Помощ в търсенето на работа - 4

  • 51 678
  • 731
# 345
Работата ми е на компютър във склад.Обработка на информация,издаване на фактури и т.н.
Имам 2 месеца обучение ,като заплатата  първите месеци  не е висока,но след това е  550 лв чиста заплата
Виж целия пост
# 346
а на мен никой не ми се обажда  Confused
Виж целия пост
# 347
Ани,честито! Hug
Тук /Ловеч/ няма никакви обяви-само за застрахователи.Май дълго ще си пишем,момичета  Tired.
Пък и колкото обяви пуснах - никой не се обажда. Sad
Виж целия пост
# 348
A ще те осигуряват ли?
Виж целия пост
# 349
Браво Ани  Hug
Виж целия пост
# 350
Да ще ме осигуряват на 350 лв.
Виж целия пост
# 351
Ани честито и успех   bouquet

При мен - там от където чаках обаждане се оказах 1ва резерва  Confused
Но пък бях ходила за сервитьорка в ресторант и съответно не ме взеха отново заради ЕГНто,но днес ми се обадиха и ми насрочиха среща за четвъртък - имали предложение за мен  Thinking
Виж целия пост
# 352
Ани , честито   bouquet
Виж целия пост
# 353
Ани, и от мен честито  bouquet
дано всички имаме твоя късмет в търсенето на работа и се похвалим скоро тук Praynig
Виж целия пост
# 354
Дором,дано някаква приемлива работа ти предложат  Hug.И не говори за ЕГН,защото аз може би съм най-най тук  Wink.Та и за сервитьорка не ставам. Grinning
Точно на 40 години съм,скоро време ще изпусна влака за много длъжности  Mr. Green
Виж целия пост
# 355
Диди и аз на толкова  Peace
Виж целия пост
# 356
Дором, дано не съм те обидила  Hug. Макар,че се спекулира винаги с възрастта тук в България,за съжаление. И с обарзованието е същото.Инженер съм,с втора магистратура икономика,и какво от това-моля се да си намеря каква да е работа,за да оцеляваме тук в провинцията  Tired.Тъжно,много...........
Виж целия пост
# 357
честито Ани и от мен
Виж целия пост
# 358
Аз продължавам да съм тук,не ми се обадиха  Tired  Cry
Виж целия пост
# 359
Деница, съжалявам много. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия