Помощ в търсенето на работа - 4

  • 51 678
  • 731
# 330
Ани успех  Peace
Виж целия пост
# 331
Ани ,представям си как се чувстваш Hug успокой се и успех.Чакаме новини Peace
Виж целия пост
# 332
Ани и от мен успех-каквото ще да става,то вече се знае!  Hug
Виж целия пост
# 333
Ани, успех и от мен Peace
доживях и да видя, за търговски представител, изискване- да има висше икономическо образование #Crazy
Виж целия пост
# 334
Ани, успех и от мен, опитай се да се успокоиш, ще си направиш по-голяма услуга, ако си спокойна.  Peace
Виж целия пост
# 335
Поканиха ме на интерво днес Party , моля ви стискайте палци  Praynig
Виж целия пост
# 336
illy_ стискам  Praynig

Ани
и на теб  Wink
Виж целия пост
# 337
illy_ стискам  Praynig

Ани
и на теб  Wink

 Praynig
Виж целия пост
# 338
Поканиха ме на интерво днес Party , моля ви стискайте палци  Praynig
Praynig  Peace
Виж целия пост
# 339
Късмет.  Peace
Виж целия пост
# 340
 ooooh! ooooh! ooooh! Обед стана а в джобс няма една обява за днес  Shocked
Успех на всички   bouquet
Виж целия пост
# 341
Здравейтееееееее Mr. Green
Прибрах се най накрая.
Аз от 1.3.2010  демек понеделник съм на работа bowuu bowuu bowuu bowuu
Блаодаря за стиснатите палци,супер сте момичета-напускам вашите редици но ще посещавам темата Peace Peace
И дано всеки има  моя късмет-успех на всички който им предстой интервю.
Виж целия пост
# 342
Здравейтееееееее Mr. Green
Прибрах се най накрая.
Аз от 1.3.2010  демек понеделник съм на работа bowuu bowuu bowuu bowuu
Блаодаря за стиснатите палци,супер сте момичета-напускам вашите редици но ще посещавам темата Peace Peace
И дано всеки има  моя късмет-успех на всички който им предстой интервю.

Айде честито!  Hug
Виж целия пост
# 343
Ани, честито  Laughing

В коя сфера ти е работата ако не е тайна?  Laughing
Виж целия пост
# 344
Честито на напускащите!   bouquet

Стискам палци за всички, на които им предстоят интервюта. Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия