми струва 50лв.Отделно дето ще пристигна в 6 сутринта и до 9 ще треперя по улиците.Като кандидатствах никъде не беше упоменато че интервюто ще е в София, до последно се чудех дали да ходя.Не се знае изобщо какво ще става, могат да ме викнат и на второ (дай Боже) и пак нищо конкретно няма да знам.И така мога да олекна с 100лв за път без нищо сигурно.Стискайте палци да се върна добре представила се и те да ме харесат, че да не ми се пише една чудесна разходка до София  Joy
Виж целия пост
# 155
Ох като започнете така-2+2+2лв за транспорт еди кво си.Аз утре идвам на интервю в София и ще ми струва 50лв.Отделно дето ще пристигна в 6 сутринта и до 9 ще треперя по улиците.Като кандидатствах никъде не беше упоменато че интервюто ще е в София, до последно се чудех дали да ходя.Не се знае изобщо какво ще става, могат да ме викнат и на второ (дай Боже) и пак нищо конкретно няма да знам.И така мога да олекна с 100лв за път без нищо сигурно.Стискайте палци да се върна добре представила се и те да ме харесат, че да не ми се пише една чудесна разходка до София  Joy
Дано си заслужава  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 156
Дано  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 157
мая06, успех ти пожелавам! Flowers Four Leaf Clover

Дано не ме разбереш погрешно, но 2+2+2 лева за 15 интервюта са си 90 лева, почти колкото ти ще похарчиш за интервюто в София. Това си е сума за човек, който е безработен и не всеки може да си позволи да ги отдели. Както казваш, ти сама си се почудила преди да се съгласиш да дойдеш за интервюто. Приеми, че възможностите на всеки са различни и за някого 2 лева могат да представляват проблем.  Peace
Виж целия пост
# 158
Браво на пловдивчанки (Меги и духи пухи), хайде сега и на другите градове вън от темата!

Мая06, никога не знаеш къде се крие зайчето! Успех!
Виж целия пост
# 159
Точно правилно си ме разбрала-много пари са и бюджета ни е на пирон на заплатата на мъжа ми.Аз от предния февруари нямам доходи( имах магазин за бельо но кризата удари още февруари 2009г).Да 15 интервюта-90лв.Едно в София 50лв.Абе незнам вече, надява се човек па дано стане, прежалих ги вече и си купих билет, дано да е за добро  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 160
мая06,всичко ще бъде наред.
Мисля,че нарочно са го направили в София,за да видят колко ще издържат на напъна.
Не вярвам,че всички ще отидат.
Успех Hug
Виж целия пост
# 161
Браво на пловдивчанки (Меги и духи пухи), хайде сега и на другите градове вън от темата!
Я!Аз не обърнах внимание че и двете момичета дето слава Богу се махат от тази тема са пловдивчанки.Все си мислех че в София става по-лесно и по-бързо намирането на работа.

Мая06,успех!
Кафе с Канела   bouquet за обясненията за 2 лв.
Виж целия пост
# 162
 Grinning Да се включа във вашата темичка.Съкращават цялата фирма и от 3 март ще съм без работа.Търся от сега ,но в моя сектор няма нищоо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 163
ани-бани и мая06 успех!

На всички намерили честито и да сте доволни от работата си!

От онази фирма дето бях на интервю миналата седмица са се обадили на двама мои поръчители вчера (те ми казаха). Дано да е за добро, че вече веднъж, от друго място, така се обаждаха и не ме наеха. И сега ми е доста нервно докато чакам да дадат някакъв отговор.
Виж целия пост
# 164
eli* ,дано всичко е наред и започнеш работа. Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия