Помощ в търсенето на работа - 4

  • 51 678
  • 731
# 165
DZ-много съжалявам  че  тук те срещам.Пуууу и ваща фирма ли фалира бе?
Отдавна не съм влизала във Варненската тема-ама кофти че пък баш тук те засякох ooooh! ooooh!
Не че не те искам в тази тема,ама си е направо жив кошмар  ... #Crazy
Виж целия пост
# 166
Здравейте момичета!След вчерашната среща на колектива всичко изглеждаше добре.Днес обаче шефката ми се обади по тел.,че не мога да работя на пълен раб. ден,а на половин т.к. повечето кандидатки кандидатствали за цял работен ден и няма как да направи нещата така,че всички да работиме така.Направо щях да припадна.Това е събота и неделя по 10 часа на ден за 500лв.Първоначално адски се притесних,но след това пък се замислих,че това ще е добре -ще имам 5 дни в седмицата свободни,няма да се притеснявам в дните когато Дейвид е болен за това кой ще го гледа.Парите никак не са малко,а и екипа ще е готин,както и самата работа.Успокоих се,въпреки,че си бях настроена за почти двойно по голяма сума в заплащането.Това е,че издържам и бабата и дядото до някъде-така се случиха нещата,че опряха до нас хората,а не можемда ги оставиме.И в този ред ми трябваха повече пари.Но си казах-може би така е трябвало да стане и ,че за всяко нещо си има причина.Договорих се с шефката,коят си е готина мацка и изглежда свястна да ме има в предвид ако някой напусне или пък има размествания и промен за това да ме премести на пълен раб. ден за в бъдеще.Каза,че няма проблем!Сега обаче се замислям за осигуровките за този 20 часа в седмицата...изобщо не съм наясно!
Виж целия пост
# 167
ani-bani , ами няма работа .Съкрати целия персонал Rolling Eyes
Виж целия пост
# 168
ani-bani , ами няма работа .Съкрати целия персонал Rolling Eyes

коя е тази фирма (ако не е тайна разбира се )
Виж целия пост
# 169
Фирмата е за интериорен дизайн. Не е коректно да пиша име  Peace
Виж целия пост
# 170
Фирмата е за интериорен дизайн. Не е коректно да пиша име  Peace

ок няма проблем
Виж целия пост
# 171
 HugПриемате ли нови попълнения?
Виж целия пост
# 172
тук съм Party
Виж целия пост
# 173
Има раздвижване в темата.
Лошото е,че е и в двете направления  Confused
Успех на назначените и очакващите такова  Peace
Дано по-бързо ни оредяват редиците  Praynig
Виж целия пост
# 174
в едно интервю на жена от HR агенция става ясно, че във Варна нещата не са добре, докато в Пловдив нещата се стабилизират.
Виж целия пост
# 175
Здравейте момичета!След вчерашната среща на колектива всичко изглеждаше добре.Днес обаче шефката ми се обади по тел.,че не мога да работя на пълен раб. ден,а на половин т.к. повечето кандидатки кандидатствали за цял работен ден и няма как да направи нещата така,че всички да работиме така.Направо щях да припадна.Това е събота и неделя по 10 часа на ден за 500лв.Първоначално адски се притесних,но след това пък се замислих,че това ще е добре -ще имам 5 дни в седмицата свободни,няма да се притеснявам в дните когато Дейвид е болен за това кой ще го гледа.Парите никак не са малко,а и екипа ще е готин,както и самата работа.Успокоих се,въпреки,че си бях настроена за почти двойно по голяма сума в заплащането.Това е,че издържам и бабата и дядото до някъде-така се случиха нещата,че опряха до нас хората,а не можемда ги оставиме.И в този ред ми трябваха повече пари.Но си казах-може би така е трябвало да стане и ,че за всяко нещо си има причина.Договорих се с шефката,коят си е готина мацка и изглежда свястна да ме има в предвид ако някой напусне или пък има размествания и промен за това да ме премести на пълен раб. ден за в бъдеще.Каза,че няма проблем!Сега обаче се замислям за осигуровките за този 20 часа в седмицата...изобщо не съм наясно!

Ронкис, внимавай много с тоя половин работен ден! Това е трик на работодателите.
Това прави май по 120 лева бруто на месец по договор.
Останалите са въпрос на добра воля от страна на шефката.
Ами ако не е толкова готина, колкото изглежда?
Виж целия пост
# 176
Оф...Миналата седмица имах покани за три интервюта,отидох на две.
Тая седмица  finger Rage

Ронкис,пари края на април ли чакаш?Звучи много добре-за събота и неделя само по 500лв на месец.Евентуално нещо допълнително през седмицата? Rolling Eyes Обаче въпроса на Дилянка е много основателен: Thinking
Ронкис, внимавай много с тоя половин работен ден! Това е трик на работодателите.
Това прави май по 120 лева бруто на месец по договор.
Останалите са въпрос на добра воля от страна на шефката.
Ами ако не е толкова готина, колкото изглежда?

Има раздвижване в темата.
Лошото е,че е и в двете направления  Confused
Успех на назначените и очакващите такова  Peace
Дано по-бързо ни оредяват редиците  Praynig
  Peace Успех на всички търсещи!На работещите-също!
Виж целия пост
# 177
Добро утро,момичета!
Успешен ден на всички Peace
Виж целия пост
# 178
Ох момичета много ме притеснихте  Confused Шефката каза,че осигуровките ще са върху заплащането и чисто ще взема 500лв. възнаграждение за работа САМО през събота и неделя!Чакам договора да го видя,но наистина вярвам,че осигуровките ще са върху тези пари.А иначе договора ще се подпише със започването на работата т.е. горе долу от 15.04.2010-тогава отварят Мола на Цариградско!Преди това ще има обучение горе долу 10 дни което също ще се заплати.Днес приятелка ще ми направи справка счетоводно и по закон как трябва да стоят нещата с тия 20часа пък ще видиме.Надявам се да няма проблем,че нещо хич не ми върви.Правя услуги на др. хора-вярно ценни за мен,а си изгърмявам своите патрони,но се надявам да е за добро и да мис е върне това загубено доверие което имам към хората и заради които съм готова да пожертвам своя интерес.
Виж целия пост
# 179
Цитат
квартален магазин за хранителни стоки находящ се в жк. Дружба , работи се на смени , редовно заплащане два пъти в месеца - аванс и заплата , пълни осигуровки и платен годишен отпуск . НЕ СИ ТЪРСЯ ОБЩ РАБОТНИК !
Shocked Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия